Yenimahalle Oto Çekici

yenimahalle çekici fiyatları

Trafikte her türlü olumsuz durum karşısında Yenimahalle oto çekici hizmetimiz sizin yanınızda. Özverili çalışma prensibi ile Yenimahalle’de yol yardım tarafımızca sunuluyor. Sizlere bu hizmeti ulaştırmak için hem sitemiz hem de çağrı hattımız 7/24 aktif olmaktadır.

Yenimahalle Oto Kurtarma Fiyatları

Hali hazırda devam eden hizmetlerimize semtimizi de dahil ederek kapsamımızı daha da artırdık. Yenimahalle’de çekici fiyatlarını ise buna göre düzenleyerek bizimle ilk defa tanışan müşterilerimiz için uygun hale getirdik. Avantajlı tekliflerin yanı sıra iş ahlakı gereği Yenimahalle’de 7/24 yol yardım için aralıksız hizmet vermekteyiz. Hemen arayın Yenimahalle çekici ihtiyacınızı karşılayalım.

yenimahalle araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yenimahalle kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yenimahalle minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yenimahalle kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yenimahalle otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yenimahalle motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Yenimahalle'de Çekici Hizmetlerimiz

Her geçen gün farklı marka ve modellere yönelik çekici ihtiyaçları oluşmaktadır. Bunun yanında sadece küçük vasıta araçları için değil karayolu taşıtlarının tamamı da zaman zaman bu hizmeti almak zorunda kalıyor. İşte burada Yenimahalle yol yardım şirketlerini havuzunda toplayan Alo Oto Kurtarma devreye girer. Bütün vasıtalara araç taşıma ve araç çekme hizmeti ulaştırır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Hususi veya ticari kullanım yapılan otomobilleriniz için Yenimahalle araç kurtarma devrede. Siz arayın içiniz rahat bir şekilde biz çekelim.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Taşıma ihtiyaçlarına cevap veren kamyonlara ihtiyaç anında yardımcı olan Yenimahalle kamyon çekicisi araçlarımız görev alıyor.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Yüklerinizi dert etmeyin. Güven ve kalitenin adı Alo Oto Kurtarma Yenimahalle’de kurtarıcı görevini tırlar içinde veriyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzun ve toplu yolculukların vazgeçilmezi otobüslere Yenimahalle otobüs çekicisi araçlarımız zaman aksatması yapmadan yardımcı oluyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Yoğun bir saatte minibüsünüzle yolda kaldığınız anda Yenimahalle minibüs çekicisi sizlere hizmet vermek için yola çıkıyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Ekonomik fiyatlarla Yenimahalle motosiklet çekicisi araçlarımız motorlarınızı güvenli şekilde talep ettiğiniz yere çekiyor.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Yeni yapılan kaskolamalarda veya sigortaların içinde çekici hizmeti sunulmasa da ayrıca size sunulmaktadır. Dilerseniz bu hizmeti satın alarak ücretsiz çekici hizmetine sahip olabilirsiniz. Böyle bir hizmet hakkınız bulunmuyor ise T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın onay verdiği ve K1Ö belgesi sahibi olan Yenimahalle oto kurtarma şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma’dan talepte bulunabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Yüzlerce çekici işlemimiz sırasında yalnızca birkaç sefer başımıza gelen bu gibi bir olayla karşılaşmanız durumunda hasar tarafımızca hizmet veren çekicinin kaskosu tarafından ödenir.

Yenimahalle'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Kolayca iletişim kurabilmeniz için firmamızın 0850 308 50 17 numaralı hattını arayabilirsiniz.

Yenimahalle Oto Kurtarma

Sektörün en büyük açığını kapatan firmamız Yenimahalle çekici firmalarının önünde yer alarak Yenimahalle’nin acil çekici ihtiyacına cevap vermektedir. Sunduğumuz hizmetleri sıralamak gerekirse;

 • Yenimahalle kayar kasa çekici
 • Yenimahalle sabit kasa çekici
 • Yenimahalle ahtapot çekici

Araçlarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yenimahalle oto çekici numarası 0850 308 50 17’yi hemen çevirin.

yenimahalle araç kurtarma

Yenimahalle En Yakın Çekici

Kalitenin farkına varın diye Yenimahalle en yakın çekicisini hemen çağırın. Sizde Yenimahalle semtinin bütün mahallelerinde araba çekici hizmetimizden faydalanın. Ayrıca Yenimahalle kaskolu araç çekme hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi