Kızılırmak Oto Çekici

kızılırmak yol yardım

Şirketimiz kurtarıcı faaliyetlerinde öncü firmalar arasında yer alır. Kızılırmak oto çekici hizmetimiz sizler için faaliyette bulunmaktadır. Kızılırmak kurtarıcı çalışmalarını sizlerin istekleri doğrultusunda sürdürmektedir.

Kızılırmak Oto Kurtarma Fiyatları

Çankırı ilimizin yol uzantıları üzerinde her zor anınızda belirttiğiniz konumdayız. Kızılırmak çekici fiyatları piyasanın altında avantajları ile sizlerin tercihlerini şekillendirecektir. Fırsatlardan hemen faydalanmalısınız.

kızılırmak araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kızılırmak kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kızılırmak minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kızılırmak kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kızılırmak otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kızılırmak motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kızılırmak Çekici Hizmetlerimiz

Sizlere çekici bulma kolaylığı sağlamak için düzenlenen sitemizden aracınıza uygun olan çekici talebinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Deneyimli ekibimiz desteklerini zaman kaybetmeden belirttiğiniz konuma ulaştırmaktadır. Uzun yolculuklarınızı gönül rahatlığı ile geçirin diye Kızılırmak 7/24 yol yardım filomuz çeşitli konumlarda yer almaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yardım talebinizi kimse görmese de Kızılırmak araç kurtarma görebilmektedir. İrtibata geçmek için doğru noktadasınız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Taşımacılıkta kullanılan taşıtlarınızın her türlü çekme taleplerini güvenle Kızılırmak kamyon çekicisi gerçekleştirmektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sarf ettiğiniz onca çaba boşa gitmesin diye tır kurtarma ekibimiz taleplerinizi beklemektedir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şehirden şehre gerçekleştirdiğiniz yolculuklarda en büyük yardımcınız Kızılırmak otobüs çekicisi olmaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

İlimiz sınırları içerisinde faaliyetlerinizin devamı için Kızılırmak minibüs çekicisi taleplerinizi karşılamaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Süregelen motosiklet hevesiniz yarıda kalmasın. Kızılırmak motosiklet çekicisi çağrılarınızı beklemektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçlarınızın karayolları üzerinde güvenle yol almaları için özel kaskolar faaliyete geçmektedir. Kaskolar hizmet sunumları öncesinde belirli fiyat aralıkları ile teminatlarını sunmaktadır. Bu teminatların içeriğini belirlemek ve kapsama aldığı hizmetleri öğrenebilmeniz için acentenizle irtibata geçmelisiniz. Ücretsiz çekici talepleriniz kaskonuz tarafından yetkili kılınan firmalar aracılığı ile sağlanmaktadır. Kızılırmak kaskolu araç çekme talepleriniz ücrete tabi olmaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınız sizler için özel olmaktadır. Bu bilinçle kıymet verdiğiniz araçlarınıza en fazla özeni göstererek işlemlerinizi titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Zorlu yollarda ya da ağır tonajlı araçlarda eğitimin önemi daha net anlaşılmaktadır. Bilgi birikimi ve gerekli tecrübelerle ekibimiz zorlu işlemleri başarı ile yerine getirmektedir. Burada bir hasar olması durumunda en büyük destekçiniz kaskonuz olmalıdır. Kaskonuzun sizlere parça değişimi, araç tahsisi gibi avantajlar temin etmesini istemelisiniz. Firmamız bünyesinde yapılan faaliyetlerde sigorta kapsamına alındığınızı belirtmek isteriz.

Kızılırmak'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

Kurtarıcı taleplerinizi en kolay yoldan iletmenizi sağlamak için 0850 308 50 17 numaralı hattımız çağrılarınızı beklemektedir. İrtibata geçmek için iletişim numaramızı kullanabilirsiniz.

Kızılırmak Oto Kurtarma

Araç çekme taleplerinizde hızlı çözüm odaklı filomuz Kızılırmak yol yardım şirketleri içerisinde birinci tercihinizde yer almaktadır. Araçlarınızın mekanik sorunlarında, akü bitmesi, lastik patlaması gibi durumlarda gerekli ekipmanlarla kaliteyi ilk elden almaktasınız. Sizlerin taleplerini özenle karşılamak için Kızılırmak çekici firmaları bünyesinde faaliyet gösteren araçlarımız ilgili kurumlardan alınan yetki belgeleri ile hizmet sunabilmektedir. Her mevsim koşullarında güvenle taşınmak için kullanılan araçlarımız;

 • Kızılırmak ahtapot çekici
 • Kızılırmak kayar kasa çekici
 • Kızılırmak sabit kasa çekici

araçlarımız Kızılırmak oto kurtarma şirketleri adına işlemlerini sürdürmektedir.

kızılırmak 7 24 yol yardım

Kızılırmak En Yakın Oto Kurtarma

Sizlerin güveninin ve daha önemlisi memnuniyetini talep etmekteyiz. Büyüyen bir şirket olarak ailemize sizleri de dahil etmek bizlere onur vermektedir. Kızılırmak acil çekici ihtiyaçlarınızda içinizden geldiği samimi davranabileceğiniz ekibimize araçlarınızı teslim edebilmektesiniz. Kızılırmak mahalleri içerisinde; Yeni, Osmanlı, Hüseyinli, Aşağıovacık, Karaömer, Hallaçlı, Kavlaklı, Saraycık, Karallı, Bayanpınar, Büyükbahçeli, Kapaklı, Hacılar, Kahyalı, Tımarlı, Bostanlı, Karamürsel, Yeniyapan, Cacıklar, Kuzeykışla, Sakarca, Kemallı ve daha birçok noktada donanımlı araçlarımızı hazırda tutmaktayız. Kurtarıcı adının hakkını veren bir firma olmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü