Niğde Oto Kurtarma

niğde çekici firması

Günümüz trafiğinde yolda kalmayı istemeyenler için Niğde oto kurtarma hizmetimizle Niğde’de 7/24 yol yardım vermekteyiz. Niğde oto çekici araçlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Bunun için hemen alt tarafta yer alan butona basarak bize ulaşabilirsiniz. Niğde çekici filomuzda her ebatta araca hizmet verebilecek özel araçları hazır bulunduruyoruz.

Niğde Oto Kurtarma Fiyatları

Değişkenlik gösteren Niğde oto çekici fiyatları aracınızın mesafesine konumuna ve araç sayısını taşıma işlemleri ücretleri etkileyen durumlardır. Niğde çekici fiyatları firmamız ile artık daha ekonomik.

niğde araç çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
niğde kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
niğde minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
niğde kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
niğde otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
niğde motosikletçekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Niğde'de Çekici Hizmetlerimiz

Otomobillerin lastik değişiminden arızalanmasına varıncaya kadar Niğde yol yardım şirketleri arasında siz değerli müşterilerimize dakikalar içerisinde ulaşım sağlamaktayız. Niğde ahtapot çekici, Niğde kayar kasa çekici ve Niğde sabit kasa seçeneklerimizle otomobilleri kurtarmaya ve Niğde acil çekici hizmetimizle birlikte size en yakın ilgili servisi kısa zamanda ulaşıyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araçlarınızın bozulması ve kaza durumlarında Niğde araç kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otomobil Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır tonajlı araçlarınız için Niğde'de yol yardım hizmetini sizler için her an sağlayabilmekteyiz.

Tır Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Tecrübeli ekiplerden oluşan Niğde kamyon çekicisi hizmetimizden faydalanmak için arayın.

Kamyon Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

25 yıllık tecrübemizle Niğde'de otobüs çekicisi hizmetlerini cazip fiyatlarla veriyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Tüm çalışma arkadaşlarımız 7/24 Niğde minibüs çekicisi hizmetini özverili şekilde sağlamaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Niğde motosiklet çekicisi hizmeti firmamız tarafından yürütülüp rakipsizliğini sürdürmektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Sizlere sağlanan ücretsiz çekici hizmetinden ancak ilgili sigorta şirketine veya kasko acentesine ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Niğde'de kaskolu araç çekme işlemi ancak bu şekilde mümkündür. Firmamız ise Niğde'de yol yardım hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunarak taleplerinizi karşılıyor.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Hizmetimizin size sunulduğu esnada tarafımızca meydana gelen bütün hasarlar çekici kaskomuz tarafından eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır.
Niğde'de Çekici Nasıl Çağırılır?
Oluşan arıza veya kaza sonrasında bizlere ulaşmak istediğinizde 0850 308 50 17 numaralı hattımızı arayarak veya web sitemiz üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Niğde Oto Çekici

En çok tercih edilen Niğde’de kurtarıcı hizmetimizle birlikte yolda hangi durumda olursa olsun sizlerin yanındayız. Her türlü sorunda yol yardım ekibimizle dakikalar içerisinde hızlı bir şekilde aracınızın bulduğu konuma gelip sizlere zarar vermeden kolay bir şekilde sorunuzu çözümlüyoruz.

Bireysel müşterilerimizin tüm araç kurtarma hizmetlerini güvenli bir şekilde çözüme ulaştırmaktayız. Yılların verdiği deneyimle Niğde oto kurtarma şirketleri arasında kurulduğu ilk günden bu zamana kadar vaat edilen hızlı oto çekici hizmetlerini hem en ekonomik hem uygun fiyatlara sunmaktadır. Niğde çekici firmaları içerisinde hız açısından kendini kanıtlayan Alo Oto Kurtarma hizmetlerine sizler için daha güçlü bir şekilde devam edecektir.

niğde yol yardım

Niğde En Yakın Oto Kurtarma

Firmamızın Niğde'de en yakın çekici hizmetiyle birlikte aracınızda oluşabilen arızayı kısa sürede tespit edip sıkıntınızı olay yerinde giderebilmekteyiz. Bize ulaşıp yardım çağrısı yaptığınız sırada aracınızla ilgili tüm bilgileri ihtiyaç duyabileceğiniz olası parçaları yanımızda bulunduruyoruz. Ancak ihtiyaç duyacağınız tüm zamanlarda hızlı ve güvenli bir şekilde sizler için Niğde ilçelerinin tamamında 7/24 hizmet vermekteyiz.

  Niğde 7/24 Yol Yardım

  Kesintisiz olarak 7/24 Niğde oto kurtarma hizmeti ile yol yardımını profesyonellikle gerçekleştirmekteyiz. Herhangi olası bir durumda sorun yaşadığınız zamanlarda vakit kaybı olmadan size en yakın oto yardımı hizmetini de hizmeti ile birlikte acil çözümler üretmekteyiz. Ve aracınızla tekrar yola çıkmanızı sağlamaktayız. Altunhisar, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla ilçelerinin tamamında hizmet vermekteyiz.

  Niğde’de kurtarıcı ve yol yardım seçeneğimizle sizler için yollarda istemediğiniz kazalarda ihtiyaç duyacağınız tüm zamanlarda hem hızlı hem de profesyonel hizmeti sunuyoruz. Arıza durumunda veya yolda kalma gibi durumlarda sadece bizi aramanız halinde Niğde’de acil çekici hizmetini sizler için sağlıyoruz. Hizmetlerimiz K1Ö belgesinin sizlere sunmuş olduğu garantiler kapsamında gerçekleşmektedir.

  niğde oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Niğde oto kurtarma, Altunhisar oto kurtarma, Bor oto kurtarma, Çamardı oto kurtarma, Çiftlik oto kurtarma, Ulukışla oto kurtarma hizmetleri verebiliriz..
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Niğde Oto Kurtarma Numarası

  Kaliteli, hızlı, güvenilir, ekonomik tüm hizmetlerimizi Niğde oto çekici numarası olan 0850 308 50 17 ye kolaylıkla ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz. Araçlarınızda oluşabilecek arızaların tamamında lastik değiştirme, araç nakliyesi, araba içerisinde kalan anahtar çilingiri ya da taşımacılık avantajlarımızla alakalı taşıma kaskolu oto kurtarma ayrıcalıklarından da faydalanmanız mümkündür.

  Araç taşıma kurtarıcı ve çekici firmaları arasında fiyat tekliflerini T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından bizlere tanınan yetkiler bazında sizler için en uygun şekilde sunmaktayız. Niğde taşıma kaskolu oto kurtarma hizmetimizle birlikte aracınızı istediğiniz noktadan diğer bir noktaya transferini güvenle sağlamaktayız.