Keskin Oto Çekici

keskin 7 24 çekici

Karşınızda muhatap bulamadığınız zaman bir şeye ulaşmak sizlere de zor gelecektir. Keskin oto çekici ile aradığınıza anında dönüş hizmetini buldunuz. Hesaplarımızı sizlere en uygunu olacak şekilde düzenlemekteyiz. Keskin oto kurtarıcı araçlarımızın tüm bakımları yetkili yerlerde yapılmaktadır. Gönül rahatlığı ile aracınızı emanet edebilirsiniz.

Keskin Oto Kurtarma Fiyatları

Fiyatlarımız kesenizi yormayacak şekilde minimum seviyelerde tutuluyor. Keskin çekici fiyatları ile Alo Oto Kurtarma ekipleri en ekonomik hizmeti hedefliyor.

keskin araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keskin kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keskin minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
keskin kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
keskin otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
keskin motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Keskin Çekici Hizmetlerimiz

Bu kez dertler değil mutluluklar sizi bulmalı. Keskin çekici fiyatları sizlere yıl boyunca garanti vermektedir. Destek talep ettiğiniz her zaman konumuza dakikalar içinde gelmekteyiz. Aracınızın içine düştüğü zor durumdan el birliği ile çıkaralım. Tablomuzdan sizlere sunduğumuz fiyatlarımızı imcelemelisiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Bizimle tanışmanıza aracınız vesile olabilir. Günün her saatinde Keskin acil çekici taleplerinizi iletebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonlarınızda taşıdığınız emanetleriniz bizim de emanetimizdir. Keskin kamyon çekicisi ile yılın her günü hizmete hazırız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Özel yapılmış sabit kasalı çekicimiz ile tırlarınızı güvence ile çekebiliriz. Ağır tonaj çekmek deneyim isteyen bir süreçtir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şehirlerarası yolculuklarda başınıza gelmesi muhtemel arızalarda Keskin otobüs çekicisi yardıma hazırdır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Arıza anında ya da bir kazada sayılı dakikalarınızı en verimli şekilde kullanmalısınız. Keskin minibüs çekicisi taleplerinizi ticari araçlarınız için talep etmelisiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor sevdanız yarıda kalmasın diye Keskin motosiklet çekicisi faaliyettedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar çeşitli avantajlarla hizmetlerini sizlerin memnuniyeti adına sürdürmektedir. Bu memnuniyeti devamlı kılabilmek için sigorta poliçenizin düzenlenmesi sırasında sizlere belli hasarlarda teminat garantisi vermektedirler. Bu teminatlardan biri de ücretsiz çekici talepleri olabilmektedir. Kaskolar ücretsiz çekici sunabilirler fakat yetkili bir çekici firması ile bu mümkün olabilmektedir. Firmamız özel çekici firması olduğu için alacağınız bu özel hizmetler ücrete tabi olmaktadır. Firmamız Keskin kaskolu araç çekme işlemlerinizde belirttiğiniz konumda söylediğimiz saatte bulunmaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınıza sizden kaynaklı ya da karşı taraftan kaynaklı hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu hasarların bütçenizi ne derece zorlayacağına yaptıracağınız kasko ile sizler karar vermektesiniz. Sigorta şirketinizle yapacağınız görüşmelerde poliçe kapsamına nelerin dahil olup nelerin dahil olmadığını detaylıca sormalısınız. Meydana gelen hasarın boyutuna göre kaskolar ikame araç temin etmektedir. Hasar boyutunuz küçükse eğer orijinal parça değişimini sizlere sunduklarından emin olmanızı önermekteyiz. Firmamız tarafından sizlere titizlikle sunulan çekici hizmetimizde aracınızın başına gelen hasarları önlemek için bizim tarafımızca sigorta altına alınmaktasınız. Vereceğimiz hizmetlerin her zaman arkasında olmaktayız.

Keskin'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Zorda kaldığınız anlarda rehberinizde yer alması gereken numara 0850 308 50 17 olmalıdır. Her zaman en uygun fiyat garantisi ile bu avantajlardan dilediğiniz gibi faydalanabilmektesiniz.

Keskin Oto Kurtarma

Değerli ailemizde sizlere de yer vermek istemekteyiz. Çekici çağırmanın en pratik yolunu sizlere sunmaktayız. Keskin yol yardım şirketleri içerisinde otomobilden ağır vasıtalara kadar karada yürüyen her taşıtı çekebilme kapasitemiz bulunmaktadır. Girilmesi zor olan ya da ulaşılması sizlere güç gelen yollarda Keskin oto kurtarma şirketleri en uygun araçlarla ulaşmaktadır. Hizmetimizde kullandığımız araçlarımız;

 • Keskin ahtapot çekici
 • Keskin sabit kasa çekici
 • Keskin kayar kasa çekici
 • Keskin motosiklet çekicileri olmaktadır.

Keskin oto çekici numarası sizlerin ulaşacağı en güvenli adresi göstermektedir. Taleplerinizi anında iletmelisiniz.

keskin çekici ara

Keskin En Yakın Oto Kurtarma

Arayışlarınızın sonuna geldiğiniz yer burası olmaktadır. Keskin mahalleleri içerisinde sizlere hizmet vermek için hazırda araçlarımız beklemektedir. Yeni, Altuntaş, Yenice, Bozkurt, Gündoğdu, Maden, Kasımağa, Köprüköy, Cankurtaran ve daha birçok konumda faaliyetlerimiz devam etmektedir. Keskin çekici firmaları içerisinde sizlerin en yakın kurtarıcısı olma yolunda ilerlemekteyiz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü