Konya Oto Kurtarma

konya yol yardım

En çok tercih edilen Konya oto kurtarma hizmetiyle hızlı, kaliteli, ekonomik bir şekilde oto çekici ve yol yardım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda Konya’da kurtarıcı hizmeti veren ve sizi asla yalnız bırakmayacak olan profesyonel ekibimizle tanışabilirsiniz.

Taşıma kaskolu çekici arayanlara %100 müşteri memnuniyeti ile acil kurtarıcı desteği sağlıyoruz. Hemen arayarak Konya’da yol yardım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Konya Oto Kurtarma Fiyatları

En yoğun günlerde başınıza gelebilecek kaza, yakıt tükenmesi, araç bozulması ve lastik patlaması gibi durumlarda en hızlı hizmeti sağlayan firmamız, ekonomik Konya oto kurtarma fiyatlarıyla sizlere çare oluyor. Her ağırlık sınıfından araçlarınız için Konya çekici fiyatlarımız aşağıda yer almaktadır.

konya araba çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
konya kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
konya minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
konya kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
konya otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
konya motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Konya'da Çekici Hizmetlerimiz

Ülkemizin her yerinde trafik günden güne artarken ülkemizin en geniş sınırların sahip olan illerinden biri olan Konya'da araç kurtarma hizmeti oldukça önem kazanmaktadır. Yaşanılan bütün olumsuzluklara karşı Konya oto kurtarıcı sizlere kaliteli hizmeti vermektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Firmamız Konya'da kaskolu araç çekme ve otomobil kurtarma konusunda en tecrübeli ekiplerle karşınızda.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Gövde tipleri farklılaştıkça uzmanlık gerektiren Konya'da kamyon çekicisi hizmeti firmamız tarafından icra edilir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Geniş araç filomuzla büyük tonaj sınıfına bağlı araçlarınız için Konya tır yol yardım hizmetimize başvurabilirsiniz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Garantili hizmetlerimizden olan Konya'da otobüs çekicisi hizmeti en çok rağbet gören hizmetlerden birisidir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yolda kalma riskinin her an olduğunu unutmayarak Konya'da minibüs çekicisi için numaramızı bir köşeye kaydedin.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Taksitli olarak Konya motosiklet çekicisi hizmetini verebilen şirketimizden her an yardım isteyebilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Her kasko çeşidi çekici hizmetinin ücretini karşılamayabilir. Eğer kaskonuzun anlaşmalı olduğunun haricinde Konya'da yol yardım şirketlerinden birinden yol yardımı alırsanız ücret ödemek durumunda kalırsınız. Firmamızdan ise Konya'nın her noktasında dakikalar içinde sıkıntısız ve uygun fiyatla hizmet sağlar. Ücretsiz çekici hizmeti sadece kaskonuzun veya sigortanızın var olduğu durumlarda geçerli olmaktadır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Konya oto kurtarıcı fiyatları dengeli fiyat politikası ile çekici piyasasında ekonomik hizmet veren ve tedarikçilerle iş ortağı olan bir platformdur. Platformumuzdan kurtarıcı istediğiniz zaman K1(Ö) yetki belgeli çekici hizmeti almış olursunuz. Taşıma esnasında araçta meydana gelebilecek her türlü hasar özel kaskomuz tarafından karşılanmaktadır.
Konya'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Konya'da yolda kalmanız ve ya kaza yapmanız durumda hemen web sitemiz üzerinden 0850 308 50 17 numaralı hattımıza ulaşabilirsiniz.

Konya Oto Çekici

Oto kurtarıcı hizmeti her ne kadar acil bir durumda ihtiyaç duyulan bir hizmet olsa da, Konya’da çekici firmaları arasında güvenilir bir oto çekici firması bulmak önemlidir. Özellikle Konya oto çekici hizmeti için arama yaptığınızda, çeşitli seçenekler karşınıza çıkacaktır. Ancak, kaliteli ve güvenilir bir oto çekici firması seçmek, aracınızın güvenliği açısından son derece önemlidir.

Bizimle iletişime geçmek için herhangi bir acil durumda arayabileceğiniz 7/24 hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında arıza, kaza, lastik değişimi gibi durumlarda oto çekici hizmeti bulunmaktadır. Karayolu taşıtlarının tamamı için hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

konya yol yardım

Konya En Yakın Oto Kurtarma

Otoyollarda kazaların olmasını temenni etmesek de bu durumlarda Konya ilçelerinde en çok ihtiyaç duyacağınız size güvenli ve hızlı bir çözüm sunacak deneyimli profesyonel en yakın çekici Konya'da, Alo Oto Kurtarma olduğu bilinir. Konya oto kurtarıcı yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir. Sizler zor anlarınızda Konya oto çekici yol yardımı hizmetinden faydalanmak açısından 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.

  Konya 7/24 Yol Yardım

  Konya oto kurtarıcı fiyatları dengeli fiyat politikası ile çekici piyasasında ekonomik hizmet veren ve tedarikçilerle iş ortağı olan bir platformdur. Ekiplerimiz Türkiye’nin en büyük Konya oto kurtarma şirketleri arasında büyüyen ailesi ve her geçen gün çoğalarak yoluna devam eden müşterilerimize en ekonomik oto çekici fiyatlarını teklifini sunmaktayız.

  Aracınızı bulunduğunuz yerden başka bir lokasyona nakletmeniz gerekiyorsa veya aciliyeti varsa Konya acil çekici hizmetimiz ile pratik bir şekilde istediğiniz anlarda hizmet vermekteyiz. Sizlere en uygun çekici bulmanın güçlüğünü yaşadığınız dakikaları da ekonomik bir rakamla sizler için çözmekteyiz.

  Yukarıda bahsedilen hizmetler T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından denetime tabi tutulan ve K1Ö belgesi şartlarını sağlaması durumunda gerçekleştirilebilen hizmetlerdir. Bu şartların tamamını taşıyan Alo Oto Kurtarma sizlerin hizmetindedir.

  konya oto kurtarma
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Konya'da Ahırlı oto kurtarma, Akören oto kurtarma, Akşehir oto kurtarma, Altınekin oto kurtarma, Beyşehir oto kurtarma, Bozkır oto kurtarma, Cihanbeyli oto kurtarma, Çeltik oto kurtarma, Çumra oto kurtarma, Derbent oto kurtarma, Derebucak oto kurtarma, Doğanhisar oto kurtarma, Emirgazi oto kurtarma, Ereğli oto kurtarma, Güneysınır oto kurtarma, Hadim oto kurtarma, Halkapınar oto kurtarma, Hüyük oto kurtarma, Ilgın oto kurtarma, Kadınhanı oto kurtarma, Karapınar oto kurtarma, Karatay oto kurtarma, Kulu oto kurtarma, Meram oto kurtarma, Sarayönü oto kurtarma, Selçuklu oto kurtarma, Seydişehir oto kurtarma, Taşkent oto kurtarma, Tuzlukçu oto kurtarma, Yalıhüyük oto kurtarma ve Yunak oto kurtarma hizmetleri sağlamaktayız.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Konya Oto Kurtarma Numarası

  Günlük hayatta istenmeyen durumlar gerçekleşebileceği gibi yolda kalma gibi durumlarla da karşılaştığınızda Konya oto çekici numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

  Konya oto çekici hizmeti ile önceliğimiz vakit kaybı yaşamadan olay mahallinde hemen gereken müdahaleyi yapmaktır. Bunun için gerekli olan ekipman ve de uzman profesyonel personeller her zaman hazır bulunmaktadır. Bizleri arayarak ulaşabileceğiniz çekici araçlarımız;

  • Konya sabit kasa çekici
  • Konya kayar kasa çekici
  • Konya ahtapot çekici