Tunceli Oto Kurtarma

oto kurtarma tunceli

Son yıllarda giderek artan çekici ihtiyaçlarına Tunceli oto kurtarma firması olarak kurumsal yol yardım hizmetimizle karşılık vermekteyiz. Yolda kalma, kaza, akü bitmesi, anahtar kaybolması ve lastik patlaması gibi durumlarda Alo Oto Kurtarma 7/24 destek sunar. Tunceli’de çekici çağırmak için arayın.

Tunceli Oto Kurtarma Fiyatları

Aracın nereden alınıp nereye kadar taşınacağı sonucunda kilometre hesabı yapılarak her kilometre başına bir fiyat belirleyici miktar koyulur. Çünkü mesafe uzaklaştıkça kilometre başına alınacak olan ücret de az alabilir. Mesafeler arasında otoyol geçiş ücretleri köprüler var mı yok mu bunlar da çekici fiyatları üzerinde belirleyici unsurlardır. Bu yüzden Tunceli oto kurtarma fiyatlarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Tunceli'deki Çekici Hizmetlerimiz

Çekici kişisel olarak sizlere hizmet sağlayan özel bir araçtır. Tunceli araç çekici hizmeti vermekte olan firmamız birbirinden farklı ve fazla araçları ile yol yardımı talebinde bulunan müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Aracınız ne olursa olsun geniş filomuz sayesinde sizlere yol yardım desteği sunabilmekteyiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kaza ve benzeri durumlarda Tunceli otomobil yol yardım desteğimiz 30 dakika içerisinde sağlanmaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağır tonajlı araçların yolda kalma durumlarında Tunceli kamyon yol yardım hizmetimiz anında sizlere yardıma koşmaktadır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Her ağırlık sınıfından tır arızaları ve kazaları gibi durumlarda Tunceli tır yol yardımı ekiplerimiz profesyonel olarak müdahale eder.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sadece otobüslere özel çekici hizmetimizle Tunceli'de yine fark yaratmaya devam ediyoruz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Tunceli'de minibüs yol yardımı için firmamızı arayıp konum bilgilerinizi vermeniz yeterlidir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor arızaları veya kazalarında Tunceli'de motosiklet çekicilerimiz yılın 365 günü hizmet vermektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
oto kurtarma fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Tunceli çekici firmaları anlaşmalı olduğu kasko şirketleriyle çalışmaktadır. Sizin kaskonuz varsa anlaşmalı şirketinden ücretsiz çekici çağırabilirsiniz. Ancak firmamız gibi K1(Ö) yetki belgeli özel çekiciler ücreti karşılığında hizmet vermektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Tunceli'de araç çekme ve taşıma durumlarında oluşacak herhangi bir sorunda hasarı kapsamlı çekici sigortalarımız karşılamaktadır.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Tunceli ve bölgesinde yol yardımı desteği almak için 0850 308 50 17'yi arayarak yerinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Tunceli Oto Çekici

Araç kullanımında trafik ve uzun yol seyahatleri yıpratıcı bir süreç olarak bilinmektedir. Araç kullanımında araç arızalanmaları çok sık sürücülerin başına gelebilen bir durumdur. Aracın kullanımı dışında yolun bozukluğu ya da araçta var olan önceki arızalar gibi durumlar yolda sıkıntı yaşamanıza ve ilerlememenize neden olabilir. Yolda kalmanız gibi durumlarda devreye giren Tunceli oto çekici yol yardımı hizmeti sunmaktadır. Sizlere aşağıdaki çekici çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
• Sabit kasa çekici
• Kayar kasa çekici
• Ahtapot çekici

tunceli acil çekici

Tunceli En Yakın Oto Kurtarma

Çekici kişisel olarak sizlere hizmet sağlayan özel bir araçtır. Tunceli araç çekici hizmeti vermekte olan firmamız birbirinden farklı ve fazla araçları ile yol yardımı talebinde bulunan müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Özellikle Tunceli (il merkezi), Çemişgezek, Hozat. Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek ve Pülümür ilçelerinde sizlere Tunceli'de en yakın oto kurtarma olarak hizmet sağlamaktadır.

  Tunceli 7/24 Yol Yardım

  Sürücüler araçları üzerinde hiç beklenmedik bir anda yolda kalabilir. Kaza, araç arızası, akü bitmesi, aniden değişen hava şartları, kapalı yol ulaşımın gerçekleşmesini engelleyen durumlar olabilir. Bu durumlarda ulaşım engellendiği gibi aracın da yol alması kısıtlanabilir. Bu süreçte yardımınıza Tunceli 7/24 oto kurtarma yetişir. Aşağıdaki durumlarda her an bizleri arayabilirsiniz.
  • Yakıt bitmesi
  • Araç kazası
  • Anahtarınızın kaybolması
  • Akü bitmesi
  • Araç arızası
  • Araç taşıma talebi
  • Diğer durumlar

  tunceli çekici fiyatlari
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Tunceli (il merkezi) oto kurtarma, Çemişgezek oto kurtarma, Hozat oto kurtarma, Mazgirt oto kurtarma, Nazımiye oto kurtarma, Ovacık oto kurtarma, Pertek oto kurtarma ve Pülümür oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Tunceli Oto Kurtarma Numarası

  Araç kullanımında trafik ve uzun yol seyahatleri yıpratıcı bir süreç olarak bilinmektedir. Araç kullanımında araç arızalanmaları çok sık sürücülerin başına gelebilen bir durumdur. Aracın kullanımı dışında yolun bozukluğu ya da araçta var olan önceki arızalar gibi durumlar yolda sıkıntı yaşamanıza ve ilerlememenize neden olabilir. Bu durumlarda hemen Tunceli yol yardım numarasını arayarak en hızlı şekilde acil çekici talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca araç taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilen firmamız aşağıdaki araçları dilediğiniz noktaya taşıyabilmektedir.
  • JSB Taşıma
  • Karavan Taşıma
  • Monitou Taşıma
  • Paletli araçların taşınması

  tunceli çekici fiyatları