Ülkemizin 81 ilinde Alo oto kurtarma olarak oto çekici, kamyon kurtarma, minibüs kurtarma, otobüs kurtarma ve tır kurtarma hizmetlerini vermekteyiz. Türkiye’nin en yaygın ağına sahip 7/24 yol yardımı imkânı sunabilen garantili kurtarıcı desteğimizle tüm yolda kalanlara el uzatabilmekteyiz.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız müşterilerine hizmet sağlarken öne çıkan farklarımızı sıralayacak olursak;

 • Ekonomik oto kurtarma fiyatları
 • Garantili çekici hizmeti
 • 7/24 yol yardımı desteği
 • Her an her yerde kurtarıcı imkânı
 • Kredi kartı ile ödeme olanağı
 • Yedek parça desteği
 • Kurumsal ve tecrübeli oto çekici firması

Araç arızalarında, lastik sorunlarında ve beklenmedik herhangi bir kaza durumda sizlere en yakın çekici aracımızı göndererek zor durumlardan kurtarıyoruz.

Her sene güncellenen oto kurtarma fiyatları sizlerin gideceği mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Burada oto çekici fiyat hesaplama yapmak için öncelikle çekicinin yapacağı km hesaplanması gerekmektedir.

Alo oto kurtarma olarak oto kurtarma ücretlerimizin piyasa şartlarına göre daha ekonomik olmasının sebebi her yerde çekici imkânı sunabilmemizdendir. Her ilde birçok ekip barındırarak hem size hızlı müdahale sağlıyoruz hem de maliyetlerimizi azaltıyoruz. Buda size uygun fiyatlı çekici hizmetini sağlamamızda önemli etken olmaktadır.

Eğer arayışlarınızda ucuz çekici varsa fiyat konusunda iddialı firmamızdan kesinlikle araç yol yardım fiyat teklifi almanızı öneririz.

En Yakın Oto Kurtarma

Türkiye’nin 81 ilinde de en yakın oto çekici/kurtarıcı hizmetini 7/24 yol yardımı şeklinde verebilen en büyük oto kurtarma firması olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ülkemizin neresinde olursanız olun kurtarıcı ihtiyacınızda bir alo demeniz yeterlidir. Alo oto kurtarma ekiplerimiz gece gündüz demeden kurtarıcı çalışmalarını yürütmektedir.

Her an her yerden en yakın yol yardım arayışlarınız Alo oto kurtarma kadrosunun el uzatmasıyla son bulmaktadır. Ülkemizin 920 ilçesinde faaliyetlerimizi sürdürürken ekonomik fiyatlar sağlamak için aracınıza en yakın çekiciyi sizlere sunarak maliyetlerimizi en aza indiriyoruz. Bu yüzden sizlere avantajlı fiyatlar sağlarken bizde geniş ağımızdan faydalanmış oluyoruz. Kurtarıcı fiyatları hesaplanırken oto çekicinin km fiyatları çok önemlidir. Bu fiyatlar aracınızın müdahale edildiği yerle varacağı noktaya kadar hususların hesaplanması ile ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla Alo oto kurtarma sizlere en yakın oto kurtarma hizmetlerini en uygun fiyatlarla verir.

Acil Yol Yardım

İnsanlarımız yola çıkmadan önce genellikle tüm kontrollerini yapar ve daha sonra yola çıkmaktadır.  Ancak beklenmedik durumlarla da karşılaşılabileceği unutulmamalıdır. Araç arızaları ve trafik kazaları nüfusunda artmasıyla artış göstermektedir. Kimse yolda kalmak istemez. Bu sebeple Acil yol yardım hizmetimiz imdadınıza yetişiyor.

Öncelikle yol yardım başvurusu yapıp bizi aradıktan sonra sizlere en yakın yol yardım ekiplerimizi yollarız. Sonrasında sizin istediğiniz adrese aracınız güvenle indirilir ve teslim yapılır. Garantili çekici araçlarımızla gece gündüz sizlerin yanındayız.

Peki Alo oto kurtarma bünyesinde barındırdığım çekici türleri neler?

 • Ahtapot çekici
 • Çatallı çekici
 • Tepeden çekici
 • Vinçli kayar platform
 • Oto transfer çekicisi

Ne zaman başınız dara düşse 7/24 arayabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz ile 0850 840 52 50 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.