Otomobil Yol Yardım

otomobil kurtarıcı

Yolculuk sırasında araç arızaları yaşamak kesinlikle can sıkıcı bir durumdur. Ancak, araç arızası yaşadığınızda otomobil yol yardımı hizmetleri imdadınıza yetişir ve size en kısa zamanda yardım eder.

Alo Oto Kurtarma acil durumlarda size yardım sağlamak için tasarlanmıştır. Bu hizmetler, herhangi bir araç arızası durumunda size hızlı ve etkili bir çözüm sunar.

Otomobil Yol Yardımı Fiyatları

Firmamız en cazip otomobil çekici fiyatları ile sizlerin yanında yer almaktadır . Hizmetlerimizin bir diğer önemli avantajı da, 7/24 olarak sunulmasıdır. Bu, herhangi bir zamanda araç arızası yaşasanız bile, hızlı ve etkili bir çözüme ulaşabileceğiniz anlamına gelir. Üstelik 12 aya varan taksit imkanıyla.

20 Kilometreye Kadar
900
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
50 Kilometreye Kadar
1600
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
200 Kilometreye Kadar
4500
Hemen Ara
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

En Yakın Otomobil Yol Yardım

Otomobil yol yardımı hizmetleri, araç sahipleri için büyük bir rahatlık sağlar. Bu hizmetler, acil durumlarda size gereken yardımı sağlarken aynı zamanda zaman ve stres kaybını da önler. Otomobil kurtarıcı hizmetleri sayesinde, yolculuk sırasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

  7/24 Otomobil Yol Yardımı

  Araç arızası yaşadığınızda, otomobil yol yardımı hizmetleri, size hızlı ve etkili bir çözüm sunar. Bu hizmetler sayesinde, aracınızın çekilmesi, lastik değiştirme, akü şarjı, yakıt ikmali ve kapı açma gibi birçok işlemi 7/24 otomobil yol yardım hizmetiyle alabilirsiniz.

  Acil durumlarda çekici hizmeti artık bir zorunluluk haline geldi. Bu hizmetler, size gereken yardımı sağlarken aynı zamanda sigorta şirketleri tarafından da desteklenir. Bu sayede, olası kazalarda finansal açıdan korunabilirsiniz.

  acil otomobil çekicisi
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yol yardım başvurusu yaptığınız andan itibaren otomobil kurtarıcı işlemlerimizi kayarkaya kurtarıcı, sabit kasa kurtarıcı, ahtapot oto çekici ve diğer çekici araçlarımızla otomobilin durumuna göre müdahale etmekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Otomobil Kurtarıcı Numarası

  Şahsi aracınızda seyir halinde giderken yakıt bitmesi, arabanızın bozulması, akü bitmesi, anahtarınızın kaybolması ve kaza gibi nedenlerle otomobil çekici numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda 0850 308 5017 numaramızdan araç çekici başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Acil durumlarda, araçlarınızı çekebilmek için telefon numaramızı kaydederek, her zaman araç çekme hizmeti alabileceğinizi bilmek size büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

  otomobil çekicisi numarası