Balışeyh Oto Çekici

balışeyh hızlı oto çekici

Yapılan işlemlerinizde her zaman en sağlamı olmak isteriz. Dilediğiniz an dilediğiniz konumda olmak için Balışeyh oto çekici yılmak bilmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Uzaklarda kurtarıcı arayışınıza son vereceğiz. Balışeyh kurtarıcı filomuz ile kurtarıcılara bakış açınızı değiştirmekteyiz.

Balışeyh Oto Kurtarma Fiyatları

Geri dönemeyeceğiniz fiyat anlaşmaları yapmadan önce Balışeyh 7/24 yol yardım fiyatlarına göz atmalısınız. Her zaman en stabil fiyat garantisi ile sizlere verdiğimiz teklifleri sabit tutmaktayız. Balışeyh çekici fiyatları ile kurtarıcınıza ayırdığınız bütçenize destek olmaktayız. Gerçek fiyat gerçek hizmet için en doğru seçimi yapmaktasınız.

balışeyh araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balışeyh kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balışeyh minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balışeyh kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balışeyh otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balışeyh motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Balışeyh Çekici Hizmetlerimiz

Vereceğimiz kampanyalı fiyatlarımızda sigortalarda bu kapsamda yer almaktadır. Bu sebeple en güncel fiyatları vererek listelerde en başta yer almamız tesadüf eseri değildir. Başarımızın sebebi bizleri tercih ediyor olmanızdır. Sizler zaman kaybetmeden bizimle bir adım öne çıkmalısınız.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Her zaman her zorlu yolda hizmet verebilecek kapasitede bulunmaktayız. Balışeyh oto kurtarma taleplerinizi hevesle beklemekteyiz.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yolda kalan emektarların her zaman dertlerine deva olmuşuzdur. Balışeyh kamyon çekicisi ile kamyonlarınızı çekmekteyiz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Son teknoloji araçlarımızla en kapsamlı tır çekme işlerinizi ele almaktayız.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sizsiz bu yolların tadı olmaz. Balışeyh otobüs çekicisi sizlere hizmet sunmaktadır.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Kurtarıcı deyip geçmeyin. Ticari aracınız Balışeyh minibüs çekicisi ile bizlere emanet.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yokluğunu hissettiğiniz Balışeyh motosiklet çekicisi artık hizmete geçmektedir.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Kaskolar genel olarak ücretsiz çekici hizmeti sunmaktadır. Ancak bu hizmeti ücretsiz olarak sunmasının belli koşulları da bulunmaktadır. Bu koşullardan bir tanesi de çekici firması ile anlaşması olup olmadığıdır. Eğer anlaşmalı ise ücret ödememektesiniz. Şirketimiz Balışeyh kaskolu araç çekme hizmeti vermektedir. Ancak özel bir firma olmamız sebebi ile yapacağımız işlemlerde sizlerden ücret talebinde bulunmaktayız.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Kasko genel itibariyle zorunlu olmayan bir güvence sistemidir. Ancak sunduğu imkanlarla cazibe merkezi haline gelmektedir. Kaskolar sizlerin ödemesi gereken birtakım masrafları kendi bünyesinde karşılayabilmektedir. Çekici hizmetleri, yedek parçalar, ikame araç temini vb. Birçok farklı hizmeti sunmaktadır. Bu gibi avantajlarından faydalanabilmeniz için poliçe kapsamınızı tam olarak bilmeniz gerekmektedir. Sizlerin bu noktada eksik bilgiye sahip olmaması için bir an önce kasko şirketinizle irtibata geçmenizi istemekteyiz. Şirketimiz bünyesinde aracınızın kurtarılması ya da çekilmesi sırasında bir hasar olması halinde sigortamız kapsamında değerlendirileceğinizi bilmenizi isteriz. Balişeyh oto çekici numarası ile çekici işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Balışeyh'te Çekici Nasıl Çağırılır?

Çekici çağırmanın en kolay yolunu arıyorsanız 0850 308 50 17’yi aramalısınız. Konumunuza en hızlı şekilde intikal eden ekibimiz 7/24 çalışmaktadır.

Balışeyh Oto Kurtarma

Ekibimizin sizlere sağlayacağı hizmetlerde güvencimiz her zaman tam olmaktadır. Trafikte sizlerin başına istenmeyen bazı olumsuz durumlar gelebilmektedir. Ancak böyle durumlarda bir anda olumsuzluğa kapılmak yerine çözüm arayışı içerinde olmalısınız. Balışeyh acil çekici talepleriniz bu noktalarda önem arz etmektedir. Sizler sadece vize ulaşın çözümünüzü bizler üretelim. Çekici hizmeti bizimle anlam kazanmalıdır. Lastiğiniz patladığında, aracınız mekanik arıza yaptığında ya da farklı sebeplerde yolda kaldığınızda tüm kurtarma işlemlerinizi sigortalı olarak gerçekleştirelim. Balışeyh oto kurtarma şirketleri olarak güvenliğiniz her zaman ön plandadır. Hizmette kullandığımız araçlarımız;

 • Balışeyh kayar kasa çekici
 • Balışeyh sabit kasa çekici
 • Balışeyh ahtapot çekici.
balışeyh ucuz çekici

En Yakın Oto Kurtarma

Bizlere ilettiğiniz Balışeyh acil çekici taleplerinizi konumuza en yakın olarak beklettiğimiz araçlarımızı harekete geçirmekteyiz. Balışeyh çekici firmaları bünyesinde gözleriniz yollarda bekleyip durmayacaksınız. Yeni, Toki, Oba, Ballı, Uzunlar ve Balışeyh mahallelerinin birçoğunda faaliyette bulunmaktayız.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi