Malatya Oto Kurtarma

malatya çekici

Bu şehirde yolda kalınmaz. Firmamız Malatya oto kurtarma hizmetleri ile 7/24 hazırdır. Malatya çekici filomuz ile şehrimizin her köşesinde destek veririz. Üstelik tüm çekici hizmetlerimiz de taksit imkanı veririz.

Malatya Oto Kurtarma Fiyatları

Talep ettiğiniz her durumda personellerimiz yol yardım hizmetini sizlere uygun fiyatlar ile Malatya oto kurtarma ücretlerimizi sunuyoruz. Her türlü aracınıza yol yardım desteğini güvenle alabileceğiniz hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aracınızın taşınacağı mesafeye göre değişen fiyatlarımızı öğrenmek için fiyat hesaplayıcımızı inceleyebilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Malatya'daki Çekici Hizmetlerimiz

Malatya'nın her bölgesinde geniş filomuz sayesinde her türlü araçlarınıza çağrı merkezine yapılan başvurudan itibaren genellikle 30 dakika ila 1 saat arasında yardım süremiz değişmektedir. Ancak bu süre, meydana gelen olayın konumuna, trafiğin yoğunluğuna ve hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Aşağıdaki araçlarınıza Malatya yol yardımı sağlayabiliriz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araba taşıma işlemleri için Malatya otomobil yol yardım desteğimiz garantili çekici sağlayabilmektedir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Malatya'da kamyon yol yardımı en çok tercih edilen çekici hizmetlerinden olduğu için firmamız profesyonel olarak hizmet verir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm ilçelerimizde her ağırlık sınıfından tırlarınız için çekici faaliyetlerimiz tam gaz sürüyor.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Malatya'da otobüs yol yardımı için firmamız yılın 365 günü hizmet vermektedir.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

En güvenilir minibüs yol yardımı olan firmamız 7/24 faaliyet göstermektedir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Geniş filomuz sayesinde motor kazalarına ve motosiklet yol yardımına özel araçlarımızla avantajlı fiyatlar sunarız.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Eğer kaskonuz varsa ücretsiz çekici için mutlaka anlaşmalı olduğu çekici firmasını çağırmalısınız. Aksi taktirde Alo Oto Kurtarma özel yol yardım hizmeti vermektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Türkiye'nin her  yerinde geçerli sigortalarımız sayesinde araç çekme ve taşıma esnasında oluşacak sorunlarda hasarınızı çekici sigortası karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

0850 308 50 17 numaralı oto kurtarma numaramızdan bizlere ulaşarak konum bildirdiğiniz taktirde size kurtarıcı gönderilmektedir.

Malatya Oto Çekici

Fiyatlandırma konusunda şeffaf olan Malatya oto çekici firmaları, müşterilerine güven verir. Fiyat tekliflerini alırken, ekstra ücretler ve gizli maliyetler olup olmadığını kontrol etmekte fayda vardır. Malatya şehrinde seyahat ederken, aracınızın yolda kalmaması için dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır. Ancak her zaman her şeyi öngörmek mümkün olmadığından, acil durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlarda yapmanız gereken ilk şey, güvenilir bir oto kurtarma şirketini aramaktır. Malatya'da hizmet veren birçok oto kurtarma şirketi olsa da, aracınızın sorununu en hızlı ve güvenilir şekilde çözebilecek bir şirket arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Aşağıdaki durumlarda bize ulaşabilirsiniz.
• Yakıt tükenmesi
• Lastik patlaması
• Araç kazası
• Araç bozulması
• Akü bitmesi

malatya oto çekici

Malatya En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız tüm ilçelerde hazır çekici bulundurarak Malatya'da en yakın çekici imkanını en hızlı olarak sağlamaktadır. Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan ve Yeşilyurt ilçelerimizin her birinde özel çekici filomuzu hazır tutmaktayız. Böylece hem ekonomik fiyatlar sunarken hem de en hızlı oto kurtarıcı imkanını veririz.

  Malatya 7/24 Yol Yardım

  Seyahat ederken, yolculuk sırasında oluşabilecek arıza veya kazalar nedeniyle aracınızın yolda kalması, birçok sürücü için can sıkıcı bir durumdur. Bu tür durumlarda, sürücülerin yardım çağırmak için birçok numarayı araması gerekir.
  Ayrıca çekici ihtiyacınız ne zaman olacağı belli olmadığından Malatya 7/24 oto kurtarma hizmetimiz yaz-kış demeden hizmetinizdedir. Aracınızın yolda kalması veya kaza yapması istenmeyen durumlardandır ama sık karşılaşılan olaylardandır.
  Sizde acil yol yardım hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz.

  malatya ahtapot kurtarıcı
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Akçadağ oto kurtarma, Arapgir oto kurtarma, Arguvan oto kurtarma, Battalgazi oto kurtarma, Darende oto kurtarma, Doğanşehir oto kurtarma, Doğanyol oto kurtarma, Hekimhan oto kurtarma, Kale oto kurtarma, Kuluncak oto kurtarma, Pütürge oto kurtarma, Yazıhan oto kurtarma ve Yeşilyurt oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Malatya Oto Kurtarma Numarası

  Kazanın veya arızanın yaşandığı an sadece Malatya çekici numarası yoluyla bizlere talepte bulunmanız yeterli olur. Sizlere en hızlı ve en kısa sürede yolunuza devam edebileceksiniz. Yol yardım hizmeti karayolu veya tanımlanan noktaların tamamında hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için gerekli ve hızlı süreci sizler için başlatmaktayız. Çekici çeşitlerimiz;
  • Sabit kasa çekici
  •Kayar kasa çekici
  • Ahtapot çekici

  malatya en yakın çekici