Muş Oto Kurtarma

muş çekici

Araçlarda oluşabilecek kaza ve arızalanmalar sıkça görülebilen durumlardan olduğundan Muş oto kurtarma hizmetimiz sizlerin mağdur olmasına asla izin vermiyor. Ne zaman olursa olsun ekibimizden tüm bu durumlarda Muş’ta oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Muş Oto Kurtarma Fiyatları

Aracınızın yolda kalarak yakıt teminatı veya araç lastiğinin kaza anında patlama olasılıklarında Muş acil oto çekici olarak değişim ve tüm arıza hizmetlerini de sizlerin yanındayız. Üstelik en cazip Muş oto çekici fiyatlarımız sayesinde sizlerin ekonomik olarak da destekçiniz oluyoruz. İster peşin ödeme yapın ister 12 aya varan vade seçeneğimizden yararlanın.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Muş'taki Çekici Hizmetlerimiz

Verdiğiniz talimatlar doğrultusunda aracınızın sadece arızalanması ve yolda kalması durumlarında değil tüm hizmetlerinin genel olarak verildiği talimatlar bulunmaktadır. Aracınızı istediğiniz yerden kolaylıkla çekilmesini ve istediğiniz yere tekrar nakledilmesini güvenle teminatını vermekteyiz. Her türlü aracınız için çekme ve taşıma işlemlerinizden yararlanabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Gece-gündüz ayırt etmeksizin Muş'ta otomobil yol yardım desteğimiz sizler için devam etmektedir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Tüm ilçelerimizde bulunan çekicilerimiz sayesinde Muş'ta kamyon yol yardımı en hızlı sunduğumuz hizmetlerdendir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Muş'un tır yol yardım ekibi olarak yolda kalan ve kaza yapan tırlarınıza profesyonel destek sunuyoruz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

En çok tercih edilen Muş otobüs yol yardım hizmetimiz ekonomik ücretler ile sunulur.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Artık minibüslerinize özel çekici çağırarak profesyonel destek alabileceğiniz Alo Oto Kurtarma var.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motorunuz ne olursa olsun her türlü yol yardımı için Muş'ta geniş filomuzla sizlere destek sağlıyoruz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ücretsiz çekici için kaskonuzun anlaşmalı olduğu oto kurtarma şirketi ile görüşmeniz gerekmektedir. Firmamız K1(Ö) yetki belgeli özel çekici statüsünde çalıştığı için ücreti karşılığında çekici verir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araç taşınması ve ya çekilmesi durumunda oluşacak hasarı çekici sigortası karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Muş bölgesi için oto çekici çağırmak çok kolaydır. Yapmanız gereken 0850 308 50 17 yi arayarak konum bilgilerinizi paylaşmanızdır.

Doğu Anadolu Bölgesinde Biz

Muş Oto Çekici

Kurtarıcımız aracınızı çekecek olan tipine ağırlığına boyuna mevcut durumuna ve yüksekliğine göre çözümler üretmekteyiz. Kazalı veya ters dönmüş arızalı tekerlekler kırık durumda ise bulunan konumunuzda oto kurtarıcının çeşidine göre fiyatlarda değişim gösterebilmektedir. Aracınızı olduğu yerden bırakılacak yere kadar Muş ucuz çekici fiyatları mesafesi en ekonomik şekilde hesaplanır. Kilometre başı ücret fiyatı ve mesafe uzadıkça fiyatlar değişim gösterebilmektedir.
Özellikle Muş oto çekici hizmetimizle arıza, yol yardımı, kaza gibi tüm yaşanabilecek olasılıklarda sizler için kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Aracınızın bulunduğu konumdan aracınızı güvenli bir şekilde alarak sizler için en uygun oto servisini aracınıza ulaştırıyoruz.

muş sabit kasa kurtarıcı

Muş En Yakın Oto Kurtarma

Bizler sizlere en kısa sürede lastiğiniz yoksa gerekli ekipmanla birlikte gelip hizmet vermekteyiz. Varsa değiştirilecek lastik zorluk yaşıyorsanız da yol yardımı hizmetimizle ekonomik fiyatlar dâhilinde dakikalar içerisinde sorununuzu gidermekteyiz. Muş taşıma kaskolu oto kurtarma hizmeti sizler için tanınan hakları aracınızın çekim ücreti ve karşılığında arıza durumlarının tamamında size en yakın olan servise kadar limitsiz ekstra fiyatlandırmalar olmadan ulaşımını sağlamaktayız. Her an başta, Muş (İl merkezi) olmak üzere Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt ve Varto ilçelerinde en yakın çekiciyi size sağlayabilen ekiplerimizden mutlaka yararlanmalısınız.

  Muş 7/24 Yol Yardım

  Her an yardıma hazır Muş 7/24 yol yardım hizmeti ile istediğiniz tüm işlemler aracınız için herhangi bir sorun da yol yardım dâhilinde sizlere gerekli yardımı sunmaktayız. Özellikle lastik patlaması gibi olasılıklarda Muş 7/24 oto kurtarma hizmeti ile sizlere destek vermekteyiz. Yedek lastiğinizin olmaması durumunda ya da araç lastiği değiştirildiği zaman zorluk yaşamanız durumlarında firmamızı arayıp size en yakın oto kurtarma ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Her zaman aşağıdaki çekici çeşitlerimizle yanınızdayız.
  • Sabit kasa çekici
  • Kayar kasa çekici
  • Ahtapot çekici
  • Çatallı çekici

  muş ahtapot kurtarıcı
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Muş merkeze oto kurtarma, Bulanık oto kurtarma, Hasköy oto kurtarma, Korkut oto kurtarma, Malazgirt oto kurtarma ve Varto merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Muş Oto Kurtarma Numarası

  Alo Oto Kurtarma acil çekici ihtiyaçlarınıza binaen Muş oto kurtarma numarasını 7/24 müşteri temsilcileri eşliğinde sağlıyor. Yaz-kış, gece-gündüz, tatil-bayram demeden çalışan profesyonel ekiplerimiz sayesinde araçlarınız çaresiz kalmıyor. Üstelik sadece çekici hizmeti olarak değil taşıma faaliyetleri olarak da bizden hizmet alabilirsiniz. Başlıca hizmet verdiğimiz taşıma araçları;
  • Karavan taşıma
  • Sıfır araçları taşıma
  • Monitou taşıma
  • JSB taşıma
  • Paletli araçları taşıma

  muş oto çekici ücretleri