Akkışla Oto Çekici

akkışla araç çekme

Siz değerli misafirlerimizi Akkışla oto çekici ekibimize emanet etmekteyiz. Her zaman sizlerin yanında olarak ve sizlere en kaliteli hizmetler sunarak mutluluk vermekteyiz. En özel araçlarla çekici ailemizden profesyonel desteği talep etmelisiniz. Akkışla yol yardım ile yollarda da güvendesiniz.

Akkışla Oto Kurtarma Fiyatları

Üstü kapalı fiyatlatı değil şeffaf fiyatları paylaşarak güveni ön planda tutmaktayız. Akkışla araç kurtarma ekibi olarak mesafelere sizlere sorun olmaktan artık çıkmalı. En güncel Akkışla çekici fiyatları listemize aşağıda yer alan tablolarımızdan bakabilirsiniz.

akkışla araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akkışla kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akkışla minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
akkışla kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akkışla otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
akkışla motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Akkışla Çekici Hizmetlerimiz

Her zorlu koşulda ve zorlu yollarda en çok tercih edilen kurtarıcı olarak Akkışla 7/24 yol yardım daima hizmete hazır bulunmaktadır. Aracınızın boyu ya da boyutu fark etmeksizin en donanımlı kurtarıcılarımız sigortalı çekme hizmetiyle sizleri buluşturmaktadır. Ekibimiz T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından alınan yetki belgeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Otomobilinize bir an önce kavuşmak istediğinizin farkındayız. En hızlı ulaşım imkanı ile aracınızı çekelim.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yüklerinize bir de yolma kalma yükünü eklemeyin. Kamyonlarınız için Akkışla kamyon çekicisine hızlıca ulaşmalısınız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sadece kafa değil kasalı tırlarınızı da çekebilmekteyiz. Akkışla tır kurtarıcısı araçlarımız ağır tonajlar için özel olmaktadır.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Ulaşım güzergahlarının yoğun olduğu ilçemizde Akkışla otobüs çekicisi ile faaliyetlerimizi genişletmekteyiz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari aracınız hizmetten geri kalmasın. Akkışla minibüs çekicisi tek adresiniz olmaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Çekici taleplerinize Akkışla motosiklet çekicisi de eklenmiştir. Motosikletiniz için her zaman talepte bulunabilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Temelde iki adet araç sigortası bulunmaktadır. Bunlardan ilki sizlere zorunlu olarak sunulan trafik sigortalarıdır. Diğeri ise özel sigorta şirketleri aracılığı ile sunulan kasko poliçeleridir. Kasko poliçeleri trafik sigortalarına ek olarak bazı teminatlar içermektedir. Bu teminatlardan biri de ücretsiz çekici olabilmektedir. Akkışla kaskolu araç çekme talebinizi öncelikle Akkışla yol yardım şirketlerine söylemelisiniz. Bölgede yetkili olan bir çekici firma olması halinde bu talebiniz karşılanacaktır. Ancak özel sunulan hizmetlerde firmamız ücret talep etmektedir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Zorunlu trafik sigortaları bir hasar anında daha çok karşı tarafın hasarlarını göz önünde bulundururken kaskolar sizin aracınızın hasarlarını da göz önünde bulundurmaktadır. Kaskonuzu yaptırmadan önce tüm tekliflere baktığınızdan emin olmalısınız. Size sunulan geniş teminat yelpazesinde aracınızın başına gelebilecek küçük bir hasarı bile teminat altına aldırmanızda fayda bulunmaktadır. Özellikle uygun fiyat veren kasko şirketleri teklif verirken sizleri bazı teminatlardan mahrum bırakabilmektedir. Bu nedenle sigortacınızı dikkatlice dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

Aracınızın çekilmesi sırasında bir hasar oluşmaması için tüm hareketleri hesaplayarak en doğru şekilde aracınızı çekmekteyiz. Olası bir hasar durumunda firmamız tarafından sigorta yapılmaktadır.

Akkışla'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Etrafınızdan çekici numarası istemekle uğraşmayı acilen bırakmalısınız. 0850 308 50 17’den bizlere ulaşın her türlü aracınızı bulunduğunuz konumdan alalım.

Akkışla Oto Kurtarma

Büyüyen yapısıyla ve yenilenen araçları ile Akkışla çekici firmaları arasında Alo Oto Kurtarma en güncel hizmeti sizlere sunmaktadır. Araçlarımızın tamamı TUV onaylı olmaktadır. Yol yardımında elde ettiğimiz uzmanlığımızı profesyonel iş anlayışımız ile birleştirerek ön plana çıkmaktayız. Hizmetimizde kullandığımız araçlarımız;

 • Akkışla Kayar kasa çekici
 • Akkışla sabit kasa çekici
 • Akkışla ahtapot çekici

Daha kolay iletişim için Akkışla oto çekici numarası sizlerin de rehberinde kayıtlı olmalıdır. Siz konum belirtin ve çekicinizi canlı takip ile ayağınıza getirelim.

akkışla çekici firması

Akkışla En Yakın Oto Kurtarma

Sizlere en yakın noktalarda bulunmak için Akkışla mahalleleri üzerinde hazırda çekicilerimiz beklemektedir. Yeni, Yeşil, Şen, Yukarı, Uğurlu, Kululu, Akin, Gömürgen, Yeni Geömürgen, Alevkışla, Ganişeyh, Girinci, Gümüşsu ve ortaköy çevrelerinde hizmet sağlamaktayız. Akkışla acil çekici taleplerinizde ulşamanız gereken numaramız iletişim bilgilerimizde yer almaktadır.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü