Şereflikoçhisar Oto Çekici

şereflikoçhisar çekici

Başkentimizin kıymetli ilçelerinden olan Şereflikoçhisar’da oto çekici hizmeti artık Alo Oto Kurtarma güvencesiyle. Sizlerde karayolu taşıtları için Şereflikoçhisar’da 7/24 yol yardım için çağrı hattımızı arayabilirsiniz. Profesyonel düzeyde Şereflikoçhisar’ın çekici ekibinden kaliteli hizmet almak tamamen sizin elinizde.

Şereflikoçhisar Oto Kurtarma Fiyatları

Sizleri saatlerce bekleterek anlık çekici ihtiyacınızı karşılamak konusunda yetersiz kalan çekicilerle uğraşmaya son. Şereflikoçhisar’da çekici fiyatlarımızı sizler için asgari düzeylerde tutarak hem maddi hem de çekici tarafından yardımcı olmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti Şereflikoçhisar’da oto kurtarma şirketleri arasında en yüksek olan firmamız hizmetinizde.

şereflikoçhisar araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şereflikoçhisar kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şereflikoçhisar minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
şereflikoçhisar kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
şereflikoçhisar otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
şereflikoçhisar motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Şereflikoçhisar'da Çekici Hizmetlerimiz

Öneri ve görüşlerinizi dikkate alarak Şereflikoçhisar’da yol yardım hizmetimizi daha geniş alana yaymak için çalışmalarımızı tamamladık. Otomobiller başta olmak üzere diğer bütün vasıtalar için Şereflikoçhisar ahtapot çekici, Şereflikoçhisar kayar kasa çekici, Şereflikoçhisar sabit kasa çekicilerimizi envanterimize dahil ederek sizler için çalışıyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kurtarıcı hizmetinden en çok yararlanan otomobillerin sorunsuz çekimi için Alo Oto Kurtarma devrede. Şereflikoçhisar araç kurtarma hizmeti sizleri bekliyor.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yaşanan arızadan dolayı kamyonunuzu hareket ettiremezseniz Şereflikoçhisar kamyon çekicisi sizin için uygun fiyata hizmet verir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sadece bir telefon ile bütün yükünüzü hafifletmeye geliyoruz. Şereflikoçhisar kurtarıcılarımız nöbet usulü çalışma prensibi ile taleplerinizi asla geri çevirmiyor.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Müşterilerimizin can sağlığı bizim için önemli olduğundan Şereflikoçhisar otobüs çekicisi araçlarımıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Kurulduğumuz ilk günden beri Şereflikoçhisar’da minibüs çekicisi araçlarımızda yer alan ekibimiz ekipman kullanım becerisi ile sizlerin yanında yer alıyor.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Talep ettiğiniz Şereflikoçhisar motosiklet çekicisi 2 tekerlekli vasıtalarınızı dilediğiniz yere kadar götürerek ihtiyacınızı ve sorununuzu gidermiş olur.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kasko şirketinizle çekici anlaşmanız var ise ücretsiz çekici hizmetinden yararlanarak kaskoya ücreti karşılaştırabilirsiniz. Ancak maliyetler nedeniyle bu gibi taleplerde bulunmayan sürücüler Şereflikoçhisar’da kaskolu araç çekme konusunda sorun yaşamaktadır. Karşılaştığı yüksek fiyatlar araba çekme için oldukça zorlayıcı bir hal ortaya koyuyor. Durum böyle iken alo oto kurtarma Şereflikoçhisar yol yardım şirketleri arasında cebinizi de düşünerek en uygun fiyat tarifelerini sizinle buluşturuyor.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Her araç çekiminde geçerli çekici kaskosu sayesinde oluşan hasarların tamamı bu kasko tarafından karşılanmaktadır. Tek yapmanız gereken çekici personelimizle birlikte ilgili tutanakları tutup olayı kayıt altına almanızdır.

Şereflikoçhisar'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Uygun fiyata ve taksitli avantajlarıyla çekiciyi 0850 308 50 17’yi arayarak çağırabilirsin.

Şereflikoçhisar Oto Kurtarma

Araç sürücülerinin hiçbiri mağdur olmasın diye Şereflikoçhisar’da acil çekici hizmeti Alo Oto Kurtarma tarafından verilir. Anlık çağrı cevaplama ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Şereflikoçhisar çekici firmalarının öncüsü olmuştur. Peki Alo Oto Kurtarma hangi durumlarda çekici hizmeti verir? İşte cevabı;

 • Kaza – Yaralanma veya diğer durumlarda güvenlik güçleri nezaretinde hizmet verilir.
 • Arıza
 • Lastik patlaması ve daha birçok durumda hizmet vermektedir.
şereflikoçhisar acil çekici

Şereflikoçhisar En Yakın Çekici

Köyleriyle birlikte bütün mahallelere Şereflikoçhisar’da en yakın çekici hizmeti tarafımızca sunulur. Siz Şereflikoçhisar mahallelerinden bizi arayın sizin için araç türüne en uygun çekicimizi gönderelim. Ara ve güvenli, kaliteli hizmet anlayışı ile görev yapan, araç çekme ve araç taşıma hizmetleri için Alo Oto Kurtarmaya ulaş.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi