Siirt Oto Kurtarma

oto kurtarma siirt

Firmamızda oto kurtarma hizmeti araçların hasar görmesinin önüne geçilmesi için tam korumalı araçlar ile gerçekleştirilir. Özellikle Siirt oto kurtarma, firmamız bünyesinde alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşları bulundurur. Siirt’te çekici ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

 

Siirt Oto Kurtarma Fiyatları

Tecrübeli ve donanımlı ekibimizle, karşılaştığınız her türlü sorunun üstesinden gelebilecek kapasiteye sahibiz. En avantajlı Siirt oto çekici fiyatları sunabilen firmamız, kurumsal hizmet ile kafanızı cazip ücretlerle de cebinizi rahatlatıyor. Aşağıdaki listede Siirt'te uygulanan çekici fiyatlarımızı görebilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Siirt'teki Çekici Hizmetlerimiz

Kurtarma hizmetlerimizde, son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Bu da, sizlere daha hızlı ve daha güvenilir bir hizmet sunmamızı sağlıyor. Özellikle geniş filomuz sayesinde Siirt'te oto kurtarma faaliyetlerimizi her türlü araca uygun şekilde sağlayabilmekteyiz. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) belgemizle garantili çekici desteği sunmaktayız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Siirt'te araba yol yardım hizmetlerimizden faydalanmak için 0850 308 50 17'yi arayabilir ve acil çekici isteyebilirsiniz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Profesyonel ekiplerimiz Siirt kamyon yol yardımı için sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm tonaj ve ağırlık sınıflarından araçlarınız için Siirt tır yol yardım desteklerimizden faydalanabilirsiniz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolda kalan ve ya kaza yapan otobüsleriniz için Siirt'te yol yardım ekiplerimizce garantili kurtarıcı hizmetimiz vardır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Siirt minibüs yol yardımı için Alo Oto Kurtarma'yı hemen arayarak acil yol yardım çağırabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Siirt'te motor kullanımı oldukça artttığından yol yardım hizmetine ihtiyaç da arttı. Bu yüzden sizlere özel motosiklet çekici sağlıyoruz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Her koska çekici ücretlerini karşılamayabilir. Sözleşmenizde yol yardım desteği içeren kaskonuz varsa ücretsiz çekici desteğinden yararlanabilirsiniz. Ancak kaskonuzla iletişime geçip sizi anlaşmalı olduğu Siirt oto çekici firmasına yönlendirmesini istemelisiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Siirt'te çekme veya taşıma durumunda herhangi bir problem oluşması durumunda kapsamlı çekici sigortaları sayesinde hasarlarınız sigorta tarafından karşılanır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Siirt'te oto kurtarıcı çağırmak için konum bilgilerinizi 0850 308 50 17 ile paylaşmanız yeterlidir.

Doğu Anadolu Bölgesinde Biz

Siirt Oto Çekici

Yolda kaldığınızda veya olağanüstü bir durumla karşılaştığınızda, profesyonel ekibimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır. Siirt'in Oto Kurtarma firması olarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, sizlere en iyi oto kurtarma hizmetini sunmaktayız. Tecrübeli ve donanımlı ekibimizle, karşılaştığınız her türlü sorunun üstesinden gelebilecek kapasiteye sahibiz.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan şirketimiz, sizin memnuniyetinizi sağlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, her türlü sorunuz ve endişeniz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm araçlarınıza kurtarıcı sağlayabilen geniş araç filomuz sayesinde aşağıdaki çeşitlerde çekicilerimiz bulunur;
• Kayar kasa oto kurtarıcı
• Sabit kasa oto kurtarıcı
• Ahtapot oto kurtarıcı

siirt çekici ücretleri

Siirt En Yakın Oto Kurtarma

Gelişen teknoloji ile birlikte, oto kurtarma hizmetlerine olan talep hızla artmaktadır. Özellikle Siirt gibi büyük bir şehirde yaşayanlar için, araç arızaları veya kazalar durumunda hızlı ve güvenilir bir oto kurtarma hizmetine ulaşmak son derece önemlidir. Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo ve merkez ilçesinde her zaman size Siirt en yakın çekici imkanını sağlayan ekiplerimiz hazır bulundurulmaktadır.

  Siirt 7/24 Yol Yardım

  Siirt, güzel doğası, tarihi dokusu ve gelişmiş altyapısıyla ünlü bir şehirdir. Bu nedenle, burada birçok oto kurtarma şirketi bulunmaktadır. Ancak, araç sorunlarıyla karşılaştığınızda, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan şirketi bulmak önemlidir. Sizlere Siirt'te 7/24 çekici imkanı sunabilen firmamız, tüm ilçelerde hazırda araç bulundurduğu için en hızlı şekilde ulaşır.
  Bulunduğunuz konumu ve yaşadığınız sorunu doğru bir şekilde ekip arkadaşlarımıza aktarmanızın ardından ekip arkadaşlarımız uygun ekipmanları alarak hızlı bir şekilde bulunduğunuz alana gelir. Sizlere sağladığımız oto kurtarma avantajlarımız;
  • 7/24 çekici imkanı
  • Kredi kartına taksitli çekici desteği
  • Ekonomik fiyatlar
  • Profesyonel destek

  siirt kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Baykan oto kurtarma, Eruh oto kurtarma, Kurtalan oto kurtarma, Pervari oto kurtarma, Şirvan oto kurtarma, Tillo ve Siirt merkez oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Siirt Oto Kurtarma Numarası

  Aracınızın arızalandığı veya kaza yaptığı durumlarda, uzman ekiplerimiz hızla olay yerine gelir ve aracınızı güvenli bir şekilde çeker. Araç çekme işlemlerinde son teknoloji çekicilerimiz ve deneyimli sürücülerimizle sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Her zaman Siirt oto kurtarma numarası olan 0850 308 50 17'yi arayarak bizlere ulaşıp acil çekici çağırabilirsiniz.
  Siirt'te oto çekici şirketleri arasında en kapsamlı hizmeti veren firmamız araç taşıma işlemleri de sağlamaktadır. Başlıca;
  • Jsb taşıma
  • Karavan taşıma
  • Monitou taşıma
  • Paletli ve lastiksiz araçları taşıma
  gibi faaliyetleri de yürütmekteyiz.

  siirt oto çekici