Ayaş Oto Çekici

ayaş oto kurtarma hizmeti

Yeterli tecrübeye sahip ve teknik imkanları en modern haliyle kullanan firmamız Ayaş’ta oto çekici hizmetini sizler için devam ettiriyor. Alanında uzman ekiplerimiz ile Ayaş’ta yol yardım hizmetini nasıl daha verimli hale getirebilir düşüncesiyle çalışıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz ve son teknoloji düzeyinde olan çalışmalarımız Ayaş’ta çekicilerin bize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen Ayaş oto çekici numarası 0853 850 17 arayarak bu imkana sahip olun.

Ayaş Oto Kurtarma Fiyatları

Yapay zeka sayesinde ve derin araştırmalarımız neticesinde Ayaş çekici fiyatlarını sizler için en uygun oranlara sabitledik. Fiyatlarımızın Ayaş oto kurtarma şirketleri arasında en uygun olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

ayaş araba çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayaş kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayaş minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
ayaş kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ayaş otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
ayaş motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ayaş'ta Çekici Hizmetlerimiz

Yeterli sayıda çekiciye sahip olan firmamız sizleri mağdur etmemek adına Ayaş'ta 7/24 yol yardım hizmeti sunuyor. Geniş bir alanda karayolu taşıtlarının tamamına Ayaş çekici firmalarının ilki olmanın verdiği mutluluk ile her gün daha iyiye sizlerle...

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Hazırlıklarımızı eksiksiz yaparak nöbet sistemi ile Ayaş araç kurtarma işlemlerini hızlıca gerçekleştiriyoruz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Özel sistemlere sahip Ayaş kamyon çekicisi araçlarımız sayesinde kamyon ve türevlerinin çekimi artık çok kolay.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıtalar için farklı şahsen üzerine kurulmuş olan çekici platformlarımız Ayaş'ta kurtarıcı hizmetine devam ediyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sadece firmamızın sağladı Ayaş otobüs çekicisi hizmeti siz müşterilerimize büyük kolaylıklar sunuyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Desteklerimiz arasında yer alan Ayaş minibüs çekicisi hizmetimiz K1Ö belgeli araçlarımız ile yapılmaktadır.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Yol güvenliğini sağlamak konusunda lider firma Alo Oto Kurtarma Ayaş'ta motosiklet çekicisi hizmetini sizinle buluşturuyor.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Aracınız için yaptırmış olduğunuz yıllık sigorta veya kasko içerisine ekstra olarak yol yardım hizmetini dahil ettiyseniz ücretsiz çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böyle bir hizmeti satın almadıysanız alo oto kurtarma gibi özel çekici firmalarından Ayaş'ta oto kurtarıcı hizmetini düşük fiyatlarla alma imkanına sahipsiniz. Yol yardım hizmeti almadan önce Ayaş yol yardım şirketleri arasında firmamızı mutlaka inceleyin.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Müşterilerimizin en çok merak ettiği bu sorunun cevabı şu şekildedir; firmamız tarafından gerçekleştirilen yol yardım hizmeti sırasında aracınızda hasar oluşur ise çekicimize özel kasko tarafından hasar bedeli karşılanır ve asla mağdur edilmezsiniz.

Ayaş'ta Çekici Nasıl Çağırılır?

İlçemiz sınırları içerisinde köyler dahil her bölgeye çekici çağırmak için 0850 308 50 17 numaralı çağrı hattımızı arayın.

Ayaş Oto Kurtarma

Firmamızdan almak istediğiniz destek için Ayaş’ta acil çekici numaramızı arayabilirsiniz. Bu sayede sizlere en kapsamlı ve en güvenli hizmetimizi sunma imkanına sahip oluruz. Firmamızı diğer çekici firmalarından ayıran bir diğer özellik ise Ayaş’ta kaskolu araç çekme hizmeti sunmamızdır. Farklı türdeki çekici araçlarımız;

 • Ayaş ahtapot çekici
 • Ayaş kayar kasa çekici
 • Ayaş sabit kasa çekici

Ayaş’ta oto kurtarıcı desteğimiz akaryakıt ikmali, lastik değişimi ve araba kazalarında en hızlı çözümü sunar. İster şehir içi araç taşıma ister şehirlerarası çoklu çekici ihtiyacınızda hemen arayın.

ayaş nöbetçi çekici

Ayaş En Yakın Çekici

Tek bir kanal üzerinden bütün müşterilerimize ulaşmamız sayesinde müşterilerimiz için fazla çaba sarfetmeden ve vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilir. İletişime geçtiği andan itibaren müşterimize Ayaş'ta en yakın çekicimizi yönlendirerek ihtiyacına cevap veririz. Üstelik bu hizmetlerimizin tamamı Ayaş mahallelerinin hepsinde geçerlidir.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü