Kayseri Oto Kurtarma

kayseri çekici firması

Profesyonel ve K1Ö belgesine sahip Kayseri oto kurtarma ekiplerimizle sizlere en kaliteli oto çekici ve yol yardım hizmetini sunmaktayız. Kayseri’de kurtarıcı hizmetleri pek çok farklı araç çeşidi dahildir. Kayseri’de oto çekici ihtiyacı yoğun trafikten dolayı zorunlu hale geldi. Tüm bu sorunları tek noktadan aşmak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Kayseri Oto Kurtarma Fiyatları

En cazip tekliflerle her zaman yanınızada olan Alo oto kurtarma, Kayseri çekici fiyatlarıyla da rakipsizliğini sürdürmektedir. Yol yardım ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet anlayışlarımız doğrultusunda en nitelikli hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize Kayseri'de oto kurtarma fiyatlarını en uygun şekilde sunmaya devam ederek tüm oto kurtarma hizmetlerinde yanınızda yerimizi alıyoruz.

kayseri araba çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kayseri kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kayseri minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kayseri kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kayseri otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kayseri motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kayseri'de Çekici Hizmetlerimiz

İstatiksel olarak Kayseri'de her gün çok defa insanların başına araç arızalanma durumu gelir. Bu durumda 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz üzerinden kurtarıcı hizmetini talep edebilirsiniz. Oto kurtarıcı hizmetini firmamız tarafından devamlı talep etmeniz ve çevrenize yönlendirme yapmanız doğrultusunda Kayseri oto kurtarma fiyatları konusunda indirim avantajından faydalanabiliyorsunuz. Hizmetlerimiz arasında; Kayseri minibüs çekicisi, Kayseri otobüs çekicisi, Kayseri kamyon çekicisi, Kayseri motosiklet çekicisi yer almaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Alo Oto kurtarma tarafından Kayseri'de araç kurtarma hizmetlerimiz uygun fiyatlarla sizlerledir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Geniş araç filomuzla Kayseri sabit kasa çekici araçlarımız kamyon çekimi için yollarda sizlerle.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm gövde tiplerinde ve ağırlık sınıflarında Kayseri yol yardım şirketlerinin arasında ön sırada yer alıyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularınızı yollarda mağdur etmemek için otobüs yol yardım faaliyetlerimiz kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Çalışanlarımız minibüs yol yardım sağlayıcısı olarak her an Kayseri'de kayar kasa çekici ile hizmetinizde.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor kazalarında Kayseri'de ahtapot çekici araçlarımız ve şartlara göre diğer çekicilerimiz sizlere anında el uzatıyor.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko şirketleri büyük oranla çekici hizmetini karşılayarak ücretsiz çekici hizmeti sağlar. Ancak yol yardımı istediğiniz durumlarda anlaşmalı olduğunuz çekiciden faydalanabilirsiniz. Kayseri yol yardımı hizmetleri veren firmamız özel bir şirket olduğu için uygun fiyatlar karşılığında hizmet sağlar.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınız Alo Oto Kurtarma'nın çekicilerinde K1 yetki belgesine sahip olduğu için taşıma kaskolu hizmet verir. Tarafımızca gerçekleşen hatalardan dolayı masraflarınız karşılanır. Garantili hizmet için bizimle iletişime geçiniz.

Kayseri'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Firmamızdan çekici yardımı almak için yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17 yi aramaktır. Müşteri temsilcimiz hızlı hizmet almanız için sizlere destek olacaktır.

Kayseri Oto Çekici

Uzun yıllardır firmamız şehrimizde hizmet vermektedir ve bir zamanlar oto kurtarma çekici işlerine öncülük ederek, günümüzde de kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmektedir. Kayseri oto kurtarma şirketleri arasında siz müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstermekteyiz. Ekonomik fiyatlar ile sektörün vazgeçilmezi olmaya devam ediyoruz.

Garantili hizmet ile Kayseri’de kaskolu araç çekme ve kurtarıcı hizmeti veren firmamız müşterilerini mağdur etmemek adına taksitli ödeme kolaylığı sunar. Bu avantajlar T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından almış olduğumuz belgemizle karayolu taşıtları için büyük fırsatlar sunmaktadır.

kayseri yol yardım fiyatları

Kayseri En Yakın Oto Kurtarma

Çeşitli çekici hizmeti sunmuş olan firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimiz bu işin eğitimini almış bilinçli ve nitelikli kişilerden oluşur. Bu bakımdan Kayseri'de en yakın çekici ekibi olarak profesyonel teknik çalışanlarımız ile beraber sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Kayseri oto çekici hizmetlerimizde aracınızı uygun fiyatlarla maliyeti oldukça düşük bedeller karşılığında anında kurtarmaktayız. Lastik patlamaları, yedek parça değişimleri, çekici işlemleri, vinç işlemleri ve daha pek çok profesyonel teknik desteklerimiz ile beraber size en iyi şekilde hizmetler vererek yanınızda yer alıyoruz.

  Kayseri 7/24 Yol Yardım

  Ülkemizin her bölgesinde araç yoğunluğu yaşandığı gibi bu araçların yollarda kalması durumunda da oto çekme hizmeti sunulur. Artık Kayseri 7/24 oto kurtarma kurum ve kuruluşları mevcuttur. Kayseri çekici firmaları tarafından yollarda kalmış olan araçlara büyük bir özveri ile yardım işleri yapılır. Bunlar arasında yıllardır hizmet veren Alo Oto Kurtarma firmamız kaliteyi size sunmaktadır.

  Sadece Kayseri merkezde değil aynı zamanda Kayseri ilçelerinin tamamında bu hizmeti ulaştırmaktadır. Aracınızın kırsal veya başka bir bölgede olması fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her anda Kayseri acil çekici hattımızı arayabilirsiniz.

  kayseri yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    En çok tercih edilen Kayseri çekici firması olarak, Akkışla oto kurtarma, Hacılar oto kurtarma, Kocasinan oto krutarma, Melikgazi oto kurtarma, Talas oto kurtarma, Bünyan oto kurtarma, Develi oto kurtarma, Felahiye oto kurtarma,İncesu oto kurtarma, Özvatan oto kurtarma, Pınarbaşı oto kurtarma, Sarıoğlan oto kurtarma, Sarız oto kurtarma, Tomarza oto kurtarma, Yahyalı oto kurtarma ve Yeşilhisar oto kurtarma hizmetleriyle 7/24 çekici Kayseri'de bulundurmaktayız.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Kayseri Oto Kurtarma Numarası

  Hızlı ve güvenilir bir oto kurtarma hizmeti arayışı içine giren sürücüler için Kayseri'de oto kurtarma hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır ve sürücüler, araçlarına uygun olan hizmeti seçerek acil durumlarında yardım alabilirler. Kayseri'de oto çekici numarası, internet üzerinden veya yerel rehberlerde kolayca bulunabilir. Bu numaraları uzun uzun aramamanız için sizlere Alo Oto Kurtarma firmamızın 0850 308 5017 numarasını kaydetmenizi öneririz.
  Kurumsal iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz halinde müşteri temsilcimiz size en yakın ve aracınıza en uygun çekiciyi yönlendirerek yardım sağlayacaktır. Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğinizde dilediğiniz bilgileri ondan alabilir ve ücretlendirme konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.