Melikgazi Oto Çekici

melikgazi çekici firması

Yapılan bir hizmetin kalitesini sunulan avantajlar belirler. Melikgazi oto çekici ekibi olarak halinizi en iyi biz anlarız. Kaskonuz olsun ya da olmasın Melikgazi yol yardım güven ortağınız olmaya her daim hazırdır. Melikgazi’de kurtarıcı talebinizi iletin hemen ulaşalım.

Melikgazi Oto Kurtarma Fiyatları

Değişmeyen fiyat sorunsuz hizmet güvencesi ile aracınızı çekmeyi Melikgazi çekici fiyatları ile dert olmaktan çıkarıyoruz. Melikgazi çekici firmaları arasında en ekonomik en güvenli çekici hizmetini sunmak bizler için bir gurur. Aracınıza en uygun kurtarıcı için aşağıdaki listemize bakınız.

melikgazi araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
melikgazi kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
melikgazi minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
melikgazi kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
melikgazi otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
melikgazi motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Melikgazi Çekici Hizmetlerimiz

En iyisi olmak için değil en iyisi olduğumuz için bu hizmeti veriyoruz. Yüksek güvenlikli Melikgazi kayar kasa çekici, Melikgazi sabit kasa çekici, Melikgazi ahtapot çekicilerimiz konumunuza intikale her daim hazırdır. Hızlı ulaşım, güvenli kurtarıcı ve uygun fiyatların birleştiği en doğru yerdesiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kurtarıcıya mı ihtiyacınız var? Aracınız mı yolda kaldı? Artık hepsi geride kaldı. Tüm araçlara uygun çekiciler Melikgazi’de.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Belirli tonaja kadar güvenli çekme hizmeti için Melikgazi kamyon çekicisi bir çağrı kadar yakınınızda.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yüksüz tır çekmek için Melikgazi'de özel donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekibimizi hemen arayın. Vaktinde hizmete erişin.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Çabanızı boşa harcamayın sizi en yakın tamir ya da servise Melikgazi otobüs çekici ile ulaştıralım.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Küçük ticari aracınızla yolda mı kaldınız? Melikgazi minibüs çekici özel ekipman ve ekiplerle aracınızı çekme desteği sunmaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ekibimize gönül rahatlığı ile motosikletinizi emanet edebilirsiniz. Melikgazi motosiklet çekicisi 7/24 çalışmaktadır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kasko poliçenizi incelediğinizde hizmet kapsamınızda çekici ücreti için ek teminat yazabilmektedir. Sigortalılık kapsamında aracınızı çektirirken ekstra bir ücret ödemezsiniz. Sorunuz için kasko çekici ücretini karşılar cevabını vermek doğru olacaktır. Kaskolu araç çekme işlemlerinde maliyetler kasko primi olarak eklenmektedir. Bunların yanında alacağınız ya da almak istediğiniz yol yardım hizmetlerini sigortacınız ile detaylıca görüşmelisiniz. Ancak ücretsiz çekici hizmetini yalnızca yetkili firmalar verebilir. Bizler Melikgazi yol yardım firmaları arasında uygun fiyatlı çekici hizmeti sunuyoruz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç çekme hizmeti aracınızı içinde bulunduğu olumsuz durumdan alarak güvenli yere ulaştırmak için uygulanmaktadır. Bu nedenle işinin ehli olmayan ya da amatör olarak tabir edilen kişiler aracınızı bilinçsiz olarak çekmeye çalışırsa aracınızda istenmeyen bir hasara da sebebiyet verebilir. Bu nedenle alacağınız yol yardımı için iyi bir gözlemci olmalısınız. İçinizde aracınız çekilirken zarar görür mü endişesi varsa yaptırdığınız kaskonun güvenilirliğinden emin olmalısınız. Çekicinizin geleceği, aracınızın güvenliği gibi önemli konularda işi uzmanına bırakmalısınız.

Melikgazi'de Çekici Nasıl Çağırılır?

İlerleyen teknoloji ile aracınızın başında mahsur kalmanıza gerek yok. 0850 308 50 17’yi arayarak konum bilginizi bize ulaştırın. Size en yakın ekibimiz yardımınıza koşsun.

Melikgazi Oto Kurtarma

Sağlığınız önceliğimizdir. Melikgazi acil çekici filomuz sevdiklerinize ulaşmanız için her daim Melikgazi yol yardım şirketleri arasında öne çıkmaktadır. Hizmetlerin kalitesini T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı K1Ö yetki belgeli son teknoloji donanımlı araçlarla gözleriniz önüne sermekteyiz. Arızalanan araçlarınızı, kazaya karışan ağır tonajlı kamyon ya da tırlarınızı en güvenli yere taşımak için çalışmaktayız.

melikgazi acil çekici

Melikgazi En Yakın Oto Kurtarma

Aracım trafiğin ortasında kaldı şimdi ne yapacağım? dediğiniz anda Melikgazi'de en yakın konumdaki çekicimizi olay yerinize hızlıca ekip arkadaşlarımızla yönlendirmekteyiz. İlçemizin Alpaslan, Anbar, Aydınlıkevler, Bahçelievler, Esentepe, Esenyurt, Fatih, Gesi, Gökkent, Hisarcık, Hunat, Hürriyet, Kılıçaslan, Kıranardı, Köşk, Mimarsinan, Sarımsaklı, Tavlusun, Tınaztepe, Yeniköy, Yıldırım Beyazıt mahallerinde Melikgazi en yakın çekici kalitesini görmektesiniz. Melikgazi oto çekici numarası ile bir çağrı yakınızdayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü