Kocaeli Oto Kurtarma

kocaeli yol yardım

www.alotokurtarma.com size Kocaeli oto kurtarma hizmetini 24 saat sunar. Bu hizmeti kesintisiz vermemiz bizi Kocaeli çekici firmaları lideri yapar. Otomobil, minibüs, otobüs veya kamyon fark etmeksizin Kocaeli’de kurtarıcı ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz. Şirketimiz Kocaeli’de yol yardım hizmetlerini 25 adet çekici ile verir. Bu nedenle size en yakın çekici mutlaka vardır. Hemen arayın kolayca çekici çağırın.

Kocaeli Oto Kurtarma Fiyatları

www.alotokurtarma.com Kocaeli çekici fiyatlarını şeffaf şekilde kamuoyu ile paylaşır. Bu nedenle ödeme yaparken herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Kocaeli oto çekici filomuz aşağıda listelenen fiyat tarifesi üzerinden hizmet verir.

kocaeli çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kocaeli kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kocaeli minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kocaeli kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kocaeli otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kocaeli motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kocaeli'deki Çekici Hizmetlerimiz

Biz Kocaeli yol yardım şirketleri ile farkımızı tüm araçlara hizmet vermemizden alırız. Otomobil, kamyon veya minibüs fark etmeden firmamızdan Kocaeli'de araç kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Kocaeli oto kurtarıcı filomuz

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Şirketimiz otomobil kurtarma hizmetlerini Kocaeli'de kayar kasa çekici filosu ile verir. Bu sayede araçlarınız güvenle çekilir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Firmamız Kocaeli'de kamyon çekicisi hizmetini sabit kasa araçlar ile güvenle sağlar. Kamyonunuz hangi tonajda olursa olsun çekebiliriz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Şirketimiz Kocaeli'de yolda kalan tırların da yanındadır. Özel tır çekicilerimiz ile yükü olmayan araçlarınızın çekme işlemini yapabiliriz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Ekiplerimiz Kocaeli'de otobüs çekicisi filomuz ile yolda kalmış otobüslere hizmet verir. Otobüs yolcuları içinse yedek otobüsler de sunabilir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

www.alotokurtarma.com ekipleri Kocaeli minibüs çekicisi filosu ile güvenli araç transferleri yaparlar. Bu transferler de sigortalı sunulur.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Güvencemiz altında Kocaeli'de motosiklet çekicisi çağırabilirsiniz. Bu araçlarda motorlarınız özel ekipmanlarla sabitlenerek taşınır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ekiplerimiz Kocaeli'de kaskolu araç çekme hizmeti vermez. Bu hizmeti alsanız dahi ücret ödemek durumunda kalırsınız. Bu nedenle aracınız kaskolu ise sigortanızı aramalısınız.

Firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu nedenle ücretli hizmetler verir. Kocaeli'de acil çekici ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla işlemler yürütürüz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekme işlemleri sırasında ekiplerimizden kaynaklanan tüm hasarlar sigortalarımız tarafından ödenir. Güvenle hizmet alabilirsiniz.

Çekici Nasıl Çağırılır?

08503085017'yi arayarak hemen çekici çağırabilirsiniz. Çekici ücretlerini dilerseniz elden, dilerseniz banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

Kocaeli Oto Çekici

Kocaeli'de ahtapot çekici veya sabit kasa çekicileri neden bizden almalısınız?
Firmamızı Kocaeli oto kurtarma şirketleri ile ayıran en kıymetli özellik hizmet kapsamıdır. Bizler motosikletten tıra kadar tüm karayolu taşıtlarına çekme hizmeti veririz. Bu hizmetlerde kayar kasa ve ahtapotların yanı sıra Kocaeli'de sabit kasa çekici desteği de sağlayabiliriz. Bu nedenle ihtiyacınız olan hangi çekici olursa olsun bize ulaşabilirsiniz.
Şirketimiz Kocaeli 7/24 yol yardım hattı ile aşağıdaki araçlar için destek verebilir;
• TIR & Kamyon & Otobüs
• Minibüs & Kamyonet
• SUV & Otomobil & Motosiklet

kocaeli ahtapot çekici

Kocaeli En Yakın Oto Kurtarma

Sizlere daha yakın olabilmek için çalışıyoruz. Firmamız Kocaeli'de en yakın çekici olabilmek için tüm araçlarını şehrin farklı köşelerine dağıtır. Bu sayede yolda kaldığınızda hızla müdahale edilir. Çekicilerimiz şehrimizin Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe ve Körfez ilçelerinde araç çekme işlerini yapar.

  Kocaeli 7/24 Yol Yardım

  Ekiplerimiz İzmit'te 24 saat çekici desteği sunar. Bu destek araç, marka, model ve tonaj fark etmeksizin gerçekleştirilir. Bir motosiklet ile kolda kalmış bir tırın bizim için hiç bir farkı yoktur. Aynı hassasiyet ile işlemler sonuçlandırılır. Yol yardım hizmetlerinden faydalanmak için ilk yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayıp konumunuzu bildirmenizdir. Sonrasında size en yakın çekicimiz aracınızı çekmek üzere yanınıza ulaşır.
  Bu işleyişte müşteri hizmetlerimiz kesintisiz şekilde süreci takip eder. Sonrasında aracın çekileceği adres tarafınızdan yeniden istenir ve çekme işlemi başlar. Çekme işleminin başlaması ile servise teslim edilmesi arasında geçen süre zarfında aracınız tarafımızca sigortalanır. Bu sayede güvenli bir hizmet almış olursunuz.
  Şehrimizin neresinde olursanız olun, kaliteli bir yol yardım hizmeti için bizi arayın.

  kocaeli çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Başiskele oto kurtarma, Çayırova oto kurtarma, Darıca oto kurtarma, Derince oto kurtarma, Dilovası oto kurtarma, Gebze oto kurtarma, Gölcük oto kurtarma, İzmit oto kurtarma, Kandıra oto kurtarma, Karamürsel oto kurtarma, Kartepe oto kurtarma ve Körfez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  İzmit Oto Kurtarma Numarası

  Şirketimizin Kocaeli oto kurtarıcı numarası 08503085017'dir. Bu numarayı aramanız ile çekicinin yanınıza ulaşması ortalamalara göre 20 dakika sürer. Bu 20 dakikalık süre içerisinde aracınızı güvenli bir yere çekmeniz tavsiye edilir. Eğer aracınızı güvenli noktaya çekme imkanınız yok ise mutlaka aracı terk edip bizzat yaya şekilde güvenli bir konumda beklemelisiniz.
  Her yıl binlerce kaza çekici bekleyen bireylerin başına geliyor. Bu sayede bu kazaları önlemiş olursunuz.
  Kapsamlı ve sigortalı bir araç çekme işlemi için hemen alotokurtarma.com'u arayın. 08503085017