Zonguldak Oto Kurtarma

zonguldak oto kurtarma

Bizim olduğumuz yerde yolda kalınmaz. Firmamız Zonguldak oto çekici hizmetleri ile tüm yollarda güven verir. Ekonomik fiyatlarımız ve kapsamlı hizmetlerimiz nedeniyle Zonguldak oto kurtarma firmaları liderlik koltuğundan ayrılmayız.

Zonguldak Oto Kurtarma Fiyatları

Genellikle çekinin gideceği mesafe göz önünde bulundurularak Zonguldak oto çekici fiyatlarımız belirlenmektedir. Şeffaf olarak sunduğumuz ücretlendirmelerimizi fiyat hesaplayıcı bölümümüzden kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Aşağıda tüm araçlar için taşıma ve çekme işlemlerinin yol yardım ücretleri belirtilmiştir.


Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar

Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Zonguldak'taki Çekici Hizmetlerimiz

Zonguldak’ta bulunan oto kurtarma hizmetleri, hızlı ve etkin bir şekilde sağlanır. Birçok durumda, araç sahiplerinin çaresiz kaldığı durumlarda bile, profesyonel ekipler hızlıca harekete geçer. Bu ekipler, genellikle trafik kazaları, araç arızaları veya diğer beklenmedik durumlardan dolayı yolda kalmış olanlara yardımcı olur. Tüm zorda kalmış araçlar için Zonguldak'ta yol yardım hizmetlerimiz devam etmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

En çok tercih edilen Zonguldak otomobil yol yardım firması olan ekiplerimizden 7/24 destek isteyebilirsiniz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Geniş araç filomuz sayesinde zor durumda kalmış kamyonları en kısa sürede mağduriyetten kurtarıyoruz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tüm ağırlık sınıfından tırlarınız için Zonguldak'ta tır yol yardımı firmamızdan tarafından gerçekleştirilmektedir.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yılın 365 günü hizmet alabileceğiniz otobüs yol yardımı ekiplerimiz Zonguldak'ın her noktasında destek olabilmektedir.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ekonomik fiyatlar eşliğinde minibüs yol yardımı Zonguldak için sağladığımız en önemli faaliyetlerimizdendir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor kuryeleri artışı ve gençlerin motor tutkusu kazaları ve arızaları beraberinde getirdiği için Zonguldak'ta motosiklet çekici ihtiyacı doğmuştur.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Zonguldak çekici firmaları arasında kaskonuzla anlaşmalı bir oto kurtarma varsa ücretsiz yol yardım desteği alabilirsiniz. Aksi taktirde Alo Oto Kurtarma gibi özel çekicileri tercih etmelisiniz ve ücreti karşılığında hizmet alabilirsiniz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınızın çekilmesi esnasında oluşacak herhangi bir sorun oto çekicilerin kapsamlı sigortaları tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle hiç kimse mağdur olmaz.

Çekici Nasıl Çağırılır?

Zonguldak'ın tüm ilçelerinden çekici 0850 308 5017 aranarak çağırılır. Müşteri temsilcilerimizden anında kurtarıcı çağırmak için hemen arayabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesinde Biz

Zonguldak Oto Çekici

Profesyonel olarak Zonguldak’ta oto çekici ekiplerimiz, çeşitli araç türleri ve markaları hakkında geniş bilgiye sahiptir. Bu, onların çeşitli durumlarla başa çıkabilme becerilerini artırır ve müşterilere hızlı bir hizmet sunmalarını sağlar. Ayrıca, bu ekipler, yolda kalmış sürücülere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak eğitilir ve güncellenir.
Özellikle Zonguldak oto kurtarıcı firmamızın avantajlarını sıralamamız gerekirse başlıca;
• Kurumsal firma garantisiyle ekonomik fiyatlar
• Kredi kartına 12 aya kadar taksitli çekici imkanı
• 7/24 Zonguldak yol yardımı ekipleriyle kapsamlı hizmet
• Sadece araç çekme ve yol yardım alanında değil araç taşıma faaliyetlerinde de öncü firma özelliği
• T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) yetki belgeli çekici desteği

zonguldak acil çekici

Zonguldak En Yakın Oto Kurtarma

Yol yardım hizmetleri kasko sigortası yaptırılarak sahip olunabileceği gibi zorunlu trafik sigortasında da ek teminat olarak eklenebilmekte ve sürücülerin zor anlarına pratik çözümler oluşturmaktadır. Firmamız, Zonguldak en yakın oto yol yardım hizmeti vermekte olup, her türlü trafik akışında yaşamış olacağınız zorluklar karşısında size hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır.

  Zonguldak 7/24 Yol Yardım

  Günümüzde araç kullanımı, hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Ancak, ne kadar dikkatli olursak olalım, bazen beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Aracımızın bir arıza yapması, kaza yapmamız, anahtarını kaybetmemiz, lastik patlaması ve akü bitmesi gibi olaylar gece-gündüz ayırt etmeksizin başımıza geleceği için 7/24 Zonguldak oto kurtarıcı ihtiyaçlarımız doğmaktadır.
  Tüm araçlara geniş çekici filomuz sayesinde çekme ve taşıma işlemlerini sağlayabilmekteyiz. Kadromuzda sabit kasa çekici, kayar kasa çekici ve ahtapot çekiciler mevcut olduğundan hangi durumda olursanız olun sizlerin en kolay kurtarma işlemlerini firmamız yapabilmektedir. Ayrıca tüm bu faaliyetlerimize ek olarak Jsb taşımadan tutun da karavan taşıma ve paletli araçların taşınmasına kadar geniş çaplı hizmet verebilmekteyiz.

  zonguldak oto kurtarma
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Ardanuç oto kurtarma, Arhavi oto kurtarma, Borçka oto kurtarma, Hopa oto kurtarma, Kemalpaşa oto kurtarma, Murgul oto kurtarma, Şavşat oto kurtarma, Yusufeli oto kurtarma hizmetleri verebiliriz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Zonguldak Oto Kurtarma Numarası

  Zonguldak ve çevresinde yaşanan olası doğal afetlerde, örneğin sel veya heyelanlarda, oto kurtarma hizmeti hayat kurtarır nitelikte olabilir. Bu hizmeti kullanmak için yapmanız gereken Zonguldak oto kurtarma numarası olan 0850 308 50 17'yi aramak ve konum bilgilerinizi iletmektir. Her türlü durumda taşıtların güvenli bir şekilde taşınmasını ve yolda kalma süresinin minimuma indirilmesini sağlayan araç kurtarma ekiplerimiz sizler için müşteri temsilcilerimizden taleplerinizi aldıktan 30 dakika sonra yardımınıza gelebilmektedir.
  Oto kurtarma hizmetleri genellikle, olası bir arızayı hızlıca tespit etmek ve gerekli tamiratları yapmak için deneyimli mekaniklere sahiptir. Ancak bazen aracınızın daha kapsamlı bir bakıma ihtiyacı olabilir. Bu durumda, firmamız aracınızı en yakın tamirhaneye veya belirttiğiniz bir noktaya güvenli bir şekilde taşır.

  zonguldak ahtapot kurtarıcı