Oto Kurtarma

oto çekici

Ülkemizin 81 ilinde Alo oto kurtarma olarak oto çekici, kamyon kurtarma, minibüs kurtarma, otobüs kurtarma ve tır kurtarma hizmetlerini vermekteyiz. Türkiye’nin en yaygın ağına sahip 7/24 yol yardımı imkânı sunabilen garantili kurtarıcı desteğimizle tüm yolda kalanlara el uzatabilmekteyiz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Oto Kurtarma Fiyatları

Her sene güncellenen oto kurtarma fiyatları sizlerin gideceği mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Burada oto çekici fiyat hesaplama yapmak için öncelikle çekicinin yapacağı km hesaplanması gerekmektedir. Kısa mesafeler için ücretlendirmemiz aşağıdaki gibidir.

Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
900
Tek yön
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • 24 saat hizmet
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1600
Tek yön
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • 24 saat hizmet
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
Tek yön
Hemen Ara
 • 24 saat hizmet
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Çekici Çeşitlerimiz

Araç arızalarında, lastik sorunlarında ve beklenmedik herhangi bir kaza durumda sizlere en yakın çekici aracımızı göndererek zor durumlardan kurtarıyoruz. Her türlü araç için kurtarıcı seçeneklerimiz mevcut olup başlıca kurtarma çeşitlerimizi aşağıdaki tabloda sıralayalım.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

81 ilde otomobil yol yardım hizmetimize 24 saat ulaşabilirsiniz. Her ilde geniş araç filomuz her zaman yanınızda.

Otomobil Yol Yardım
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Her ağırlık ve gövde tipinde kamyon çekicisi için kamyon kurtarma numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kamyon Yol Yardım
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tır yol yardımı için profesyonel ekiplerle çalışmanızı tavsiye ederiz. Acil çekici hizmetlerimizle sizlere destek oluyoruz.

Tır Yol Yardım
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Firmamız otobüs yol yardım ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verir. Üstelik kredi kartına 12 ay taksit yapıyoruz.

Otobüs Yol Yardım
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ülkemizde minibüs yol yardım fiyatlarımızla fark yaratıyoruz. Her yerde ve her zaman minibüs kurtarma için arayabilirsiniz.

Minibüs Yol Yardım
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

En çok tercih edilen motosiklet çekici firması olarak cazip fiyatlarla motosiklet kurtarma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Motosiklet Yol Yardım

Sık Sorulan Sorular

Ülkemizde yol yardım hizmeti hakkında en çok sorulan soruları sizler için düzenledik. Aklınıza takılan her şeyi müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Tüm Türkiye'de Oto Çekici Hizmeti

Her bölgede oto kurtarma desteğimizle Türkiye'nin en geniş kurtarıcı filosuna sahip platformumuzu kurduk. Yurdumuzun her noktasından her an bir telefon kadar yakınız.

Oto Çekici Hizmeti

Firmamız müşterilerine hizmet sağlarken öne çıkan farklarımızı sıralayacak olursak;

 • Ekonomik oto kurtarma fiyatları
 • Garantili çekici hizmeti
 • 7/24 yol yardımı desteği
 • Her an her yerde kurtarıcı imkânı
 • Kredi kartı ile ödeme olanağı
 • Yedek parça desteği
 • Kurumsal ve tecrübeli oto çekici firması
en yakın yol yardım

En Yakın Oto Kurtarma

Türkiye'nin en büyük oto kurtarma platformunu oluşturan ekibimiz nerede olursanız olun size en yakın oto kurtarma imkanını sunabilen bir ağ oluşturdu. Her il ve ilçede tüm ağırlık sınıfı ve gövde tiplerinde göre hizmet verebilen geniş filomuz 7/24 hizmet anlayışı ile en hızlı şekilde yanınızda olmaktadır. Hedefimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için çalışmalarımızı o ciddiyetle yürütmekteyiz. Bu nedenle yolda kalanların ilk tercihi her zaman biz oluruz.

  7/24 Yol Yardım

  Yolculuklar sırasında oluşabilecek arıza, kazalar veya diğer acil durumlar insanların hayatını zorlaştırabilir. Bu gibi durumlar karşısında hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek için 7/24 yol yardım hizmetlerine başvurmak gerekebilir.

  Bu hizmetler, yolda kalmış araç sahiplerine yardımcı olmak için hazır bekleyen profesyonel ekiplerdir. Eğer arayışlarınızda ucuz çekici varsa fiyat konusunda iddialı firmamızdan kesinlikle araç yol yardım fiyat teklifi almanızı öneririz.

  7/24 yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Alo Oto Kurtarma aracılığıyla 81 ilde oto çekici, yol yardım, lastik değişimi, lastik tamiri, yakıt ikmali, minibüs çekici, otobüs çekici, kamyon çekici, tır çekici, motosiklet çekici, JSB kurtarma ve JSB taşıma, sabit kasa çekici, kayar kasa çekici, ahtapot çekici, konteyner çekici ve ağır nakliye çekme işlemleri gibi operasyonlardan faydalanabilirsiniz.

  Acil Yol Yardım

  İnsanlarımız yola çıkmadan önce genellikle tüm kontrollerini yapar ve daha sonra yola çıkmaktadır. Ancak beklenmedik durumlarla da karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. Araç arızaları ve trafik kazaları nüfusunda artmasıyla artış göstermektedir. Kimse yolda kalmak istemez. Bu sebeple acil yol yardım hizmetimiz imdadınıza yetişiyor. Öncelikle yol yardım başvurusu yapıp bizi aradıktan sonra sizlere en yakın yol yardım ekiplerimizi yollarız. Sonrasında sizin istediğiniz adrese aracınız güvenle indirilir ve teslim yapılır. Garantili çekici araçlarımızla gece gündüz sizlerin yanındayız.

  Müşteri Memnuniyeti

  Aracımın bozulması sonucu yolda kalmıtım ve gece saat 2’de Alo Oto Kurtarma ekiplerini aradım. 20 dakika içinde aracımın yanına gelip yol yardımı hizmetini sundular. Profesyonel bir firma aldığı her kuruşu hak ediyor.

  Yusuf AKILCI
  Yusuf AKILCI
  Müdür

  Aracımın arızası olduktan sonra Alo Oto Kurtarma ekiplerini aradım. 20 dakika içinde gelip en yakın sanayi sitesine götürdüler. Çekici fiyatları da gerçekten cazip.

  Burak CANAN
  Burak CANAN
  Mühendis

  Aracım arıza yapmıştı. Gece güvenebileceğim kurumsal bir firma olan Alo Oto Kurtarma ekipleri 15 dakika içinde gelip hemen müdahale ettiler. Sorunsuz hizmet almak isteyenlere tavsiye ederim.

  Mehtap Gürbüz
  Mehtap Gürbüz
  Öğretmen

  Oto Kurtarma Telefonu

  Araba kullanırken çoğu zaman beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aracınız arıza yapabilir, kaza yapabilir veya lastiği patlayabilir. Bu gibi durumlarda yolda kalmamak ve hızlı bir şekilde çözüm üretmek için 7/24 yol yardım telefon numarası olarak 0850 840 52 50’yi arayabilirsiniz. Bu hizmetler, yolda kalmış araç sahiplerine yardım etmek için hazır bekleyen profesyonel ekiplerdir.

  Yolda kalma durumunda kurtarıcı hizmeti almak için pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğu üyelik sistemi ile çalışır ve aylık bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ancak firmamız hizmeti sadece ihtiyaç duyulduğunda sunar ve ücreti o anki işlem için alır.

  oto kurtarma telefon numarası