Kınık Oto Çekici

kınık çekici

Yola çıkış gayemiz ile Kınık oto kurtarma hizmetine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda Kınık çekici ücretlerini maliyet fiyatını sunuyoruz. Firmamız kurumsal hizmetlerini Kınık’ta 7/24 yol yardım şeklinde sunar ve sizlerin her dakika yanında olur. Yolda kaldığınız zaman panik yapmayın ve bizi arayarak Kınık oto kurtarıcılarımız ile sizlere yardımcı olalım. Tamamen size özel çekicimiz Kınık ilçesinde 12 taksit imkanı ile hizmet sunar.

Kınık Oto Kurtarma Fiyatları

Bu yıla özel kampanyamız ile Kınık oto kurtarma ücretlerini piyasanın altına indirdik. Bu kampanyamız sayesinde Kınık'ta kurtarıcı çağırmak artık çok kolay ve ucuz oldu.

Kınık araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Kınık kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Kınık minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Kınık kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Kınık otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Kınık motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kınık'ta Çekici Hizmetlerimiz

Filomuzda SUV, otobüs ve diğer her türlü vasıta için Kınık'ta sabit kasa, kayar kasa ve ahtapot çekiciler bulunmaktadır. Bu kadar kapsamlı filoya sahip olmamız sayesinde Kınık çekici şirketlerinden ayrışıyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

En sık rastladığımız vasıtalardan olan binek araçlar için Kınık oto çekicilerimiz telefon açmanız halinde yanınıza gelecektir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Uzman ekibimiz Kınık'a kamyon çekicisi ile tamamen uzmanlık gerektiren bir hizmet sunuyor.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Firmamız yüksek iş ahlakı ile ağır vasıtalar ve tırlar için Kınık'ta yol yardım hizmeti sunar.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs çekicisi ilçemizde sadece ekiplerimizin verdiği kapsamlı bir hizmettir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Sizde taksitli bir şekilde Kınık'ta minibüs çekicilerimizi çağırabilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Firmamız Kınık'a motosiklet çekicileri getirerek ayrıcalıklı ve güvenilir hizmet sunar.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko sigortası araç sahiplerinin büyük çoğunluğu tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. İlçemizde kaskolu araç çekme sayesinde aracınızın ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak birçok araç sahibi kasko sigortasının ne kadar kapsamlı olduğunu ve hangi durumlarda ne kadar ödeme yapacaklarını tam olarak bilmiyorlar. Bu nedenle, kasko sigortası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız, araç sahibi olarak doğru kararları verebilmeniz açısından önemlidir. Firmamız K1Ö belgesi ile özel çekici hizmeti vermektedir.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda oluşabilecek masrafları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu masraflar arasında, aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç kiralama, vb. gibi birçok farklı hizmet yer alabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman tüm masrafları karşılamayabilir. Bazı kasko poliçeleri, çekici hizmetini belirli bir sınırda veya hiç karşılamayabilir. Bu nedenle, kasko sigortanızı satın alırken, hangi hizmetlerin karşılandığını ve hangi sınırların olduğunu dikkatlice incelemeniz önemlidir.Firmamız tarafından sunulan hizmette ise aracın taşınması esnasında çekici kaskosu ile aracınızın başına gelebilecek her durum tarafımızca güvence altına alınmıştır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
Şehrimizde çekici çağırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17'yi arayarak 7/24 oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Üstelik 12 taksit seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Kınık Oto Kurtarma

Alo Oto Kurtarma tamamen şeffaf ve güvenilir bir hizmet vererek Kınık yol yardım şirketlerine örnek olur. Firmamızın kuruluş yılından itibaren Kınık’ta araç kurtarma faaliyetleri için her gün çalışıyor. Tamamen müşteriyi memnun etme odaklı çalışmamız sayesinde çok iyi geri dönüşler aldık. Sizler için yeni bir kampanya düzenledik ve bu kampanyanın içeriği şöyledir:

• 12 Taksit İmkanı

• Ekonomik Fiyatlar

• Profesyonel Yol Yardım

kınık 724 çekici

En Yakın Oto Kurtarma

Şirketimiz Kınık'ta acil çekici hizmetini şeffaf ödeme planlarıyla sunar. Ayrıca Kınık'ın en yakın çekicisini size ulaştırmak için Arpadere, Arpaseki, Aşağı, Aziziye, Bademalan, Bağalan, Balaban, Büyükoba, Cumalı, Çaltı, Çanköy, Çiftlikköy, Değirmencieli, Dündarlı, Elmadere, Fatih, Hamzahocalı, Işıklar, İbrahimağa, Kalemköy, Karadere, Karatekeli, Kocaömer, Kodukburun, Köseler, Mıstıklar, Musacalı, Osmaniye, Örtülü, Poyracık, Sucahlı, Taştepe, Türkcedit, Yayakent, Yaylaköy, Yeni, Yukarı mahallelerinde hizmet sunarız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü

  Adınızı çabuk çekici koyabilirdiniz. Aramamla kurtarıcının gelmesi tam 6 dakika sürdü, başarılı.

  Ahmet S.
  Ahmet S.
  Araç Sahibi

  Kayar kasa çekici ile geldiler aracımı çekmeye, iki dakika içinde işlem bitti. Gelmeleri biraz sürdü. Daha hızlı olsalar memnun olurdum. Yine de problemsiz.

  Remzi T.
  Remzi T.
  Araç Sahibi