Laçin Oto Çekici

oto kurtarma

Yolda mı kaldınız? Firmamız Laçin oto çekici hizmeti ile yılın 365 günü yanınızda. Ekonomik çekici ücretlerimiz ve deneyimli kadromuz ile kusursuz bir yol yardım desteğini sizlere sunuyoruz. Aracınız her ne olursa olsun Laçin oto kurtarma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz otomobil, SUV, minibüs, otobüs, kamyon ve motosiklet çekicileri ile hizmet sunar.

Laçin Oto Kurtarma Fiyatları

Fiyatlarımız kesenizi yormayacak şekilde minimum seviyelerde tutuluyor. Laçin çekici fiyatları ile Alo Oto Kurtarma ekipleri en ekonomik hizmeti hedefliyor.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Laçin Çekici Hizmetlerimiz

Aracınız hangi ağırlık sınıfında olursa olsun profesyonel oto kurtarıcı desteğini ekiplerimizden alabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetler sigortalıdır. Güvenle çekici çağırın...

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobil çekicilerimiz ile gece gündüz demeden hizmete hazırız.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyon çekicisi arayışınıza son veriyoruz. Kamyonlar için özel çekiciler sunuyoruz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

TIR ve benzeri ağır vasıtalar için firmamızdan yol yardım desteği alabilirsiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs çekicisi ilçemizde sadece ekiplerimizin verdiği kapsamlı bir hizmettir.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüs çekici filomuz ile hızlı ve sigortalı bir destek alabilirsiniz. Üstelik taksitle.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet çekicisi hizmetimiz ile küçük arkadaşlarımızın da yanındayız.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko sigortası araç sahiplerinin büyük çoğunluğu tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. İlçemizde kaskolu araç çekme sayesinde aracınızın ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak birçok araç sahibi kasko sigortasının ne kadar kapsamlı olduğunu ve hangi durumlarda ne kadar ödeme yapacaklarını tam olarak bilmiyorlar. Bu nedenle, kasko sigortası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız, araç sahibi olarak doğru kararları verebilmeniz açısından önemlidir. Firmamız K1Ö belgesi ile özel çekici hizmeti vermektedir.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda oluşabilecek masrafları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu masraflar arasında, aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç kiralama, vb. gibi birçok farklı hizmet yer alabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman tüm masrafları karşılamayabilir. Bazı kasko poliçeleri, çekici hizmetini belirli bir sınırda veya hiç karşılamayabilir. Bu nedenle, kasko sigortanızı satın alırken, hangi hizmetlerin karşılandığını ve hangi sınırların olduğunu dikkatlice incelemeniz önemlidir.Firmamız tarafından sunulan hizmette ise aracın taşınması esnasında çekici kaskosu ile aracınızın başına gelebilecek her durum tarafımızca güvence altına alınmıştır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
Şehrimizde çekici çağırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17'yi arayarak 7/24 oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Üstelik 12 taksit seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Laçin Oto Kurtarma

Günlük hayat içerisinde trafikte çok fazla olumsuz durumda karşılaşılabilir. Firmamız bu gibi durumlarda sizlere çekeceğiz hizmeti vermektedir. Trafikte bulunan her türden arabayı çekebilecek tipten çekici elinde mevcut olan firmamızın yol yardım hizmeti profesyonelce çalışmaktadır.

Çekiciler de hemen hemen her tip aracı çekebilecek şekilde çekici yöntemi mevcuttur. Bunlar 3 farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır;

 • Ahtapot çekici
 • Kayar kasa çekici
 • Sabit kasa çekici
oto çekici

En Yakın Oto Kurtarma

İlçemizin oto kurtarma şirketleri arasında sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Oto kurtarma hizmetleri, acil durumlarda bir hayat kurtarıcıdır. Ancak, her müşteri gibi siz de maliyetleri düşünmek isteyebilirsiniz. Daima en hızlı ve en yakın çekici hizmetini veren firmamız, müşterilerine çekici fiyatlarını en asgari düzeyde tutmaktadır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi