Kütahya Oto Kurtarma

kütahya oto çekici

Porselen diyarı Kütahya’da oto kurtarma hizmeti alotokurtarma.com tarafından sunulmaktadır. Son teknolojiye sahip olan araçlarımız Kütahya yol yardım hizmeti için yollarda yerini almıştır. Ulaşılamaz dediğiniz her an da ve her yer de Alo Oto Kurtarma olarak Kütahya’da 7/24 yol yardım sunduğumuzu belirtmek isteriz. Çoklu çekici ve kurtarıcı çağırmak için hemen arayın.

Kütahya Oto Kurtarma Fiyatları

Zor anınızda cebinizi düşündürmeyecek şekilde Kütahya'da oto kurtarma fiyatlarını sizler için her zaman olduğu gibi şimdi de en asgari düzeyde tutuyoruz. Verilen hizmetin karşılığı olarak Kütahya'da çekici fiyatlarını en uygun düzeyde tuttuğumuzu bilmenizi isteriz.

kütahya araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kütahya kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kütahya minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kütahya kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kütahya otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kütahya motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kütahya'daki Çekici Hizmetlerimiz

Her araç türü için farklı bir çekici ihtiyacı oluşabileceğini bildiğimiz için Kütahya çekici firmalarından farklı olarak 3 çeşit çekici türü ile hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz Kütahya'da araç kurtarma başta olmak üzere aşağıda gördüğünüz her türlü aracın çekimini yapmamızı sağlamkatadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kaliteli hizmet ile otomobillerinizi Kütahya'da çekici ile buluşturmak istiyorsanız tercihiniz Alo Oto Kurtarma olmalıdır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Hizmetlerimizin tamamı kusursuz işlesin müşterilerimiz memnun olsun diye Kütahya kamyon çekicisi hizmetinde de biz varız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır tonajlı tırların yolda kalması sizi korkutmasın Kütahya'da kurtarıcı hizmetimiz tırlara da çekici hizmeti vermektedir.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolcularınıza karşı mahcup olmamak için Kütahya otobüs çekicisi için bizimle iletişime geçin. Sorunları ortadan kaldıralım.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Önceliğimiz sizin güvenliğiniz olduğu için Kütahya'da minibüs çekicisi hizmetimizi talebinize göre ekstra minibüslerimizle destekliyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Küçük bir binek için kimse yardıma gelmez demeyin. Kütahya motosiklet çekicisi hizmetini alotokurtarma.com dan alın.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçlarınız kasko kapsamında bulunuyorsa ücretsiz çekici hizmeti için kasko firmanız ile görüşmelisiniz. Firmamız özel çekici hizmeti verdiği için Kütahya'da kaskolu araç çekme hususunda aracın taşınması esnasında sizlere yardımcı olabiliriz. Ayrıntılı bilgi için alt kısma geçebilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Karşılaşacağımız olumsuzluklara yönelik olarak çekici aracımıza ait olan özel kasko ile sizleri hiçbir şekilde mağdur durumuna düşürmeyeceğiz.

Aracımız veya personelimiz tarafından meydana gelen her türlü hasar eksiksiz olarak karşılanacak olup tarafınıza bunun için herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

Kütahya'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekiciye ihtiyaç duyduğunuz ilk an da öncelikle stres yapmamanız gerekmektedir.  Alo Oto Kurtarma olarak bize ulaşabilmeniz için numaramız 0850 308 50 17'dir.

Kütahya Oto Çekici

Yolda yaşanabilecek her türlü kaza, arıza ve diğer olumsuz durumlar için Kütahya yol yardım şirketleri sizlerin hizmetindedir. Karayolu taşıtlarının tamamı yukarıda bahsetmiş olduğumuz olumsuz durumlarla karşılaşabilir. Bunun için Kütahya'daki oto kurtarma şirketlerinden farklı olarak üç tür çekici ile sizlere hizmet vermekteyiz;
•Kütahya ahtapot çekici
•Kütahya sabit kasa çekici
•Kütahya kayar kasa çekici

kütahya kurtarıcı fiyatları

Kütahya En Yakın Oto Kurtarma

Size hizmet vermek için her yerde olduğu gibi Kütahya'da da en yakın çekici firması olan Alo Oto Kurtarma hizmetlerine devam etmektedir. Bunun için birazdan sayacak olduğumuz Kütahya ilçelerinin tamamında ve merkezde yol yardım hizmeti vermekteyiz. bahsetmiş olduğumuz ilçeler şu şekildedir;Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane ve Tavşanlı'dır.

  Kütahya 7/24 Yol Yardım

  Karayollarımızda her an olumsuzluklara karşı tedbirli olan ekibimiz Kütahya'da acil çekici hizmetinde 1 numaradır. Diğer firmalara kıyasla ülkemizin dört bir yanında filosunda bulunan araçlar ve profesyonel ekipleri sayesinde bu başarıya ulaşmıştır. Elbette ki bu hizmeti T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından kendisine verilen K1Ö belgesi sayesinde yapmaktadır.
  Kendi Güvenliğiniz için bu belgenin bulunmadığı hiçbir firma ile çalışmamanızı tavsiye ederiz. Aksi durumda Kütahya’da oto kurtarıcı hizmeti alma konusunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
  Biraz önce de bahsettiğimiz gibi yol yardım desteği almak için arabanızın bozulması, lastiğinizin patlaması, akünüzün bitmesi gibi durumlarda bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

  kütahya yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Altıntaş oto kurtarma, Aslanapa oto kurtarma, Çavdarhisar oto kurtarma, Domaniç oto kurtarma, Dumlupınar oto kurtarma, Emet oto kurtarma, Gediz oto kurtarma, Hisarcık oto kurtarma, Pazarlar oto kurtarma, Simav oto kurtarma, Şaphane oto kurtarma, Tavşanlı oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Kütahya Oto Kurtarma Numarası

  Tedbirin her an gerekli olduğu sürüş esnasında sürücülerin başına istenmedik durumlar gelebilir. Bu Kütahya'da da olması gayet muhtemel bir durumdur. İşte bunun için acil müdahale gerektirecek durumlara karşı Kütahya oto çekici numarasını üzerinizde bulundurmanız en doğru hareket olacaktır. Alo Oto Kurtarma’nın Hizmetlerinden yararlanabilmek için iletişim numarası olan 0850 308 50 17 hattını aramanız yeterli olacaktır.

  Müşteri temsilcimiz size en yakın konumda bulunan çekiciyi yönlendirerek profesyonel ekibimiz ile birlikte aracınızı dilediğiniz yere ulaştırmasını sağlayacaktır. Bu hizmeti en hızlı ve en uygun alabileceğiniz alotokurtarma.com sizleri beklemektedir.