Yozgat Oto Kurtarma

yozgat oto çekici

Bu devirde yolda kalmak dert değil. Firmamızın sunduğu Yozgat oto kurtarma hizmeti ile şehrimizin en donanımlı çekicilerini kaldığınız yere çağırabilirsiniz. 08503085017 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek Yozgat oto çekici filomuzdan size en yakın olana ulaşırsınız. Üstelik oto kurtarıcı hizmetleri artık taksitle ödenebiliyor.

Yozgat Oto Kurtarma Fiyatları

Fiyatlarımız kesenizi yormayacak şekilde minimum seviyelerde tutuluyor. Yozgat çekici fiyatları ile Alo Oto Kurtarma ekipleri en ekonomik hizmeti hedefliyor.

yozgat araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yozgat kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yozgat minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
yozgat kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yozgat otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
yozgat motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Yozgat'ta Çekici Hizmetlerimiz

Her ağırlık sınıfı ve tonaj grubunda hizmet verebilen ekiplerimiz, motosikletten tutun tıra kadar çekici desteği sunarak Yozgat'ta yol yardım şirketleri arasında en kapsamlı hizmeti sizlere sunmaktadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Kaza, yolda kalma ve lastik sorunları gibi durumlarda Yozgat araç kurtarma hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Eğer Yozgat'ta kamyon çekicisi ihtiyacınız olursa firmamızdan tecrübeli kurtarıcı desteği alabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıtalar için tecrübeli ekiplerimizle müdahale gerçekleştirerek Yozgat'ta yol yardım hizmeti veriyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Taşıma kaskolu yol yardım Yozgat'ta otobüs çekicisi hizmeti tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Garantili çekici için Yozgat minibüs çekicisi servisimizi arayabilir ve her an bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Anlık gelişen durumlarda çekici arayanlar için Yozgat motosiklet çekicisi hizmetimiz kesintisiz devam ediyor.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko sigortası araç sahiplerinin büyük çoğunluğu tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. Yozgat'ta kaskolu araç çekme sayesinde aracınızın ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak birçok araç sahibi kasko sigortasının ne kadar kapsamlı olduğunu ve hangi durumlarda ne kadar ödeme yapacaklarını tam olarak bilmiyorlar. Bu nedenle, kasko sigortası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız, araç sahibi olarak doğru kararları verebilmeniz açısından önemlidir. Firmamız K1Ö belgesi ile özel çekici hizmeti vermektedir.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda oluşabilecek masrafları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu masraflar arasında, aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç kiralama, vb. gibi birçok farklı hizmet yer alabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman tüm masrafları karşılamayabilir. Bazı kasko poliçeleri, çekici hizmetini belirli bir sınırda veya hiç karşılamayabilir. Bu nedenle, kasko sigortanızı satın alırken, hangi hizmetlerin karşılandığını ve hangi sınırların olduğunu dikkatlice incelemeniz önemlidir.Firmamız tarafından sunulan hizmette ise aracın taşınması esnasında çekici kaskosu ile aracınızın başına gelebilecek her durum tarafımızca güvence altına alınmıştır.
Yozgat'ta Çekici Nasıl Çağırılır?
Yozgat'ta çekici çağırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17'yi arayarak 7/24 oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Üstelik 12 taksit seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Yozgat Oto Çekici

Günlük hayat içerisinde trafikte çok fazla olumsuz durumda karşılaşılabilir. Yozgat oto çekici bu gibi durumlarda sizlere çekeceğiz hizmeti vermektedir. Trafikte bulunan her türden arabayı çekebilecek tipten çekici elinde mevcut olan Yozgat kurtarıcı yol yardım hizmeti profesyonelce çalışmaktadır.

Çekiciler de hemen hemen her tip aracı çekebilecek şekilde çekici yöntemi mevcuttur. Bunlar 3 farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır;

 • Yozgat ahtapot çekici
 • Yozgat kayar kasa çekici
 • Yozgat sabit kasa çekici
yozgat çekici fiyatları

Yozgat En Yakın Oto Kurtarma

Türkiye'nin orta kesiminde bulunan bir ilimiz Yozgat'ta oto kurtarma şirketleri arasında sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Oto kurtarma hizmetleri, acil durumlarda bir hayat kurtarıcıdır. Ancak, her müşteri gibi siz de maliyetleri düşünmek isteyebilirsiniz. Yozgat'ta en yakın çekici hizmeti veren firmamız, müşterilerine Yozgat'ta çekici fiyatlarını en asgari düzeyde tutmaktadır.

  Yozgat 7/24 Yol Yardım

  Firmamız 7/24 oto kurtarma hizmeti sunan Yozgat çekici firmaları arasında gece gündüz demeden her ihtiyaç duyduğunuz anda sizler için profesyonel çalışma arkadaşlarını sorun yaşamış olduğunuz alana yönlendirmektedir. Her türlü araç sorununuz için sizlere hızlı destek sunan Yozgat araç çekici firmamız acil durumlarda sizlerin iletişim çağrınıza hızla cevap vermektedir.

  Acil çekici arayanlar en çok Alo Oto Kurtarma ailesini tercih etmektedir. Hiçbir acil çağrıya geç kalmayarak yaptığı işin hakkını vermektedir. Hizmetleri karayolu taşıtlarının tamamı için gerçekleştirmektedir. Kurtarıcı ihtiyacı birdenbire aniden oluşan bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaca mutlaka hızlı, dikkatli ve profesyonel çözümler bulunacak şekilde analitik düşünülebilen firmalara ve kurum ve kişilere ihtiyaç duyulur. Bunu da ancak tecrübeli kurumlar müşterilerine sunar. İşte bunun için yıllar süren tecrübemizle sizlerin hizmetindeyiz.

  yozgat yol yardım fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Yozgat'ın en geniş araç filosuna sahip olan firmamız, Akdağmadeni oto kurtarma, Aydıncık oto kurtarma, Boğazlıyan oto kurtarma, Çandır oto kurtarma, Çayıralan oto kurtarma, Çekerek oto kurtarma, Kadışehri oto kurtarma, Saraykent oto kurtarma, Sarıkaya oto kurtarma, Şefaatli oto kurtarma, Sorgun oto kurtarma, Yenifakılı oto kurtarma ve Yerköy oto kurtarma olarak hizmetlerini verebilmektedir.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Yozgat Oto Kurtarma Numarası

  İlimizdeki oto kurtarma ihtiyaçlarınız için Alo Oto Kurtarma hizmetinizdedir. 7/24 hizmet veren ekiplerimiz, acil durumlarınızda size yardımcı olmak için her zaman hazır durumdadır. Yozgat oto çekici numarası üzerinden uzun yıllardır sektördeki tecrübesiyle müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunan firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Ekiplerimiz tamamen işinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşuyor. Her türlü oto kurtarma durumunda size en iyi çözümleri sunmak için eğitimli personelimizle çalışıyoruz. Ayrıca, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından gerekli olan bütün izinleri ve belgelerimiz mevcut şekilde hizmet vermekteyiz.

  Sizde acil çekici çağırmak için Yozgat oto kurtarma numarası olan 0850 803 50 17’yi arayarak hemen bir kurtarıcı çağırabilirsiniz.