Tır Yol Yardım

tır çekici

Ükemizin her noktasında 7/24 çalışarak tır kurtarma, tır yol yardımı ve tır çekici arayışlarına çözüm sağlayabilen Alo Oto Kurtarma, size her zaman en yakın tır yol yardımı imkanını sağlar.

81 ilde faaliyet gösterebilen firmamız garantili tır kurtarıcı işlemlerini tüm kadrosuyla güler yüzle yapmaya devam etmektedir.

Tır Yol Yardımı Fiyatları

Alo Oto Kurtarma ailesi Türkiye’nin tır çekicisi olarak ekonomik tır kurtarma fiyatları ile öne çıkar. Uzman kadrosuyla tır kurtarma işlemleri hızlı, pratik ve garantili kurtarma parolasıyla gerçekleşir.Ayrıca 12 aya varan taksit imkanımızla ülkemizin ilk taksitli oto kurtarıcısı olduk. Yolda kalanların her daim yardımına koşan Alo Oto kurtarma ekibi her çeşit çekiciyi aracınıza göre ayarlamaktadır.

20 Kilometreye Kadar
1750
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
50 Kilometreye Kadar
3000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
Tüm Detaylar
200 Kilometreye Kadar
8000
Hemen Ara
 • Eğitimli kadro
 • Taksit imkanı
 • Tek yön hizmet
 • Profesyonel kurtarıcı desteği
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

En Yakın Tır Yol Yardım

81 ilin neresinde ihtiyaç duyarsanız duyun size her zaman en yakın tır kurtarıcı biz olduk. Çünkü ülke genelinde 200’den fazla personel ile sizlere el uzatıyoruz. Çalışma sistemimizle giderek büyüyen firmamız tır kurtarma videoları da çekerek sosyal medyada adını andırmaktadır. Tır çekici ağırlığı 24 ton ile 27 ton arası yüke sahip tırları dahi zorlanamadan istenilen noktaya ulaştırabilmektedir.

  7/24 TIr Çekici Hizmeti

  Kurumsal yapımızla 7/24 tır yol yardım hizmetlerimizi sizlere en yakın yol yardımı araçlarımızla sağlıyoruz. Günümüzde tır kazaları, lastik sorunları ve tır arızaları giderek artıyor. Tüm bu artan sebepler araç yol yardım hizmetine olan talebi de arttırıyor.

  Firmamız vardiyalı sistemiyle 7 gün 24 saat yol yardım çekici çalışmalarını itina ile sürdürmektedir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda belediye yol yardımı gibi çekici hizmeti veren kurumlar sizleri yolda 10 saat ve üzeri bekletebilmektedir. Ancak firmamız tüm ülkede geniş ağı ile sizlere anında iletişim sağlayarak en kısa sürede desteğini verebilmektedir.

  tır çekicisi
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yol yardım başvurusu yapılan ve en çok tercih edilen tır kurtarma firması olan şirketimiz tenteli tır çekici, mega tır çekici, optima tır çekici ve maxima tır çekici hizmetleriyle öne çıkmaktadır.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Tır Kurtarma Telefon Numarası

  Garantili ve kurumsal çekici hizmeti arıyorsanız 7/24 arayabileceğiniz tır yol yardım numarası 0(850) 840 52 50 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Firmamız her türlü ağırlık sınıfında ve gövde tipinde araçlar için taşıma kaskolu hizmet sağlayabilmektedir. Geniş araç filomuzdan Türkiye’nin bütün illerinde faydalanabilirsiniz.

  tır yol yardım numarası