Akçakent Oto Çekici

Aracınızın başına gelen bir sorunun nereden geldiğini bulmakla uğraşmadan Kırşehir ilçelerinden Akçakent’te oto çekici hizmetimiz ile en yakın servise aracınızı çekmekteyiz. İmkanlarımızı sizlerin işlerini her zaman kolaylaştıracak şekilde kullanmak öncelikli isteğimiz olmaktadır. Akçakent yol yardım ile nesilden nesle gelen kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Akçakent Oto Kurtarma Fiyatları

Üstü kapalı fiyat teklifi vermeden en şeffaf şekilde sizlere ücretlerimizi yansıtmaktayız. Her araca uygun olarak hazırlanan Akçakent çekici fiyatları listemiz sizlerin kolayca ulaşması için paylaşılmıştır. Mesafeler sizlere sorun olmadan hesaplama araçlarımızla ne kadar mesafeye ne kadar ücret ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz.

akçakent araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akçakent kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akçakent minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akçakent kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akçakent otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akçakent motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Akçakent Çekici Hizmetlerimiz

Yollarda arızalı aracınızın başında saatler geçirmemelisiniz. Gelişen teknoloji ve sizlere sunulan fırsatlarla çekicinizi anında yanınıza çağırın. Akçakent 7/24 yol yardım faaliyetimiz hayatınızı kolaylaştırmak için günün her zamanında hizmetinizdedir. Akçakent araç kurtarma ekiplerimiz günlük işlerinizi aksatmadan hayat akışınıza devam edebilmeniz için yollardadır.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yaşanılacak güzel zamanlarınız için vaktinizi arızalı araç başında yollarda geçirmemelisiniz. Sizlere en yakın konumda hazırda beklemekteyiz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonlarınızın modeli fark etmeksizin her modele uygun Akçakent kamyon çekicisi daima hazırdır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Hizmet ulaştırmak için çalışan araçlarınız da arızalanabilmektedir. En kolay çözüm irtibat numaramızdan bizlere ulaşmanızdır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Farklı büyüklüklerde ve ağırlıklarda otobüs çekebilecek en uygun firma Akçakent otobüs çekicisi olmaktadır.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Hizmette kalite ve güvenin bir arada sunulduğu Akçakent minibüs kurtarma hizmetini talep etmelisiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Karayollarında motosikletlerin de söz hakkı her zaman vardır. Motosikletinizi Akçakent motosiklet çekicisi ile çekmekteyiz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar ücretsiz çekici hizmetlerini karşılamak için sizlere teminat sunmaktadır. Bu teminatların neler olduğunu ve nasıl almanız gerektiğini ilgili sigortacınızdan detaylıca öğrenmenizde fayda bulunmaktadır. Akçakent kaskolu araç çekme talepleriniz Kırşehir ilimizin sınırları içerisinde başarı ile icra edilmektedir. Sizler çekici hizmeti ödemek istemiyorsanız sigortanız ile görüşme sağlamalısınız. Firmamız nezdinde sizlere sunulan özel çekici hizmeti karşılığında cüzi miktarda ücret talep etmekteyiz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Aracınız arıza ya da kaza gibi bazı istenmeyen durumlarda çekiciler ile ilgili servislere çekilmektedir. Bu gibi durumlarda kasko şirketleri mağduriyetinizi gidermek için ikame araç tahsis edebilmektedir. Aracınızın herhangi bir parçasında hasar alması durumunda yetkili firmalarca orijinal parça değişimi olduğunuza dikkat etmeniz sizler için önemlidir. Bu ve daha birçok teminat sizlerin maaliyetlerini azaltmak için sunulmaktadır. Aracınızın çekilmesi sırasında meydana gelebilecek bir hasarda şirketimiz adına sigorta edildiğinizi bildirmek istemekteyiz.

Akçakent'te Çekici Nasıl Çağırılır?

Sizler için hazırlanan iletişim bölümümüzde yer alan 0850 308 50 17 numaralı hattımızdan yardım taleplerinizi iletmelisiniz. Siz tereddüt etmeden çağırın bizler hizmetimizi getirelim.

Akçakent Oto Kurtarma

Hayallerinizi gerçekleştirme yolunda aracınızın arızalanması sizleri üzmesin. Akçakent yol yardım şirketleri bünyesinde faaliyet gösteren filomuz tek çağrı ile paylaştığınız konumda dakikalar içinde bulunmaktadır. Araçlarımızın aylık ve günlük bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Akçakent çekici firmaları içerinde sizlerin sorununa çözüm odaklı yaklaşan filomuz tereddütsüz en sağlıklı çözümü sunmaktadır. Faaliyetimizde yer alan araçlarımız;

 • Akçakent kayar kasa çekici
 • Akçakent sabit kasa çekici
 • Akçakent ahtapot çekici
akçakent çekici firması

Akçakent En Yakın Oto Kurtarma

Her zaman en yakınınızda olabilmek için ilçemizin çeşitli konumlarında araçlarımız hazırlıklı olarak beklemektedir. Akçakent oto kurtarma şirketleri ister şehir içinde ister şehir dışında bir noktada dilediğiniz her an gerekli ekiple beraber yanınızdadır. Akçakent acil çekici talebiniz bizlere düştükten dakikalar sonra belirttiğiniz adreste bulunabilmekteyiz. Akçakent oto çekici numarası sizlerin kolayca ulaşabilmesi için rehberinizde mutlaka kayıtlı olmalıdır. Akçakent mahalleri içerisinde; Yenikent, Yeniyapan, Ayvalı, Derfakılı, Hasanali, Kilimli, Ödemişli, Polatlı ve daha birçok konumda faaliyetlerimiz devam etmektedir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü