Nevşehir Oto Kurtarma

nevşehir çekici

Araçlarınızda yolculuk sırasında veya zamanla oluşabilecek bazı arızalar meydana geldiğinde Nevşehir oto kurtarma ile ihtiyaç halinde 7/24 sizler için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Sizlere Nevşehir oto kurtarıcı  hizmetini profesyonel ekiplerimizle sağlamaktayız. Tüm durumlar için Nevşehir’de yol yardım uygulamaları firmamız tarafından ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulur.

Nevşehir Oto Kurtarma Fiyatları

En cazip Nevşehir oto çekici fiyatları ile hizmet sunan firmamızda çekici hizmeti kilometreye göre ücretlendirilir. Nevşehir'de çekici fiyatlarını sizler için ekonomik düzeyde tutarak kalite garantisini vermekteyiz.

nevşehir araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nevşehir kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nevşehir minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
nevşehir kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
nevşehir otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
nevşehir motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Nevşehir'de Çekici Hizmetlerimiz

Her türlü ağırlık sınıfı ve gövde tipi için çekici hizmetleri sunduğumuz Nevşehir'de 25 yıllık tecrübemizle kurtarma hizmetlerini sürdürmekteyiz. Deneyimli kadromuzdan Nevşehir ahtapot çekici hizmeti, Nevşehir kayar kasa çekici hizmeti ve son olarak Nevşehir'de sabit kasa çekici hizmeti alabilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için Nevşehir araç kurtarma hizmetlerine hız vermiştir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Güvenli kurtarıcı işlemleri için Nevşehir'de kamyon çekicisi hizmeti almak hemen firmamızı arayınız.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Her tonaj çeşidinde olduğu gibi Nevşehir'de tır yol yardımı hizmetini de kaskolu çekicilerimizle sağlamaktayız.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ekiplerimizden 7/24 Nevşehir minibüs çekicisi hizmeti almak için hemen 0850 308 50 17 numaramızı arayabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Giderek artan motor kazalarına karşı Nevşehir'de motosiklet çekicisi hizmetini ekiplerimizle gerçekleşmekteyiz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Şehiriçi ve ya şehirler arası taşıma için Nevşehir'de otobüs çekicisi hizmeti Alo Oto Kurtarma'dan alınır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Nevşehir'de yolda kalmanız veya kaza yapmanız durumda firmamız uygun ücretle çekici hizmeti sağlar. Eğer Nevşehir'de kaskolu araç çekme hizmetinden faydalanmak istiyorsanız kaskonuz ile iletişime geçip anlaşmalı olduğu ücretsiz çekiciyi göndermesini beklemeniz gerekmektedir.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınızda çekilme ve ya taşıma esnasında bir hasar oluştuğunda K1(Ö) yetki belgeli kurtarıcılarımızın kaskosu oluşan hasarı karşılamaktadır. Bu nedenle çekici çağırırken K1(Ö) yetki belgesini sorunuz ve net bilgi alınız.

Nevşehir'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Sitemiz üzerinden müşteri iletişim hattımız olan 0850 308 50 17 numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesinde Biz

Nevşehir Oto Çekici

Günümüz şartlarında yoğun trafikte araçlarınız olumsuz yol koşulları ile karşılaşabilir. Hava koşulları da dâhil olmak üzere istemediğiniz zamanlarda yolda kalma ihtimali yüksektir. Sürücüler için özellikle uzun seyahat yolculuklarında çoğu zaman bu koşullar daha da zorlaşabilmektedir. Nevşehir’de yol yardım şirketleri arasında sizleri bu stresli süreçten kurtarmak için çalışmaktayız.

Araçlarınız için yıpratıcı bir aşama olmakla birlikte sizler için de sorun teşkil etmektedir. Tüm bu olumsuz durumlarda Nevşehir oto çekici hizmeti arıza yaptığınız karayolu taşıtlarını uygun bir şekilde ekipman göndererek çekicilere yüklenmesini veya arızalarının olduğu yerde giderilmesini sağlamaktayız.

nevşehir en yakın çekici

Nevşehir En Yakın Oto Kurtarma

Araçlarınıza ulaşabilecek tüm bu durumlarda çekicinin çağrılarak aracın güvenli bir şekilde servise gitmesini kolaylaştırıp sizler için güvenliğini sağlamaktayız. Her daim Nevşehir'de en yakın çekici firmamızın hizmetleri hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz. Kapadokya'da çekici hizmetini en hızlı sağlayan firma olarak hemen bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca Nevşehir ilçelerinin tamamında bu hizmetimiz sizlere sunulmaktadır.

  Nevşehir 7/24 Yol Yardım

  En çok tavsiye edilen Nevşehir çekici firması Alo Oto Kurtarma olarak araç arızalarınızın akü bitmesi, lastik patlaması, arabanın durması, küçük bir kazaya karışması veya büyük kazalarda tüm bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Nevşehir oto kurtarma şirketleri arasında firmamız sizlere en hızlı hizmeti sunmaktadır.

  Bunun için sadece Nevşehir 7/24 oto kurtarma çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Sizlere birkaç dakika içerisinde en yakın otoyol yardım kurtarma hizmeti ile destek verip sıkıntınızı kolaylıkla gidermekteyiz. İstediğiniz yakın bir lastikçi olmasa bile tedarikçilerimizle birlikte lastiğinizi olduğu yerde tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Nevşehir acil çekici hizmetleri bunlarla kalmamakta ve daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Kasko ya da sigorta olmadığı durumlarda ise Nevşehir oto kurtarıcı fiyatları sizler için yine en iyi ve en ekonomik ucuz çekici fiyatlarını sunmaktayız.

  nevşehir yol yardım şirketleri
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Nevşehir'de Acıgöl oto kurtarma, Avanos oto kurtarma, Derinkuyu oto kurtarma, Gülşehir oto kurtarma, Hacıbektaş oto kurtarma, Kozaklı oto kurtarma ve Ürgüp oto kurtarma hizmetlerini yılın her günü ve anında sağlamaktayız.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Nevşehir Oto Kurtarma Numarası

  Yol yardım hizmeti Nevşehir’de çekici firmaları arasında sizler için birçok ayrıcalıktan faydalanmanızın garantisini vermekteyiz. Aracınızın sadece hareket edemeyeceği ya da kaza durumlarında değil tüm riskli durumlarda sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Çünkü araçlar hareket ediyor olsalar dahi aracı bazen sürmek kişisel güvenliğiniz açısından risklidir. Bu hizmetleri T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan almış olduğumuz izinlerle gerçekleştirmekteyiz.

  Bu nedenle motor kaynaklı oluşan arızalarda hiç vakit kaybetmeden K1Ö belgesine sahip Nevşehir oto kayar kasa kurtarıcı hizmetimizle sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Acil çekici çağırmak için Nevşehir oto çekici numarasını arayarak aracınızın istediğiniz yerden destek ve yardım almanız mümkündür.