Sultanhanı Oto Çekici

sultanhanı acil çekici

Yolların bazılarında bulunan sorunlardan dolayı Sultanhanı’nda oto çekici ihtiyacı oldukça fazla olmaktadır. Taleplere yetişebilmek için ise Sultanhanı’nda yol yardım sunan araçların sayısını artırmaktayız. Ticaret yollarının yakınında bulunan bir ilçe olması dolayısıyla Sultanhanı çekicilerimiz aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Sultanhanı Oto Kurtarma Fiyatları

Rekabetçi ortam dolayısıyla makul fiyatları sizlere sunuyoruz. Firmamız, Sultanhanı çekici fiyatlarını diğer firmalara göre hem uygun fiyatlarla karşınıza çıkarıyor hemde ödemelerde kolaylık sağlıyor. Taksitli ödeme planı ile Sultanhanı oto kurtarma şirketlerinin bir adım önünde yer alarak müşteri memnuniyeti için gerekli olan çalışmalarımızı yapıyoruz.

sultanhanı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sultanhanı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sultanhanı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sultanhanı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sultanhanı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sultanhanı motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Sultanhanı'ndaÇekici Hizmetlerimiz

Uzun mesafe çekici hizmetlerinden, taşıma ve araç nakliye hizmetlerine kadar birçok alanda Sultanhanı'nda kurtarıcı hizmetinde Alo Oto Kurtarma'dan destek alabilirsiniz. Hizmetlerimizin tamamı Sultanhanı'nda 7/24 yol yardım destekleri şeklinde devam etmektedir. Destek sistemimizden yararlanmak için Sultanhanı oto çekici numarası 0850 308 50 17'yi aramakta geç kalmayın.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Sürekli kullanılan ve arıza konusunda en çok sıkıntı çıkaran otomobil sınıflarını Sultanhanı'nda araç çekme hizmetimizle yaşadığı sıkıntılarda yanında oluyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Güçlendirilmiş aks ve makara sistemli Sultanhanı kamyon çekicisi hizmetimiz ile tanışın. Kamyon ve kamyonetleriniz için hızlı çözüm üretmenize yardımcı olalım.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tonaj faktörü devreye girdiği için özel yapıda çekicilerimizi devreye sokarak Sultanhanı'nda çekici firmalarında tırlara sunulan hizmette ilk sırada yer alıyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzmanlaşmış kadrosu ve son teknoloji malzemeleri ile birlikte Sultanhanı otobüs çekicisi artık daha geniş alanda hizmet veriyor. Sadece arayın ve konumunuzu paylaşın.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Transfer hizmetinin vazgeçilmezi minibüsler için Sultanhanı'nda minibüs çekicisi araçlarımız ile durmadan ve yorulmadan hizmete devam ediyoruz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Bir çift tekerin değerini es geçmeyen firmamız Sultanhanı'nda motosiklet çekicisi araçlarını hiçbir zaman eksik etmemektedir. İstediğiniz anda uygun fiyatla hizmete hazırdır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Poliçe desteği ile ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmak istiyorsanız kasko poliçesini yaptırmış olduğunuz şirketle iletişimine geçmeniz gerekmektedir. Kasko poliçeniz bulunmuyor veya yol yardım hizmeti almadıysanız, Sultanhanı yol yardım şirketlerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Bu şirketler arasında Alo Oto Kurtarma K1Ö belgesi ile hızlı hizmet sağlamakta ilk sırada yer alır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

İhmal ve hatamızdan kaynaklı aracınızda hasar meydana gelmesi durumunda size hizmet veren çekicinin özel kaskosu aracınıza ait bütün hasar masraflarını eksiksiz karşılayacaktır.

Sultanhanı'nda Çekici Nasıl Çağırılır?

Acil durumlarda çekicilerimizi çağırmak için bulunduğunuz alanda telefonunuzda internetiniz çekmese bile GPS kullanarak konumuzu iletişim numaramızın Whatsapp hattına iletebilirsiniz.

Sultanhanı Oto Kurtarma

Hizmet sağlayıcısı firmamızın en önemli görevi olan oto kurtarıcı Sultanhanı’nda ekstra bir çaba ile sizlere ulaşmaktadır. Sizde bu ekstra uğraş için çalışan ekip arkadaşlarımıza ulaşmak ve Sultanhanı’nda acil çekici hizmeti almak için çekici numaramızı arayın. Bize ulaştıktan sonra;

 • Sultanhanı ahtapot çekici
 • Sultanhanı kayar kasa çekici
 • Sultanhanı sabit kasa çekici

Araçlarımızdan birini beklemeye başlayın ve hizmetimizin kalitesi ile tanışın.

sultanhanı araba çekici

Sultanhanı En Yakın Oto Kurtarma

Müşterilerimizin memnuniyetini sitemize yapılan yorumlardan görerek sizde Sultanhanı’nda kaskolu araç çekme hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz sizleri mağdur etmemek için Sultanhanı mahallelerinin tamamını kapsar. Ayrıca kolaylık düzeyini artırmak için Sultanhanı’nda en yakın çekici hizmetimizi devreye sokarak işlemlerin gerçekleşme hızını artırıyoruz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü