Minibüs Yol Yardım

minibüs çekici

En çok tercih edilen minibüs kurtarma hizmetimizle birlikte minibüslerinizi bulunduğu alandan sizlerin dilediğiniz adrese çekerek bu konuda mağduriyetinizi gideriyoruz.

Hızlı ve bir o kadar özenli şekilde minibüs çekici hizmetimiz sayesinde en zor zamanlarınızda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Minibüs Yol Yardımı Fiyatları

Türkiye'nin her noktasından ulaşabileceğiniz firmamıza, minibüs kurtarıcı fiyatları konusunda sizlere ekonomik şekilde bir hizmet sağladığımız için hem üst düzey kalitede hem de az maliyetli hizmet alabilirsiniz. Mesafeye göre ve yolun uzunluğuna göre minibüs çekici ve kurtarıcı fiyatlarımız netlik kazanır.

20 Kilometreye Kadar
1100
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
50 Kilometreye Kadar
1800
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
200 Kilometreye Kadar
5000
Hemen Ara
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

En Yakın Minibüs Yol Yardım

Minibüsleri otobüsleri ve araçlarınızı kısa süre içerisinde çekerek sizlere bu konuda yardımcı olmak adına en yakın minibüs kurtarıcı hizmetlerimizle beraber acil durumlarınızda firmamıza iletişime geçtiğinizde sizlere acil çekici imkanı sağlıyoruz. Pratik ve her an yanınızda olacak bu kurtarıcı hizmetlerimiz sayesinde yolda kaldığınız her an kısa sürede size ulaşıyoruz. Aynı zamanda kayar kasa kurtarıcı hizmetleri de sağladığımız için her ihtiyaca hitap eden seçeneklerimiz mevcuttur. Geniş kapsamlı ve üst düzey kalitede sağladığımız hizmetler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere bu alanda haftanın her günü hizmetimiz mevcuttur.

  7/24 Minibüs Yol Yardımı

  Haftanın her günü ve 24 saatte hizmet sağladığımız için acil durumlarda bile saat veya gün fark etmeksizin sizlere her an 7/24 minibüs yol yardım hizmeti sağlamaktayız. Taşıma kaskolu minibüs çekici firması olarak sizler için hizmet sağladığımız çekici araçların her biri düzenli şekilde bakımı yaptırılan ve yüksek performans özellikleri araçlardır.

  Aynı zamanda firmamızda çalışan sürücü olan ve tüm ekip arkadaşlarımızın her biri alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşur. Tecrübemizle ve bu alandaki uzmanlığımızla birlikte ne çekici hizmetleri sizlere her zaman sunuluyor.

  minibüs yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yol yardım başvurusu yaptığınız andan itibaren minibüs kurtarıcı işlemlerimizi kayarkaya kurtarıcı, sabit kasa kurtarıcı, ahtapot oto çekici ve diğer çekici araçlarımızla minibüslerinizin durumuna göre müdahale etmekteyiz.

  Taksitli Minibüs Kurtarma

  Taksitli oto kurtarıcı hizmetimizle birlikte aynı zamanda peşin şekilde ödeme imkânınız yoksa taksitle birlikte ödemeniz mümkündür. Bu konuda sizlere bu avantajlı hizmetimizle beraber dilediğiniz takside böldürerek rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

  Acil durumlarınızda ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman hem ekonomik fiyatla hem de kaliteli çekici hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Otobüs ya da minibüs fark etmeksizin tüm araçlarda rahatlıkla alabileceğiniz bu hizmetimizde sizlere üst düzey kalitede bir hizmet sağlıyoruz.

  minibüs kurtarıcı ücretleri
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Minibüs Kurtarıcı Numarası

  Geniş kapsamlı ve üst düzey kalitede sağladığımız hizmetler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere bu alanda haftanın her günü hizmet alabileceğiniz minibüs yol yardım numarası olarak 0850 840 52 50’yi aramanızı öneriyoruz.

  ALo Oto Kurtarma ailesi Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir numaradan ulaşabileceğiniz en hızlı çekici hizmetini sunabilen geniş filoya sahiptir.

  en yakın minibüs çekicisi