Kazımkarabekir Oto Çekici

kazımkarabekir 7 24 çekici

Her koşula hazırlıklıyız. Kazımkarabekir oto çekici en kapsamlı çekme işlemlerinizi son model araçları ile yapar. Kaskolu ya da kaskosuz araçlarınızı Kazımkarabekir yol yardım ile servisinize ulaştırın.

Kazımkarabekir Oto Kurtarma Fiyatları

Sağladığımız hizmetler her ne kadar premium olsa da fiyatlarımız daima en uygun düzeyde tutulur. En uygun Kazımkarabekir çekici fiyatları hizmet veriyoruz.

kazımkarabekir araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kazımkarabekir kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kazımkarabekir minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kazımkarabekir kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kazımkarabekir otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kazımkarabekir motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kazımkarabekir Çekici Hizmetlerimiz

Bu sektörün tercihleri doğrultusunda öncü olmamız sunduğumuz hizmetin kalitesinden gelir. Tüm araçlara erişebiliyor olmamız ve deneyimli uzman kadromuz sayesinde diğer firmalardan bir adım öne çıkarız. Kazımkarabekir 7/24 yol yardım sigortalı desteklerle kapsamını genişletmeyi hedefler.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

İlçemiz ve çevresi dahilinde Kazımkarabekir araç kurtarma hizmeti ödeme kolaylıkları ile verilir.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

7/24 faaliyet veren şirketimiz yüklü ya da yüksüz kamyonlarınızı en yakın servisinize Kazımkarabekir kamyon çekicisi garantisi ile çeker.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Kasasından ayrılmış ya a kasası ile beraber fark etmeksizin özel yapım vinçlerimiz çekme faaliyeti sunar.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolda kalma sıkıntılarınızı en hızlı şekilde gidererek keyifli yolculuğunuza kavuşmanızı Kazımkarabekir otobüs çekicisi ile sağlarız.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Fiyatlarımız minibüsleriniz için sabit ve piyasanın en uygunudur. Kazımkarabekir minibüs çekicisini anında talep edebilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Filomuza Kazımkarabekir motosiklet çekicisini dahil edilerek taleplerinizi karşılıyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Çekici ücretleri araçlarınızın arılanması durumlarında gideceğiniz konuma bağlı olarak oldukça önem arz etmektedir. Eğer özel olarak yaptırmış olduğunuz kaskonuz varsa anlaşmalı çekici firmaları ile ücretsiz çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kazımkarabekir kaskolu araç çekme taleplerinizi bu doğrultuda öncelikli olarak kaskonuza iletiniz. Firmamız sağlayacağı premium hizmetlerde sizlerden cüzi miktarda ücret alır.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Şirketimiz uzun yıllardır süregelen vizyonunu aynı şartlar dahilinde ilerletmek için elinden gelen çabayı sarf eder. Bu noktada her zaman güler yüzlü personellerimiz tam destek sağlar. Zorlu koşullarda dahi maksimum verim alabiliyor olmak firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. Bu güvencelerle beraber araçlarınızın çekilmesi sırasında ortaya bir çıkmadan önce şirketimiz çekici kaskonuzu yapar. Çekici kaskonuzun kapsamı dışında oluşan bir hasar durumu ise özel kasko ile karşılanır. Bu noktada sigorta şirketinizden detaylı bilgi almanızı öneririz. Taleplerinizi en hızlı şekilde şirketimize ulaştırmanızı talep ederiz.

Kazımkarabekir'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Kurtarıcı talebinizi ileterek saatlerce beklemeden hizmetlerimizden en hızlı şekilde yararlanmak için 0850 308 50 17 numaramız taleplerinize açıktır. Üstelik taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

Kazımkarabekir Oto Kurtarma

Pratik çözüm odaklı Kazımkarabekir yol yardım şirketleri arasında güvenli hizmet anlayışı ile bu sektöre her zaman yenilikler kazandırmak ister. Kazımkarabekir çekici firmaları araçlarınıza her zorlu durumda tam destek vermek için bakımlarını tam zamanında yapar. Kazımkarabekir oto kurtarma şirketleri deneyimli ve profesyonel kadrosuyla girilmesi en zorlu yerlerde bile en başarılı sonuçlara ulaşarak sizlerden tam puan alır. Kazımkarabekir oto çekici numarası üzerinden bizimle irtibata geçiniz. Faaliyetlerimizde kullandığımız güncel araçlarımız;

 • Kazımkarabekir ahtapot çekici
 • Kazımkarabekir sabit kasa çekici
 • Kazımkarabekir kayar kasa çekici
kazımkarabekir araba kurtarma

Kazımkarabekir En Yakın Oto Kurtarma

Şirketimiz Kazımkarabekir en yakın çekici arayışlarınıza hızlıca çözüm sunabilmek için araçlarını ilçemizin belirli konumlarında bulundurur. Kazımkarabekir acil çekici taleplerinizde personelimiz konumuzunuz isteyerek hızlıca ulaşım sağlar. Sizler de canlı takiple kurtarıcınızı izlersiniz. Hazırda bulunan araçlarımızın yer aldığı Kazımkarabekir mahalleleri; Oba, Emsalhayat, Pazar, Eminettin, Timsal, Selçuklu, Akarköy, Boyacı, Mecidiye, Özyurt, Karalgazi, Kızılkuyu, Sinci, Subaşı ve birçok konumdur.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi