Otobüs Yol Yardım

otobüs çekici

En acil durumlarda bile yolda kaldığınızda sizlere pratik şekilde geri dönüş sağlayarak bir an önce otobüs yol yardım hizmetinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Otobüs çekicisi hizmetleri otobüslerin arızalandığı ya da yolda kaldığı durumlarda her zaman gereksinim duyulan oldukça önemli bir hizmettir. Çünkü otobüsler genellikle yolcu aracı olarak tercih edildiği için yolda kalma durumlarında ciddi bir mağduriyet yaşanır.

Otobüs Yol Yardımı Fiyatları

Türkiye'nin her ilinde otobüs çekici fiyatları konusunda sizlere firma olarak her zaman ekonomik fiyatlar sunduğumuz için her bütçeye hitap eden hizmetimiz mevcuttur. Otobüs Kurtarma ücretleri konusunda bu durum genellikle mesafeye göre belirlenmesi ile birlikte aynı zamanda olabildiğince cazip fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Üstelik kredi kartına 12 ay taksit imkanı sunmaktayız.

20 Kilometreye Kadar
1500
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
50 Kilometreye Kadar
2500
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
200 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

En Yakın Otobüs Yol Yardım

Otobüslerde marka veya model fark etmeksizin her biri açısından en yakın otobüs çekici hizmetlerimiz mevcuttur. Bu yüzden de her zaman bu konuda mağduriyet yaşadığınızda firmamızla iletişime geçip hizmet talep etme imkânınız mümkün. Haftanın 7 günü sunduğumuz bu hizmetlerde aynı zamanda ekonomik fiyat tarifesi uyguladığımız için her bütçeye hitap eden bir çekici hizmeti sağlıyoruz. Bu yüzden de ihtiyaç duyduğunuz her zaman firmamızda iletişime geçebilirsiniz.

  7/24 Otobüs Çekici Hizmeti

  Otobüs çekici firması olarak bu alanda uzun zamandır hizmet sağladığımız için her gün sunduğumuz hizmetimizle acil durumlarda başlıca tercih edilen bir firmayız.

  Bizler gece gündüz farketmeden 7/24 otobüs yol yardım desteğini kesintisiz olarak sağlıyoruz. Yakıt ikmali, lastik patlaması, kaza durumları, otobüs anahtarının kaybolması ve araç arızası gibi durumlarda bizleri hemen arayabilirsiniz.

  otobüs çekicisi
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yol yardım başvurusu yaptığınız andan itibaren otobüs kurtarıcı işlemlerimizi kayarkaya kurtarıcı, sabit kasa kurtarıcı, ahtapot oto çekici ve diğer çekici araçlarımızla otobüsünüzün durumuna göre müdahale etmekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Otobüs Kurtarıcı Numarası

  Otobüs kurtarma yol yardım ile bu alanda uzun zamandır hizmet sağladığımız için ekibimizin tamamı alanında tecrübeli kişilerden oluşuyor. Yol yardım konusunda sizlere en acil durumlarda bile haftanın 7 günü hizmet sunuyoruz. Bu yüzden de ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızda iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  Sizlere hızlı bir dönüş sağlayarak bu alanda kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Gerek ekonomik fiyatlar gerek üst düzey kalitede çekici hizmetimizle her an yanınızdayız. Sizlerde hemen 0850 308 50 17 otobüs kurtarma telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  oto çekici numarası

  Otobüsünüzde yolcu mu var? Çekici ile birlikte yedek otobüsleri de kiralamak için buskirala.com‘a ulaşabilirsiniz.