Keçiören Oto Çekici

keçiören oto çekici numarası

Dik yokuşları ile bilinen Keçiören oto çekici hizmetini Alo Oto Kurtarma’dan almak sizler için hayat kurtarıcı olacaktır.

Son model çekici araçlarımız ile Keçiören’de 7/24 yol yardım sunmanın yanında acil çekici hizmeti ile de kısa sürede sorunlarınızı aşmanız için yardımcı oluyoruz. Vakit kaybetmeden bir telefon kadar uzağınızda yer alan Keçiören kurtarıcılarına ulaşın.

Keçiören Oto Kurtarma Fiyatları

Sizlere cazip tekliflerle gelerek Keçiören’de çekici fiyatlarını ilk bizden duymanızı istiyoruz. Fiyat hesaplayıcımız sayesinde Keçiören’de yol yardım hizmetimizin ücretlerinin ne kadar olduğunu kolayca öğrenerek sürpriz rakamlarla karşılaşmazsınız.

keçiören oto çekici fiyatı, keçiören yol yardım fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keçiören kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keçiören minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keçiören kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
keçiören otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
keçiören motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Keçiören'de Çekici Hizmetlerimiz

Araçlarınız için her türlü çekici imkânımız mevcut olup Keçiören’de araç kurtarma uygulamalarını rakiplerimize oranla daha kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Hizmet standartlarımız arasında önceliğimiz müşteri ve araç güvenliği olduğundan Keçiören’de kaskolu araç çekme uygulamasını yıllardır sürdürüyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Gelişmiş makara düzeni sayesinde Keçiören’de araç kurtarma hizmetini Alo Oto Kurtarma olarak size sunuyoruz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır yük taşımacılığında kullanılan ve kısa mesafeler de daha çok tercih edilen kamyonlar için Keçiören kamyon çekicisi araçlarımız görev yapmaktadır.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Riskleri en aza indirerek yolda kalan tırlarınız için derdinizi Keçiören çekici firmaları arasında biz çözüme kavuşturuyoruz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yol ve yolcu güvenliği için tercihiniz teknolojideki yenilikleri takip eden Keçiören’de otobüs çekicisi ile hizmet veren Alo Oto Kurtarma olsun.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Kısa mesafelerde oldukça iş yapan minibüsler için Keçiören’de minibüs çekicisi araçlarımız sorun yaşadığınız anda sizlerle.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Daha çok kaza sonucu ortaya çıkan çekici ihtiyaçlarınızı karşılamak için Keçiören motosiklet çekicini çağrı merkezimizi arayarak talep edin.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Son yapılan düzenlemelerden sonra geçmiş olduğumuz birkaç yıldan bu yana aracınıza yaptırmış olduğunuz kasko veya sigorta kapsamında ücretsiz çekici desteği bulunmamaktadır. Bu hizmeti ayrı bir kalem olarak talep etmek zorundasınız. Bu şekilde bir hizmet anlaşmanız yok ise Keçiören oto kurtarma şirketleri arasında karayolu taşıtlarına cazip fiyatlarla hizmet veren Alo Oto Kurtarmaya ulaşın.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler arasında nadir olsa da karşılaşmış olduğumuz bu durum hem müşterilerimizin hem de bizim canımızı oldukça sıkmaktadır. Birçok şirketin uygulamadığı ancak tarafımızca uygulanan kasko garantisiyle müşterilerimizin mağdur etmemekteyiz.

Keçiören'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Arıza, kaza gibi herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kaldığınızda çağrı merkezimize 0850 308 50 17 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Keçiören Oto Kurtarma

Verilen hizmetlerden memnun kalmanız için Keçiören’de oto kurtarıcı yardımını Alo Oto Kurtarma firmasından almanızı öneririz. Bünyemizde bulunan Keçiören çekici araçlarımız ise;

 • Keçiören kayar kasa çekici
 • Keçiören sabit kasa çekici
 • Keçiören ahtapot çekici

Kategorilerinde hizmet sağlamaktadır. Özellikle yolda kalma, akü bitmesi ve lastik patlaması gibi durumlarda Keçiören yol yardım ekibimizden destek alabilirsiniz.

keçiören çekici

Keçiören En Yakın Çekici

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı izinlerimiz ile ilçelerimizin tamamında Keçiören'de oto çekici hizmetlerimiz devam ediyor. İhtiyacınıza binaen Keçiören’de en yakın çekicimizi tarafınıza hızlıca gönderiyoruz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi