Rize Oto Kurtarma

rize çekici

Aracınızla seyahat halindeyken beklenmediğiniz bir anda aracınız arıza yapabilir ya da aracınızı park ettikten sonra bir anda çalışmayabilir.  Bu gibi acil durumlarda Rize oto kurtarma hizmetleri veren firmamız çekici sağlayabilir. Hemen arayın ilçelerden veya Rize’den çekici çağırın.

Rize Oto Kurtarma Fiyatları

Rize bölgesinde araç çekici hizmeti verirken firma olarak en çok dikkat ettiğimiz konu işimizi olabilecek en hızlı şekilde ve en ekonomik fiyatlarla müşteriye sunabilmektir. Araçlar arızalandığında çoğu zaman bunun karşılığı araç sahiplerinin cebine yüksek ölçüde yansır. Taksitli çekici imkanı da sağlayabilen firmamız Rize oto kurtarma fiyatlarında fark yaratır.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Rize'deki Çekici Hizmetlerimiz

Rize oto kurtarıcı firmamız ihtiyacınızın olduğu her zaman en hızlı şekilde yanınıza ulaşarak var olan problemin doğru bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar. Rize taşıma kaskolu oto kurtarma hizmetine ihtiyacınız olan her zaman firmamız ile ulaşabilirsiniz. Tüm araçlara taşıma ve çekme hizmeti sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arabanız bozulduğunda yapmanız gereken tek şey Rize otomobil yol yardım desteğini çağırmak olacaktır.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

En hızlı kamyon yol yardımı Rize'de şirketimiz tarafından gerçekleştirilerek acil kurtarıcı sağlanmaktadır.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Eğer bir tırınız varsa ve yolda kaldıysanız hemen Rize tır yol yardım ekiplerini arayarak konum bilgilerinizi iletiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Arızalı otobüslerin Rize'de otobüs yol yardımı almaları sağlayan en önemli çekici firması olarak sizlere destek sunuyoruz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Rize'de minibüs yol yardımı ihtiyaçlarınıza yılın 365 günü 7/24 çekici imkanı sağlayabilmekteyiz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Rize'de giderek artan motor kullanımı dolayısıyla motosiklet kazalarını da arttırmakta ve motosiklet yol yardımına ihtiyacı doğurmaktadır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Bir kaska firması ile sözleşmeniz varsa, öncelikle kaskonuzu arayıp yol yardımı hakkında bilgi istemelisiniz. Kaskonuz size ücretsiz çekici sağlayabilir. Ancak sözleşmeniz kapsamıyorsa özel çekici hizmeti veren Rize çekici firmalarından yardım talep edebilirsiniz. Alo Oto Kurtarma olarak K1(Ö) yetki belgeli özel oto kurtarıcı hizmeti vermekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Rize'de araçlarınızın çekilmesi esnasında oluşacak herhangi bir sorun oto çekicilerin kapsamlı sigortaları tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle hiç kimse mağdur olmaz ve %100 müşteri memnuniyetini sağlarız.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Rize'nin tüm ilçelerinden çekici 0850 308 5017 aranarak çağırılır. Müşteri temsilcilerimizden anında kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesinde Biz

Rize Oto Çekici

Firmamızda bulunan oto çekiciler arızalı ya da kaza yapmış araçların servise gönderilmesi için imal edilmiş hidrolik sistem ya da elektrik sistemi ile çalışan özel mekanizmalı araçlardır. Rize ve çevresinde ne zaman ve nerede yolda kaldığınız fark etmeksizin Rize oto çekici hizmetimiz ile yardımınıza koşarak normal hayatınıza en hızlı şekilde geri dönmenizi sağlıyoruz.
Firmamız her zaman güncel teknolojiyi takip ederek var olan gelişmeleri benimser ve uygular bu sayede çok daha profesyonel bir hizmet sunmayı amaç ediniyoruz. Avantajlarımızdan bahsedecek olursak;
• Ekonomik çekici ücretleri
• Rize'de taksitli oto kurtarma
• 30 dakika içerisinde acil çekici gönderimi
• Kurumsal firma ve garantili çekici desteği

rize çekici fiyatları

Rize En Yakın Oto Kurtarma

Ekip arkadaşlarımıza düzenli olarak verdiğimiz eğitimlerde en güncel bilgileri aktararak haberdar olmalarını sağlıyoruz. Rize ve çevre bölgelerinde şu ana kadar birçok başarılı işe imza atmıştır. Her gün aralıksız bir şekilde hizmet sunan Rize oto kurtarma firmamıza tek bir telefon ile 24 saat boyunca ihtiyacınız olan her an ulaşabilir ve yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz. Çayeli, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar, Rize Merkez başta olmak üzere Rize'de en yakın çekici firması her zaman Alo Oto Kurtarma olmuştur.

  Rize 7/24 Yol Yardım

  Firmamızın çağrı merkezinde hizmet sunan arkadaşlarımıza verdiğiniz bilgiler ile bölgeye en yakın oto kurtarma servis aracımız devreye girer ve gereken hizmeti size sağlar. Günlük hayatta araç çekicisine ne zaman ihtiyacınız olduğunu tahmin edemezsiniz.
  Aracınızla ilgili herhangi bir sorun yokken bir anda aracınız arızalanabilir ya da yolda giderken bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz durumlarda saatlerce çekici bulmak durumunda kalabilirsiniz.
  Eğer bulunduğunuz bölge merkeze uzak bir konumda yer alıyorsa aradığınız çekiciler sizi uzun süre bekletebilir ve günlük hayatınızdan geri kalmanıza sebep olabilir.
  Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için telefonunuzun bir yerine mutlaka Rize 7/24 oto kurtarma telefon numaramızı kaydederek en kısa sürede gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

  rize sabit kasa çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Çayeli oto kurtarma, Fındıklı oto kurtarma, Güneysu oto kurtarma, Hemşin oto kurtarma, İkizdere oto kurtarma, İyidere oto kurtarma, Kalkandere oto kurtarma, Pazar oto kurtarma, Rize Merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Rize Oto Kurtarma Numarası

  Firmamızda bulunan Rize oto çekici modelleri başlıca kayar kasa, ahtapot çekici yani kaldır götür vinçli çekici, sabit çekici, ağır ticari çekici, 4*4 çekici gibi çeşitlerdir. Rize araç çekici hizmetinden faydalanmak için hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçmelisiniz.
  Ayrıca firmamız sadece çekici ve yol yardım olarak hizmet sağlamaz. Rize'de araç taşıma faaliyetlerini de yürüten ekiplerimiz normal tekerli araçların yanında başlıca;
  • Paletli araç taşıma
  • Jsb taşıma
  •Monitou taşıma
  •Karavan taşıma
  gibi hizmetleri de beraberinde vermektedir.

  rize oto kurtarma fiyatları