Ataşehir Oto Çekici

ataşehir kurtarıcı

İstanbul’da Alo Oto Kurtarma ekipleri kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekiciler ile hizmet verir. Ataşehir oto çekici filomuzdan aynı kapsam ve kalitede faydalanabilirsiniz. Tamamı K1Ö yetki belgeli olan kurtarıcı filomuz 7/24 destek verir. Ataşehir oto kurtarma hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın en yakın çekiciyi çağırın.

Ataşehir Oto Kurtarma Fiyatları

Şirketimizin Ataşehir oto kurtarma fiyatları yıl boyunca sabit tutulur. Aracınız hangi tonajda olursa olsun aşağıda listelenen Ataşehir kurtarıcı ücretleri ile destek talep edebilirsiniz.

ataşehir araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ataşehir kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ataşehir minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ataşehir kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ataşehir otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ataşehir motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ataşehir'de Çekici Hizmetlerimiz

Firmamız İstanbul'un en güvenilir yol yardım şirketi olması bir tesadüf değildir. Tüm araçlara hizmet verebilmemiz ve eğitimli kadromuz bizi Ataşehir oto kurtarma firmalarından bir adım öne çıkarır. Motosiklet çekme, otomobil çekme, SUV çekme ve ağır tonajlı araç çekme işlemlerinde sigortalı destekler sunan şirketimiz daima en kapsamlı desteği sunmayı hedefler.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Yol yardım hizmetini Ataşehir'de otomobiller için sıkça veririz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Şirketimiz Ataşehir kamyon çekicileri ile 7/24 hazır bekler.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıta çekmek bir profesyonelin işidir. Hemen arayın.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Otobüs ile yolda kalmanın derdini biliriz. Arayın çekelim.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ataşehir'de minibüs çekicisi ihtiyaçlarınıza en hızlı desteği veririz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

İstanbul'un her köşesinde motosiklet çekicilerimiz vardır.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Kasko çekici ücretlerini karşılar. Eğer kaskonuz varsa sigorta şirketi ile irtibata geçerek aracınızı çektirebilirsiniz. Şirketimiz kaskolu veya kaskosuz fark etmeksizin tüm hizmetlerini ücretli olarak verir. Ataşehir'de kaskolu araç çekme ihtiyaçlarını bu nedenle sigorta şirketiniz karşılar.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda oluşabilecek masrafları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu masraflar arasında, aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç kiralama, vb. gibi birçok farklı hizmet yer alabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman tüm masrafları karşılamayabilir. Bazı kasko poliçeleri, çekici hizmetini belirli bir sınırda veya hiç karşılamayabilir. Bu nedenle, kasko sigortanızı satın alırken, hangi hizmetlerin karşılandığını ve hangi sınırların olduğunu dikkatlice incelemeniz önemlidir.Firmamız tarafından sunulan hizmette ise aracın taşınması esnasında çekici kaskosu ile aracınızın başına gelebilecek her durum tarafımızca güvence altına alınmıştır.
Ataşehir'de Çekici Nasıl Çağırılır?
Şehrimizde çekici çağırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17'yi arayarak 7/24 oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Üstelik 12 taksit seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Oto Kurtarma

Şirketimizin en sık kullandığı araç tipi Ataşehir’de kayar kasa çekicilerdir. Kayar kasa çekiciler diğerlerine kıyasla arıza ve büyük olmayan kazalarda daha pratiktir. Bunun yanı sıra sabit kasa çekiciler ile de ağır vasıta araçlara destek veririz. Nadir kullandığımız ahtapot çekiciler ise girilmesi zor olan yerlerde ve büyük kazalara karışmış araçlarda kullanılır.

Kullandığımız vinçlerin tamamı TUV onaylıdır. Bu nedenle en iyi oto çekici arayışınıza profesyonel cevabı veririz. Şirketimizin deneyimli kadrosu olmasına rağmen araçlarımızda tüm donanımlar hazır bulunur.

ataşehir çekici

Ataşehir En Yakın Oto Kurtarma

Size yakın olmak için şehrimizin her köşesinde ayrı ayrı kurtarıcılar bekletiriz. Bu sayede Ataşehir'de en yakın çekici daima firmamızda bulunur. Herhangi bir trafik kazası veya araç arızası durumunda kaldığınız konuma hızlı bir şekilde ulaşırız.
Kurtarıcılarımız Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi ve Yenişehir Mahallesi çevresinde hizmet sağlar.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi