Tokat Oto Kurtarma

oto kurtarma tokat

Araçların çeşitli sebeplerle yolda kalması sonucunda bir çekici çağrılması neredeyse mecburi bir durum olduğu için Tokat oto kurtarma firmaları arasında acil çekici ihtiyacınızı karşılamak Alo Oto Kurtarma’ya düşüyor. Tokat çekici ekiplerimiz her an sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Tokat Oto Kurtarma Fiyatları

Çağrılarına hızlı yanıt verme konusunda mükemmel bir üne sahip firmamız, aynı zamanda ekonomik Tokat oto çekici fiyatlarıyla da fark yaratmaya devam ediyor. Ayrıca Tokat taksitli oto kurtarıcı fırsatı da müşterilere sağlanan büyük bir avantajdır. Tüm bu avantajlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcilerimize konum bilgilerinizi iletmenizdir.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Tokat'taki Çekici Hizmetlerimiz

Günümüzde araçların insan hayatı üzerindeki büyük etkisi yadsınamaz bir gerçektir. Özellikle çalışan kişiler için araç neredeyse olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. İşte bu yoğun tempoda istenmeyen arıza ve kaza durumlarında her türlü aracınız için Tokat'ta çekici ihtiyaçlarınıza firmamız karşılık vermektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yılın her günü hizmet veren Alo Oto Kurtarma'dan Tokat otomobil yol yardımı hizmetlerini anında alabilirsiniz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Garantili ve ekonomik kamyon yol yardım firması arayanlara Tokat'ta yardım elimizi uzatıyoruz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tokat yollarında yaşanabilecek arıza ve trafik kazalarına tır yol yardım ekiplerimizle kısa süre içerisinde müdahale edebilmekteyiz.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolda kalan otobüsler Tokat otobüs yol yardım ekiplerimiz tarafından profesyonel hizmet alarak kurtarılmaktadır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Hasarlı veya hasarsız olarak Tokat'ta minibüs yol yardım hizmetlerimizden ekonomik fiyatlara faydalanabilirsiniz.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Tokat'ta motor kazaları kuryelerin kullanımından dolayı giderek artmakta olup tüm ihtiyacı karşılayacak geniş filomuzla bu talebi karşılamaktayız.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Tokat oto çekici firmaları eğer kaskonuz ile anlaşmalı ise ücretsiz çekici sağlayabilmektedir. Bu durumda öncelikle kaskonuzla iletişime geçip yol yardım paketiniz varsa talep edebilirsiniz. Aksi taktirde firmamız K1(Ö) yetki belgeli çekici sınıfında olduğu için ücretli özel çekici sağlayabiliriz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Taşıma kaskolu çekicilerimiz sayesinde oluşacak herhangi bir olumsuz durumda Tokat bölgesinde çekici sigortaları hasarı karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Tokat'ın tüm ilçelerinden çekici 0850 308 5017 aranarak çağırılır. Müşteri temsilcilerimizden anında kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesinde Biz

Tokat Oto Çekici

İlk defa otomobilinizle Tokat'a seyahat etmeye karar verdiğinizde, hiçbir şeyin yanlış gitmeyeceğini düşünürsünüz. Güvenle yola çıkarsınız ama ne yazık ki, bazen beklenmedik durumlarla karşılaşırsınız. İşte tam da bu noktada Tokat yol yardım hizmetleri devreye giriyor.
Alo Oto Kurtarma,aracınızın yolda kalması, kaza yapması veya herhangi bir teknik sorun nedeniyle hareket edemez hale gelmesi durumunda devreye girer. Profesyonel bir ekip ve donanımlı bir araçla, aracınızı güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşıyabilirler.
Yolda kalmış bir aracın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması, hem araç sahibinin hem de diğer sürücülerin güvenliği açısından önemlidir. Bizden yararlanbileceğiniz çekici çeşitleri şunlardır;
• Kayar kasa çekici
• Sabit kasa çekici
• Ahtapot oto çekici

tokat yol yardım şirketleri

Tokat En Yakın Oto Kurtarma

İşinize giderken ya da yolculuk yaparken aracınızın aniden yolda kalması neticesinde mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bu mağduriyetin ortadan kalkması için Tokat en yakın oto yol yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle Merkez, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile ilçelerinde 30 dakika içerisinde çekici sağlayarak Tokat'ın en hızlı kurtarıcı firması oluyoruz.

  Tokat 7/24 Yol Yardım

  Kaza ve araçların bozulması gibi durumlarda Tokat 7/24 oto kurtarma hizmeti veren firmamız bu gibi olumsuzluklarla karşılaşan kişilere anında müdahale ederek sorunun çözülmesine yardımcı olur. Kurtarma araçları, aracınızı güvenli bir şekilde taşıma kapasitesine sahiptir. Profesyonel ekipler, aracınızı herhangi bir hasar vermeden istediğiniz yere taşır.
  Özellikle Tokat oto kurtarma şirketleri arasında yılın 365 günü hizmet vererek rakiplerinden ayrılan Alo Oto Kurtarma, müşterilerinin en zor zamanında bahanesiz en hızlı yardımına koşan firma olma özelliğini taşımaktadır.
  Gerek Tokat'ta çekici ücretleriyle gerekse de kalitesiyle kurumsal fark yaratan ekiplerimiz, araç taşıma faaliyetlerinde de sizlere destek olmaktadır. Her türlü araba taşınması, paletli araç taşınması, karavan taşınması ve monitou taşınması gibi hizmetleri de profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

  tokat yol yardım
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Tokat Merkez oto kurtarma, Artova oto kurtarma, Başçiftlik oto kurtarma, Erbaa oto kurtarma, Niksar oto kurtarma, Pazar oto kurtarma, Reşadiye oto kurtarma, Sulusaray oto kurtarma, Turhal oto kurtarma, Yeşilyurt oto kurtarma, Zile oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Tokat Oto Kurtarma Numarası

  Müşterilerimiz genel olarak trafik kazası, benzin bitmesi, anahtarın içeride unutulması ya da aracın arızalanması gibi durumlarda firmamızla iletişime geçerler. Siz de her ihtimale karşı Tokat oto kurtarma numaramızı telefonunuza kaydetmeyi unutmayın. Çünkü gündelik hayat içerisinde ne zaman bir oto çekiciye ihtiyacımız olacağını bilemeyiz.
  En beklenmedik durumlarda başınıza gelebilecek olumsuz hallere karşı önleminizi alarak bizi arayabilirsiniz. Peki bizim sağladığımız yol yardım avantajları nelerdir?
  • Ekonomik fiyatlar eşliğinde garantili çekici hizmeti
  • Kredi kartına 12 aya varan taksitli çekici
  • 7/24 Tokat oto kurtarıcı desteği
  • Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1 (Ö) belgeli geniş araç filosu
  • Kurumsal oto kurtarıcı ve taşıma kaskolu çekici

  tokat yol yardım