Tekirdağ Oto Kurtarma

tekirdağ çekici

Artık şehrimizde yolda kalmayacaksınız. Firmamız Tekirdağ oto kurtarma hizmetlerini kapsamlı şekilde 7/24 sunar. Geniş çekici filomuz ile Tekirdağ çekici ihtiyaçlarının tamamını karşılarız. Sunduğumuz tüm araç çekme işlemlerinde sigortalı destekler sağlarız. Bu sayede araçlarınızı güvenle teslim alırız. Sigortalı hizmetler vermemiz bizi Tekirdağ yol yardım şirketleri lideri yapar. Hemen arayın çekici çağırın.

Tekirdağ Oto Kurtarma Fiyatları

Firmamız tarafından Tekirdağ çekici fiyatları haftalık olarak güncellenir. Aşağıdaki tablodan güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Aşağıda listelenen fiyatlar ile Tekirdağ oto çekici filomuz ekonomik araç çekme hizmetleri sunar. Tekirdağ oto kurtarma şirketleri genellikle belirlediğimiz fiyatlar üzerinden hizmet verir.

tekirdağ çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
tekirdağ kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
tekirdağ minibüs çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
tekirdağ kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
tekirdağ otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
tekirdağ motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Tekirdağ'daki Çekici Hizmetlerimiz

Kadromuz Tekirdağ araç kurtarma çalışmalarında çeşitli çekici ve teçhizatlar ile hizmet sunar. Tekirdağ kayar kasa çekici başta olmak üzere tüm araçlarımıza uygun çekme işlemleri talep eder. Bu nedenle personellerimiz aracınızın çekileceği noktaya ve arızasına göre uygun ekipmanları yönlendirir. Tekirdağ oto kurtarıcı filomuz ile aşağıdaki araç tiplerine çekme işlemi uygulayabiliyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Bizi Tekirdağ çekici firmaları lideri yapan günde onlarca otomobili çekebilmemizdir. Şehrimizde 7/24 hizmet veren çekiciler için bize ulaşabilirsiniz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

08503085017 numaralı hattımız Tekirdağ kamyon çekicisi hizmeti verir. Kamyonunuz hangi tonajda olursa olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Firmamız dorsesi takılı olan veya takılı olmayan tüm tırlarınıza destek verebilir. Şehrimizde altınızda tır bile olsa yolda kalmanıza müsaade etmeyiz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Tekirdağ'da otobüs çekicisi hizmeti verebilen tek şirket alotokurtarma.com'dur. Firmamız bünyesinde dev otobüsleri çekebilecek teçhizatlar bulunur.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Minibüs çekicisi Tekirdağ'da alotokurtarma.com üzerinden bulabileceğiniz bir hizmettir. Ayrıca yedek minibüsler ile yolcu transferlerinizi de yapabiliyoruz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Küçük büyük demeden tüm araçlara hizmet veririz. Tekirdağ motosiklet çekicisi kadromuz ile motosikletinizin transferini sağlayabiliriz.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Ekiplerimiz Tekirdağ'da kaskolu araç çekme hizmeti vermez. Aracınız kaskolu ise sigorta şirketinizi aramalısınız. Tekirdağ'da ahtapot çekici hizmetleri de veren firmamız tüm destekleri ücretli sağlar.

Araçlarımızın tamamı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından K1Ö belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu sayede Tekirdağ'da sabit kasa çekici veya tüm yol yardım ihtiyaçlarınıza yasal hizmetler veririz. Tekirdağ'da acil çekici için hemen 0850 308 5017'yi aramalısınız.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Çekme işlemi sırasında oluşması muhtemel tüm hasarlar firmamızın yapmış olduğu kapsamlı sigortalar tarafından karşılanmaktadır. Güvenle araçlarınızı teslim edebilirsiniz.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Tekirdağ'da çekici çağırmak en kolay iştir. Sadece 08503085017'yi arayarak size en yakın aracın konumunuza yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Marmara Bölgesinde Biz

Tekirdağ Oto Çekici

www.alotokurtarma.com çekici hizmetini şehrimizde kapsamlı şekilde sunan tek kurumsal şirkettir. Özmal ve alt yüklenici destekli oto kurtarıcı hizmetlerimizde üç farklı araç çeşidi sunarız. Hizmet verdiğimiz çekiciler şöyle listelenir;
• Ahtapot çekici
• Kayar kasa çekici
• Sabit kasa çekici
Listelediğimiz tüm araçlar gerekli yetki belgelerine sahiptir. Bunun yanı sıra çekme işlemi yapan personellerimiz ise düzenli kurtarma eğitimlerinden geçerler.

tekirdağ yol yardım fiyatları

Tekirdağ En Yakın Oto Kurtarma

Ekiplerimiz Tekirdağ'da en yakın çekici olabilmek amacı ile şehrin her köşesinde konuşlandırılır. Şirketimiz başta şehir merkezi olmak üzere Tekirdağ'ın Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ve Süleymanpaşa ilçelerinde hizmetler veririz.

  Tekirdağ 7/24 Yol Yardım

  Yol yardım şirketleri hiç uyumaz mı? Uyumuyoruz. Tekirdağ'da 7/24 kurtarıcı hizmeti verebilmek için ekiplerimize 8'er saatlik üç farklı vardiya şeklinde çalışma sistemi uyguluyoruz. Bunu yapabilmek için özverili çalışmalar yürüten yönetim kadromuz dahil 24 saat ayaktayız.
  Arıza yapmış veya kaza yapmış bir araçta nasıl bir psikolojide olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle yol yardımlarında oldukça hızlı hizmetler vermeye çalışıyoruz.
  Çekicilerimizin sürücülerine aracınızı çektirmek istediğiniz servisin adını ve adresini bildirmeniz yeterli oluyor. Sonrasında tüm işlemleri biz gerçekleştirebiliyoruz. Bu süreç boyunca dilerseniz çekicimiz ile birlikte servise gidebilir, dilerseniz de herhangi başka bir araçla yolunuza devam edebilirsiniz. siz başında olmasanız dahi ekiplerimiz emanet aracı güvenle servise indirirler.

  tekirdağ çekici numarası
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Çerkezköy oto kurtarma, Çorlu oto kurtarma, Ergene oto kurtarma, Hayrabolu oto kurtarma, Kapaklı oto kurtarma, Malkara oto kurtarma, Marmaraereğlisi oto kurtarma, Muratlı oto kurtarma, Saray oto kurtarma, Şarköy oto kurtarma ve Süleymanpaşa oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Tekirdağ Oto Kurtarma Numarası

  Bir çağrı merkezinden beklenen her hizmeti karşılayabilecek teknolojik altyapıya sahip bir sistem kurdur. Bu altyapı sayesinde Tekirdağ'da oto çekici numarası 08503085017 olarak alışageldi. Peki bunu nasıl mı yaptık? Aracınızı çekiciye teslim ettikten sonra her işlemde (Servise teslim vb.) müşterilerimize haber ulaştırabilen bir altyapı ile hizmete başladık. Bunun yanı sıra çekicinin konumunuza ulaşması muhtemel dakikayı da müşterilerimiz ile paylaşmamız memnuniyet oranımızı %100'e yakın bir hale getirdi.
  Tüm bu işlemleri sigortalar güvencesiyle yapan firmamız bir yol yardım şirketinden beklenenin fazlasını müşterilerine sunabiliyor. Bu güvence ve teminatlar ile www.alotokurtarma.com altyapısından başka bir yapı ile çalışmanın pek bir anlamı kaldığı söylenemez.
  İşini aşk ile yapan bir ekibin hizmetlerinden faydalanmak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşme yapabilirsiniz.