Sinop Oto Kurtarma

oto kurtarma sinop

Sinop ve çevresinde şu ana kadar binlerce başarılı işe imza atan Sinop oto kurtarma ekiplerimiz her gün aralıksız bir şekilde çalışarak 7/24 çekici desteği sağlamaktadır. Sizlerde müşteri temsilcilerimize konum bilgilerinizi ileterek Sinop’ta acil çekici ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sinop Oto Kurtarma Fiyatları

Yaşadığınız araç sorunlarında ihtiyacınız olan bir çekici ile hızlı bir şekilde aracınızı servise götürmek maliyetli görünse de Sinop oto çekici fiyatlarımız sayesinde ekonomik bir hal alır. Ayrıca firmamızın uyguladığı 12 aya varan vade ile taksitli çekici imkanından da faydalanabilirsiniz. Sinoplular zor durumlarında yol yardımı için uygun fiyatlı Alo Oto Kurtarma'dan faydalanmaktadır.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Sinop'taki Çekici Hizmetlerimiz

Genellikle aracın tamiri için servise götürülmesi gerektiği durumlarda, aracın çekilmesi veya vinç yardımıyla taşınmasıyla gerçekleştirilen Sinop'ta çekici ihtiyaçlarını aracınız ne olursa olsun karşılamaktayız. Özellikle ağır tonajlı kamyon veya tırların taşınmasında işinin ehli profesyonel ekiplerimiz sizlerin yanında olmaktadır. Aşağıdaki listemizde hizmet verdiğimiz başlıca araçları sıraladık.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Arabalarınızın yolda kalması ve ya kaza yapması durumunda Sinop otomobil yol yardımını arayarak anında çekici isteyebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Sinop'ta kamyon yol yardımını 25 yıldır profesyonel olarak yürüten ekiplerimizden destek alın rahat edin.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sinop'un tır yol yardımı ihtiyaçlarına 30 dakika içerisinde cevap verebilen Alo Oto Kurtarma'dan hemen destek isteyebilirsiniz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Gece gündüz demeden yardımınıza koşan otobüs çekici ekiplerimiz Sinop için en cazip fiyatlarla hizmet veriyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Giderek artan Sinop'ta minibüs yol yardım ihtiyaçlarında firmamız garantili çekici desteği ile hizmetlerini sürdürüyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Özel olarak motosiklet çekicilerimiz en uygun fiyat avantajıyla sizlere en yakın kurtarıcıyı sağlayabilmektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Sinop'ta oto kurtarma firmaları genellikle kaskonuz ile anlaşmışsa ücretsiz çekici desteği sunabilir. Ancak firmamız Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca onaylı K1(Ö) yetki belgeli özel çekici hizmeti sağlamaktadır. Bu anlamda kaskonuz varsa öncelikle anlaşmalı olduğunuz yol yardım firmalarını aramanız gerekmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Sinop ve bölgesinde aracınız taşınırken ve ya kurtarma anında oluşabilecek her türlü hasar çekicilerin kapsamlı sigortaları tarafından karşılanmaktadır. Garatli çekme ve taşıma hizmetleri için Alo Oto Kurtarmayı arayabilirsiniz.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Sinop'un tüm ilçelerinden çekici 0850 308 5017 aranarak konum bilgilerinizi iletmeniz durumunda çekici çağırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en hızlı çekiciyi anında yollar.

Sinop Oto Çekici

Kaza veya arıza sonucu yolda kalan araçların tamir edilmek üzere oto tamir atölyelerine taşınması Sinop yol yardım hizmetlerimizin bir parçasıdır. Araç sahipleri, araçlarının profesyonelce ve güvenli bir şekilde taşınmasını isterler. Kaliteli oto kurtarma hizmetleri, deneyimli ve eğitimli personel tarafından sunulmalıdır. Araçların taşınması sırasında güvenlik standartlarına uyulması da önemlidir.
Alo Oto Kurtarma hizmetlerini sağlarken en çok tercih edilen Sinop çekici firması olmasının sebeplerini şu avantajlarına borçludur.
• Ekonomik oto kurtarıcı fiyatları
• Geniş araç filosu sayesinde hızlı çekici sağlayabilmesi
• Kredi kartına 12 ay taksit imkanı
• Profesyonel ekip ve kurumsal firma özelliği

sinop yol yardım

Sinop En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız her zaman her koşulda en iyi olmayı amaç edindiğinden sürekli bir gelişim ve değişim içerisindedir. İlimizin her noktasında başta Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü, Türkeli olmak üzere Sinop en yakın çekici hizmetiyle rakipsizliğimizi sürdürmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkan şirketimiz, taşıma kaskolu çekici ve garantili kurtarıcı namıyla sizlere hizmet etmektedir.

  Sinop 7/24 Yol Yardım

  Aradığınız anda harekete geçen Sinop 7/24 oto çekici ekiplerimiz bulunduğunuz konuma en kısa süre içerisinde gelmek için büyük çaba sarf eder. Özellikle araç çeşidiniz ve olayın durumuna binaen hangi tip çekicinin geleceğine uzmanlarımız karar vermektedir.
  Sabit kasa çekicilerimiz genellikle araç arızalarına müdahale ederken kayar kasa çekicilerimiz ise şehir içi trafik esnasında yaşanılan durumlarda müdahale etmektedir. Ahtapot çekicilerimiz bunlardan bağımsız olarak genellikle kaza durumlarında elverişli olduğu için önceliği bu tip oto kurtarma çeşitlerimize vermekteyiz.
  Sinop oto kurtarıcı firmamızı, yakıtınız bittiğinde, akünüz boşaldığında, kaza durumlarında, arabanızın bozulduğunda, anahtarınızı kaybettiğinizde ve herhangi bir yol yardım ihtiyacınız olduğunda arayabilirsiniz.

  sinop yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Ayancık oto kurtarma, Boyabat oto kurtarma, Dikmen oto kurtarma, Durağan oto kurtarma, Erfelek oto kurtarma, Gerze oto kurtarma, Saraydüzü oto kurtarma, Türkeli oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Sinop Oto Kurtarma Numarası

  Karşılaştığınız tüm sorunlarda firmamıza Sinop çekici numarasıüzerinden ulaşabilirsiniz. Bünyemizde çalışan personellerimiz vermiş olduğunuz bilgilere uygun ekipmanlar ile geleceklerinden, vermiş olduğunuz bilginin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir.
  Alo Oto Kurtarma olarak firmamız sadece yol yardım ve çekici hizmeti değil aynı zamanda araç taşıma işlemlerini de kurumsal olma avantajıyla sağlamaktadır. Sinop'ta araç taşıma faaliyetlerini aşağıdaki listelediğimiz araçlar başta olmak üzere gerçekleştiriyoruz.
  • Karavan taşıma
  • Sıfır km araba taşıma
  • Jsb taşıma
  • Monitou taşıma
  • Paletli araç taşıma
  • Her türlü tekerlekli ve tekerleksiz araç taşınması

  sinop oto çekici