Muğla Oto Kurtarma

muğla çekici

Güvenilir şekilde Muğla’da oto kurtarma hizmeti almak için Alo Oto Kurtarma her zaman hizmetinizde. Karşınıza çıkan sıkıntılı durumların tamamı Muğla oto kurtarıcı hizmetimizle giderilir. Nerede ve ne zaman araç arızası veya trafik kazaları olacağı bilinmediği için Muğla’da 7/24 yol yardım konusunda araçlarımız hazır bekletilmektedir. Çekici çağırmak için hemen arayın.

Muğla Oto Kurtarma Fiyatları

Taksitli ödeme seçeneği ile Muğla çekici fiyatlarını size dert olmaktan çıkarıyoruz. Sektörde ise Muğla oto kurtarma fiyatlarını düşük tutarak sizlerin ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

muğla araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
muğla kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
muğla minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
muğla kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
muğla otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
muğla motosiklet çekme fiyatları
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Muğla'daki Çekici Hizmetlerimiz

Zaman ve mekan konusunda Muğla'da yol yardım için size sıkıntı çıkarmayacak olan firmamız, Muğla yol yardım şirketleri içerisinde filo genişliği ve farklı hizmetleri ile göz dolduruyor.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Hangi şartlarda olursa olsun Muğla çekici hizmetimizle otomobilleriniz Alo Oto Kurtarma ile güvenli ellerde.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Başarılı operasyonlarımıza Muğla kamyon çekicisi hizmeti ile her daim hizmetinizdeyiz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Hizmetlerimize karayolu taşıtlarında hiçbir fark gözetmeksizin tır çekici yardımı da yer alıyor.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Bir çok firmanın vermediği Muğla otobüs çekicisi hizmetini de bizlerden alabilirsiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yüksek çeki gücü araçlarımızla Muğla minibüs çekicisi hiçbir durumda sizi yarı yolda bırakmaz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Kompakt ve hafif araçlarla Muğla'da motosiklet çekicisi hizmetimiz sizlere sunulmaktadır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz çekici desteği almak istiyorsanız aracınıza ait kaskonun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız ise özel bir çekici firması olduğu için aracınızın başına birşey gelmesi durum Muğla'da kaskolu araç çekme uygulaması yaparak bütün masrafları karşılamaktadır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Sizleri mağdur etmemek adına yukarıda da bahsettiğimiz gibi tarafımızca kaynaklanan her türlü sorun kaskomuz karşılanacaktır. Gereken önlemler sizin için alınacaktır.

Muğla'da Çekici Nasıl Çağırılır?

İhtiyaç oluşması halinde hızlı bir hizmet almak için Alo Oto Kurtarma firmamıza ait olan 08503085017 numarasına 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ege Bölgesinde Biz

Muğla Oto Çekici

Günümüzde birçok çekici firması sadece belirli bir bölgeye hizmet vermekte ve o bölge dışına çıkmamaktadır. Bunlar arasında Muğla'da oto çekici hizmetleri konusunda mağduriyetler ortaya çıkmaktadır. Bunun başlıca sebepleri ise Muğla oto kurtarma şirketlerinin özensiz veya dikkatsiz davranması örnek olarak gösterilebilir. Bu gibi olaylarla karşılaşmamak için Alo Oto Kurtarmanın her an size yardım sağlayacak ve nazik kişiliğe sahip personelleri ile muhatap olmanızı öneririz.
Ayrıca K1Ö belgesi bulunmayan hiçbir çekici ile de çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü bu belge taşıma iznini de içerisinde bulunduran bir belgedir.

muğla çekici numarası

Muğla En Yakın Oto Kurtarma

Yanınıza daha hızlı gelerek çekici işlemlerinin başlatılması için size Muğla'nın en yakın çekici hizmeti veren firmasını öneriyoruz. Alo Oto Kurtarma Muğla ilçelerinden Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula ve Yatağan'ın tamamında hizmet vermektedir. Bu sayede Muğla araç kurtarma hizmetinde ön sırada karşınıza çıkmaktadır.

  Muğla 7/24 Yol Yardım

  Desteğimizi sizlere 7/24 sağlamak için hem müşteri temsilcisi hem de saha personeli olarak en geniş çalışana sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu yardımları gerçekleştirmek için ise hizmet verdiğimiz araçlarımız şunlardır;
  •Muğla ahtapot çekici
  •Muğla kayar kasa çekici
  •Muğla sabit kasa çekici
  Bahsi geçen araçlar Muğla çekici firmalarının birçoğunda bulunmayıp filomuzda yer alan ve siz için her yere tam zamanında ulaşan araçlardır. Binlerce başarılı operasyona imza atmış firmamız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından gerekli görülen bütün belgelerini her daim hazır etmiş ve bu şekilde hizmet vermeye de devam etmektedir.

  muğla çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Bodrum oto kurtarma, Dalaman oto kurtarma, Datça oto kurtarma, Fethiye oto kurtarma, Kavaklıdere oto kurtarma, Köyceğiz oto kurtarma, Marmaris oto kurtarma, Menteşe oto kurtarma, Milas oto kurtarma, Ortaca oto kurtarma, Seydikemer oto kurtarma, Ula oto kurtarma ve Yatağan oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Muğla Oto Kurtarma Numarası

  İşlevleri açısından bir çok çekici firmasından açık ara önde olan Alo Oto Kurtarma Muğla'da kurtarıcı desteğini sizlere bir telefon kadar yaklaştırmıştır. Muğla oto çekici numarası arama derdinize son vererek bu hizmeti de size sunuyoruz.

  Hem Muğla acil çekici numarası hem de bir yol yardım numarası olan numaramız 08503085017 dir. Numaramıza ulaşım sağlamanız halinde ekiplerimiz derhal yola çıkarak yanınıza ulaşacak ve çekici hizmetlerine başlayacaktır.