Yahşihan Oto Çekici

yahşihan çekici numarası

Çekici ekibimiz sizlere gösterdiği samimi yüzü ile Yahşihan oto çekici ailemize dahil olmanızı istemektedir. Canınızı sıkan kazalarda ya da araç arızalarında aracınız her zaman bizlere emanet olmaktadır. Yahşihan oto kurtarıcı sorunlarınızın çözüm merkezi olarak her daim faaliyettedir.

Yahşihan Oto Kurtarma Fiyatları

Bu denli fiyat artışlarının olduğu yerde sizlerin avantajlı tekliflerimizden en uygun şekilde yararlanması için fiyatlarımızı olabilecek en makul düzeyde tutmaktayız. Yahşihan çekici fiyatları için sizlere hazırladığımız tablomuza buradan ulaşmaktasınız. Anında hizmet için bizlere ulaşmalısınız.

yahşihan araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahşihan kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahşihan minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahşihan kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yahşihan otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yahşihan motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Yahşihan Çekici Hizmetlerimiz

Konumuza en yakın çekici için internette zamanınızı harcamaktansa Yahşihan 7/24 yol yardım ekibimiz anında belirttiğiniz konumda olsun. Her konuda destek alabileceğiniz gibi Yahşihan araç kurtarma faaliyetlerinde bunu profesyonel ellerden almaktasınız. Sizlerin kolay erişimine uygun olarak hazırlanan sitemizden aracınıza uygun olan kurtarıcınızı bulabilirsiniz. Sizlerin hizmette en iyisini alması için faaliyetteyiz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Geri dönmeden giden zamanlarınızı araç başında değil kurtarıcınızda geçirmelisiniz. Her zaman bir çağrı uzağınızdayız.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Aracınız size ne kadar değerli ise bize de o kadar değerlidir. Yahşihan kamyon kurtarma taleplerinize anında dönüş sağlanmaktadır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır yükleri çekebilmenin de birtakım sıkıntıları olabilmektedir. Her durumda irtibatta kalmanız için yanınızdayız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs çekebilmek tamamıyla tecrübe işidir. Yahşihan otobüs çekicisi işlerini uzmanlıkla yapmaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şehir içi taşımacılıkta ya da ticari araçlarınızda olumsuz bir durumda Yahşihan minibüs çekicisi tek çağrı ile yardımınızdadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sizlerin göz bebeği olan motosikletlerinizi Yahşihan motosiklet çekicisi ile çekmekteyiz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınızı sigortalatmak istediğinizde karşınıza iki tür sigorta çıkmaktadır. Bunlardan ilki olan zorunlu trafik sigortaları ile sizin aracınızdan çok karşı tarafının aracında meydana gelen hasarları daha fazla teminat altına almış bulunmaktasınız. Sizler kendi aracınızın sigorta kapsamını genişletmek istediğinizde özel sigorta şirketleri aracılığı ile kasko yaptırmak durumunda kalacaksınız. Kaskolar genel itibari ile ücretsiz çekici hizmetleri verebilmektedir. Ancak bununda bir şartı bulunmaktadır. Bu şart ise yetkili olan çekici firması olmalıdır. Firmamız özel çekici firması olduğu için sizlerden ücret talep edilmektedir. Yahşihan kaskolu araç çekme için irtibata geçmelisiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınız trafikte ya da seyir halinde iken arıza verebilmektedir. Ya da lastik patlaması, akü bitmesi gibi aracınızdan kaynaklanmayan sorunlar da olabilmektedir. Bu gibi sorunlarla nasıl başa çıkacağınızı düşünmek yerine daha önceden düşünen kasko şirketlerinden ihtiyacınıza en uygun olanını seçmelisiniz. Şirketimiz adına sizlere sunulan çekici faaliyetlerimizde bir hasar meydana gelmesi durumunda sigortalandığınızı altına çizerek bildirmek isteriz.

Yahşihan'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Sizler çekici çağırmak için en doğru adreste bulunmaktasınız. 0850 308 50 17 irtibat numaramızdan bizlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey numaramızı çevirmektir.

Yahşihan Oto Kurtarma

Bakım aralıkları aksatılmadan düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımızla en mükemmel çekici hizmetinden faydalanmanız için hazırız. Ekiplerimizin sizlere ve aracınıza gereken özeni gösterdiğinden emin olarak sizlere bunu garanti edebilmekteyiz. Aracınızın başına gelen bir sıkıntıdan en verimli şekilde çıkmanız için Kırıkkale’nin her yerinde olduğu gibi Yahşihan’da da ekibimize güvenebilirsiniz. Yahşihan yol yardım şirketleri arasında faaliyette en çok bulunan araçlarımız aşağıdaki gibidir;

 • Yahşihan ahtapot çekici
 • Yahşihan kayar kasa çekici
 • Yahşihan sabit kasa çekici
yahşihan araç kurtarıcı

Yahşihan En Yakın Oto Kurtarma

Firmamız Kırıkkale sınırları içerisinde olan ilçemizin her bir köşesine kaliteli hizmetini ulaştırmaktadır. Yahşihan oto kurtarma şirketleri ailesi olarak ekibimizin sıcaklığı ile sizleri karşılamak isteriz. Yahşihan acil çekici durumlarınızda Yahşihan oto çekici numarası üzerinden dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilmektesiniz. Yahşihan mahalleri içerisinde; Alaattin, Bayraktepe, Doğanlık, Emirler, Erenler, Hacıbey, Kadıoğlu Seyrantepe ve daha birçok konumda bulunmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü