Nallıhan Oto Çekici

nallıhan araç kurtarma

Tek sefere mahsus değil her çekici ihtiyacınızda Nallıhan oto çekici firması Alo Oto Kurtarma yanı başınızda. Ülke genelinde yüzlerce çekici araçlarımız ile binlerce araca verdiğimiz hizmeti Nallıhan’da kurtarıcılarımızla son sürat vermeye devam ediyoruz. Zaman fark etmeksizin Nallıhan 7/24 oto kurtarma hizmeti için 0850 308 50 17 numarasını arayabilirsiniz.

Nallıhan Oto Kurtarma Fiyatları

Yüksek fiyatlarla uğraşmak yerine Nallıhan çekici fiyatlarımızı inceleyebilir ve sizlere sunulan en uygun hizmeti tercih edebilirsiniz. Yıllardır devam eden çalışmalarımız ve gün geçtikçe büyüyen filomuz ile Nallıhan çekici firmalarını birleştiriyor ve sizlere daha hızlı hizmet sunulmasını sağlıyoruz.

nallıhan araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nallıhan kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nallıhan minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nallıhan kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
nallıhan otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
nallıhan motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Nallıhan'da Çekici Hizmetlerimiz

Performans bakımından rakip tanımayan firmamız Nallıhan yol yardım için her ihtiyaca uygun farklı türde çekici modelleri ile büyüklük veya küçüklüğe bakmadan karayolu taşıtlarının tamamına hizmet sunar. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Nallıhan kayar kasa çekici, Nallıhan sabit kasa çekici ve Nallıhan ahtapot çekici araçlarımız kendi alanında başarılı performans göstermektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Özel bir tasarıma ve farklı mekanizmaya sahip araçlarımız ile Nallıhan araç kurtarma hizmetimiz kesintisiz devam ediyor.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Gelişmiş bir hidroliğe sahip Nallıhan kamyon çekicisi araçlarımız kamyon türü bütün araçlarınız için hazır bir vaziyette beklemektedir.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Çok sayıda dorse tipine sahip olan tırlar için Nallıhan’da çekici araçlarımız ile tır kurtarma hizmeti yapıyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Genelde otobüs firmaları tarafından talep edilen Nallıhan otobüs çekicisi araçlarımızı özel otobüsler içinde kullanıyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Geniş platforma sahip araçlar ile Nallıhan’da minibüs çekicisi araçlarımız güven minibüslerinizi çekmektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Eğitimli ve K1Ö belgesine sahip personelimizle Nallıhan motosiklet çekicisi araçlarımız aralıksız üstün performans göstermektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bu durum kasko firmasının sağladığı teminatlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genelde ücretsiz çekici hizmetini özel bir paket içerisinde sizlere sunar. Bu poliçeyi satın alırsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz ancak bu paketi satın almazsanız Nallıhan oto kurtarma şirketlerinin ücretli çekici hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekici görevini yaptığı esnada bir sorun meydana gelir ve aracınız hasar alırsa çekicimizin kasko tarafından araç masraflarınız ödenecektir.

Nallıhan'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Firmamızın çağrı hattı olan 0850 308 50 17’yi aramanız durumunda çağrı merkezi çalışanımız ve destek personelimiz hızlıca tarafınıza çekici araç yönlendirecektir.

Nallıhan Oto Kurtarma

Yol yardım hizmetini basit arızlardan büyük kazalara varıncaya kadar Nallıhan’da acil çekici hizmeti ile iş başındayız. Sizlerin daha fazla mağdur olmasına göz yummak istemeyen firmamız az sayıda Nallıhan kaskolu araç çekme hizmeti veren firmalardan biridir. Sizde bu konularda ayrıntılı bilgi almak ve çekici hizmeti talep etmek için Nallıhan oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi vakit kaybetmeden arayın.

nallıhan oto çekici numarası

Nallıhan En Yakın Çekici

Sektörel bir atılıma imza atarak Nallıhan’da en yakın çekici hizmetini yılın her günü ve her saati sizlere sunuyoruz. Bu hizmeti Nallıhan’ın bütün mahallelerinde sunmak ise bizlere size ulaşmanın mutluluğunu yaşatıyor.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi