Yahyalı Oto Çekici

yahyalı oto kurtarıcı

Hızlı çözüm odaklı, kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile kurumsal güvence sunan Yahyalı oto çekici kendi alanında liderliğini sunmaktadır. Yahyalı oto kurtarıcı güncel takip sistemleri ile aracınızı yükleyip dilediğiniz yere sorunsuzca ulaştırmayı amaç edinmektedir.

Yahyalı Oto Kurtarma Fiyatları

En güncel çekici ağı ile Yahyalı oto kurtarma fiyatları cebinizin dostu olmaktadır. Dilediğiniz an talep ettiğiniz destek ile araçlarınız hızlıca çekilir ve profesyonel bir ekiple yerine ulaştırılır. Aşağıda yer alan listemizden Yahyalı kurtarıcılarımız hakkında destek alabilirsiniz.

yahyalı araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahyalı kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahyalı minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yahyalı kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yahyalı otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yahyalı motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Yahyalı Çekici Hizmetlerimiz

Aracım yolda kalırsa ne yaparım düşüncesiyle yola çıkmak yerine Yahyalı araç kurtarma varken içim çok rahat diyebilmeniz için deneyimli ekibimizle Yahyalı’da 7/24 yol yardım hizmetindeyiz. Halihazırda bulunan yeni model aralarımızla filomuzu geliştirmekteyiz. Aracınız nasıl çekilir diye düşünmeyin. Aracınıza uygun çekme hizmetini isteyin biz sizler için en kaliteli şekilde sunalım. Karayolunda her taşıt için uygun çekicinin tek adresi Alo Oto Kurtarma’dır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobiliniz için çekici lazımsa uygun fiyat garantisi ile bulunduğunuz konuma ulaşmak için beklemedeyiz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Hava koşullarını dert etmeden özel güvenlikli araçlarla Yahyalı kamyon çekicisi ekibi ile sizlerde rahata erin.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

İşimizi özenle yaptığımız doğrudur. Tır kurtarmak özel bir ekip işidir. Vakit kaybetmeden ulaşın.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Marka, model ayırt etmeden yolda kalan ya da kaza yapan aracınız için özel olarak Yahyalı otobüs çekici ilgilenmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Güler yüz, kaliteli hizmet, bütçe dostu tek çekici Yahyalı minibüs çekicisi hizmeti veren Alo Oto Kurtarma'dır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet çekici alanında Yahyalı motosiklet çekici aranılan adrestir. 7/24 dilediğiniz yerde hizmette.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kasko şirketleri ücretsiz çekici hizmetini bünyesinde sunar. Bünyemizde bulunan araçlarımız ücreti mukabilinde talebinize en uygun çözümü sunmaktadır. Aracınızın kaskosu olması durumunda ücret ödememeniz için irtibata geçmeniz gereken yer sigortacınız olmalıdır. Konu hakkında detaylı bir bilgilendirmeyi mutlaka sigortacınızdan talep ediniz. Yahyalı kaskolu araç çekme için irtibata geçeceğiniz en doğru yerdesiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Başınıza gelecek herhangi bir hasarlı kaza durumunda önemli bir araç konumundadır kasko. Bu zamanlarda doğru kararlar almanızda en büyük destek kasko sigortaları olmaktadır. Olası bir kazada meydana gelen büyük bir maliyeti karşılamak elbette sizleri sıkıntıya sokar. Bu nedenle kaskonun avantajları kendini göstermektedir. Kasko poliçenizde yer alan ya da almasını istediğiniz önemli detaylarını mutlaka sormalısınız. Yolda kalma sırasında aracın maliyeti yüksek herhangi bir yedek parçasında oluşan hasar eğer poliçenizde yer almıyorsa sizi sıkıntıya sokabilir. Bu amaçla olumsuz bir esnada tam bilgi ile hareket edebilmeniz için detaylı bilgi alın. Aracınız ile birlikte bütçenizi de güvence altına almak sizlerin elinde.

Yahyalı'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Aklınıza kurtarıcı çağırmak geldiğinde 0850 308 50 17 yi arayın biz gelelim. Taksitli ödeme kolaylığı ile 7/24 güvenli hizmet.

Yahyalı Oto Kurtarma

İstenmeyen olayların başınıza gelmesini firmamız adına istememekteyiz ancak arzu ettiğiniz her yardıma hızlı çözümlerle ve uzman ekibimizle çözüm bulmaktayız. Yalnızca yolda kalma değil transfer işlemlerinizde de Yahyalı ahtapot çekicilerimiz, Yahyalı kayar kasa çekicilerimiz, Yahyalı sabit kasa çekicilerimiz ile acil çekici ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Trafik akışını bozmadan ve zaman kaybetmeden güvenli çekme hizmeti için yetenekli ekip arkadaşlarımızla Yahyalı oto çekici numarası ile irtibata geçmelisiniz.

yahyalı araba çekici

Yahyalı En Yakın Oto Kurtarma

Önemli bir durumda yakın olmanın ne derece önemli olduğunun bilincinde olan Yahyalı en yakın çekici filomuz Yahyalı mahallelerimiz içinde 100.Yıl Mahallesi, Seydilli Mahallesi, 75.Yıl Mahallesi, Derebağ Mahallesi, Büyükçakır Mahallesi, Kirazlı Mahallesi ve Karaköy Mahallesi’nde kurtarıcılarla yanınızda.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü