Ankara Oto Kurtarma

oto çekici ankara

Firmamız Ankara oto kurtarma hizmetlerine profesyonel yol yardım ekibi ile müdahale etmektedir. İhtiyaç duyan herkesin kolaylıkla hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını Ankara’da yol yardımı vererek sürdürmektedir. Ankara’da oto çekici ekiplerimiz 7/24 hizmet sunar.

Ankara Oto Kurtarma Fiyatları

Ankara'da sunulan oto çekici hizmetimiz, yüksek kalitesi sayesinde müşterilerimiz tarafından her zaman tercih ediliyor. Ayrıca, yolda kalmış herkesin ihtiyaç duyacağı güvenli hizmeti, Ankara oto kurtarma fiyatları konusunda da ekonomik bir şekilde sunuyoruz. Aracınızın farklı sebeplerle arızalandığı durumlarda, en uygun çekici fiyatları sunan firmamızdan yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Ankara araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Ankara kamyonet yol yardım fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Ankara minibüs yol yardım fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Ankara kamyon yol yardım fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Ankara otobüs yol yardım fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
Ankara motosiklet yol yardım fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Ankara'da Çekici Çeşitlerimiz

Her türlü aracınız için çekici hizmeti sunmaktayız. Ankara'da çekici çeşitleri, araç çekme işlemlerinde önemli bir role sahiptir. Çünkü çekiciler, aracın durumuna ve büyüklüğüne göre farklılık gösterebilir. Yol yardımı ihtiyacı olan kişilerin, Ankara'da doğru çekiciyi seçmeleri oldukça önemlidir. Seçilen çekicinin, aracın büyüklüğüne, durumuna, ağırlık sınıfına, gövde tiplerine ve taşınacağı mesafeye uygun olması gerekmektedir.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Ankara'da otomobil çekici hizmetimize 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Bu hizmeti, her ilçede hazır beklettiğimiz ayrı ayrı çekicilerle sizlere özel bir şekilde sunmaktayız.

Otomobil Yol Yardım
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ankara'da kamyon çekici hizmeti, nadir bulunan bir hizmet olsa da, filomuzda daima hazırdır. Bu hizmet profesyonel kadromuzla birlikte sunulmaktadır.

Kamyon Yol Yardım
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tır çekme işlemi, Ankara yol yardım şirketlerinin üstesinden gelebileceği bir hizmet değildir. Bu nedenle, mutlaka uzman bir çekici desteği almanız gerekmektedir.

Tır Yol Yardım
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Ankara'da otobüs çekici ihtiyaçlarınız için anında cevap verebilmekteyiz. Bu hizmetimizden şehir içi veya şehirlerarası fark etmeksizin yararlanabilirsiniz.

Otobüs Yol Yardım
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Şirketimiz, Ankara'da minibüs çekici hizmetlerinde öne çıkan birçok avantaja sahiptir. Bunlar arasında ekonomik fiyatlarımızın yanı sıra 12 taksit imkanı sunmamız da bulunmaktadır.

Minibüs Yol Yardım
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Firmamız, Ankara'da 7/24 motosiklet çekici hizmeti sunmakta ve bu hizmetleri cazip fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca, profesyonel kurtarıcı kadromuzla birlikte sizlere destek olmaktayız.

Motosiklet Yol Yardım
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı

Sıkça Sorulan Sorular

Başkent'te oto kurtarıcıya ihtiyaç duyanların en çok sorduğu soruları sizler için derledik. Pratik çekici taktikleri ve en çok zorlanılan yerlerde her zaman çözüm sağlayan firmamız her zaman sizlerle!

Yol Yardım Hizmeti Neden Gerekir?

Ankara 7/24 yol yardım hizmetimiz ile gündüz veya gece araçların kurtarılması gerektiği durumlarda en güzel şekilde hizmet veriyoruz. Ankara'da faaliyet gösteren firmamız yol yardımını işinde başarılı ve ehil olan elemanlar ile yapıyor. İstenen her mesafeye ulaşarak çekiciler ile kurtarma hizmeti verilir.

Faaliyetlerin özenle devam etmesi neticesinde hiçbir sorun ve sıkıntı yaşatmadan aracınız çekilerek istenen adrese götürülür. Firma olarak Ankara çekici firmaları arasında her zaman emniyet ile çalışan elemanlarımız oto kurtarma hizmetlerini başarılı bir şekilde yaparak faaliyetlerini düzenli şekilde sürdürüyor.

Ankara'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Ankara oto çekici hizmetimiz, beğenilecek nitelikte olduğu için her zaman tercih edilen bir ekibe sahiptir. Yolda kalmış herkesin ihtiyaç duyacağı güvenli bir hizmeti, Ankara oto kurtarma yol yardım hizmetleri olarak ekonomik bir şekilde sunuyoruz. Farklı sebeplerden dolayı araçların arızalandığı durumlarda firmamızı arayarak hemen yol yardım hizmeti alabilirsiniz.

Elemanlarımız oto kurtarma işlemlerini araçların güvenliğini ön planda tutarak özenli bir şekilde gerçekleştirirler. Kurtarma işlemleri sırasında araçların zarar görmemesi için itina ile çalışılır. Ankara kayar kasa kurtarıcı hizmetimiz, ihtiyaç duyulan her durumda gerekli profesyonel hizmeti sunmak üzere hazırdır.

Herhangi bir nedenden dolayı araçların çekilmesi gerektiğinde, ekibimiz başarılı hizmetler sunarak en güzel şekilde çalışır.

Hangi Durumlarda Kurtarma Hizmeti Alınır?

Ankara oto kurtarma hizmeti bazı durumlarda kişiler için büyük bir gereklilik olduğundan dolayı, ekibimiz hemen gerekli işlemleri yaparak araçların kurtarılmasını sağlıyor. Büyük bir hassasiyet ile çalışan firma personelimiz yol yardım hizmetini de gerekli tüm ekipmanları kullanarak yapıyor.

Ekibimizle birlikte sağlıklı bir şekilde faaliyetlerimize devam ederek 7/24 aralıksız yol yardımı ve oto kurtarma hizmetleri veriyoruz. Araçların bulunduğu yerden alınmasını sağlamak için gerekli olan ekipman ve malzemeleri kullanıyoruz. Firmamız, kaza, yakıt tükenmesi, anahtar arızası, kaybolması, lastik patlaması ve yolda kalma gibi durumlarda çekici ihtiyacı olduğunda araç taşıma ve kurtarma hizmetleri ile araçların çekim işlemlerini gerçekleştiriyor.

 

Güvenilir Hizmet Neden Önemlidir?

Güvenilir bir çekici hizmeti sağlayıcısı, müşterilerinin güvenliğini ve araçlarının zarar görmemesini sağlayan donanıma sahip olmalıdır. Bu donanım, araçların çekilmesi için gerekli olan araçların yanı sıra, kurtarma işlemleri sırasında araçların güvenliğini sağlamak için gereken tüm araçların da bulunmasını kapsar. Ayrıca, güvenilir bir çekici hizmeti sağlayıcısı, kurtarma işlemleri sırasında araçlara ve müşterilere zarar verebilecek durumlardan kaçınmak için profesyonel bir kadroya sahip olmalıdır.

Sektörde iş yapan firmalar, adil fiyatlar sunarak da müşterilerine güven verir. Piyasada oldukça fazla sayıda çekici hizmeti sağlayıcısı bulunmakta ve bazıları, müşterilerini aldatabilecekleri yüksek fiyatlar talep edebilirler. Güvenilir bir çekici hizmeti sağlayıcısı, hizmetlerinin maliyeti konusunda şeffaf olmalı ve müşterilerine adil fiyatlar sunmalıdır.

Ankara Oto Çekici Hizmeti

Faaliyetlerine hassas bir şekilde devam eden ekibimiz, 7/24 kesintisiz bir şekilde yol yardımı hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, Ankara’da kaskolu araç çekme hizmeti de veriyoruz. Fakat, bu bilgileri aktarmadan önce internet üzerinde Ankara’da ücretsiz çekici hizmeti adı altında geçen konularda dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Son olarak çekici filomuzda bulunan bazı araçlarımız;

 • Ankara kayar kasa çekici
 • Ankara sabit kasa çekici
 • Ankara ahtapot çekici
 • Ankara konteyner çekici
 • Ankara ağır nakliye kurtarma

 

ankara çekici fiyatları

Ankara En Yakın Oto Kurtarma

Araç arızası durumlarında, en yakın oto kurtarma Ankara bölgesinde tartışmasız olarak firmamız önde gelmektedir. Ankara'da oto kurtarma şirketlerinin hizmet bölgeleri ise bu bağlamda farklılık gösterebilir. Bu nedenle, Ankara'da en yakın çekici şirketinin hangisi olduğunu belirlemek için şirketlerin web sitelerini ziyaret etmeniz veya müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçmeniz gerekebilir. Bu bakımdan firmamız Ankara ilçelerinin tamamında çekicilerimizle her türlü aracın kolaylıkla alınmasını sağlayarak gereken desteği verir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

  Ankara 7/24 Yol Yardım

  Yol yardım hizmetlerinin bazı durumlarda kişiler için büyük bir gereklilik olduğunu bildiği için, 7/24 hizmet sunarak ekibimiz hemen gerekli işlemleri yaparak araçların kurtarılmasını sağlıyor. Hassasiyetle çalışan firmamız ayrıca Ankara’da acil çekici hizmeti de sunmayı ihmal etmiyor.

  Araç çekici işlemlerini gerçekleştiren elemanlarımız, araçların güvenliğini düşünerek her zaman özenli şekilde çalışıyor. Özellikle kurtarma işlemleri sırasında araçların zarar görmemesi için itinalı bir şekilde hizmet veriliyor.

  T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen K1Ö belgesi ile hizmetlerimizi karayolları taşıtları için yasal bir zeminde gerçekleştiriyoruz.

  ankara çekici fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Ankara'da en geniş filo imkanıyla, Akyurt Oto kurtarma, Ayaş Oto kurtarma, Altındağ Oto kurtarma, Balâ Oto kurtarma, Çamlıdere Oto kurtarma, Beypazarı Oto kurtarma, Çankaya Oto kurtarma, Elmadağ Oto kurtarma, Çubuk Oto kurtarma, Etimesgut Oto kurtarma, Gölbaşı Oto kurtarma, Evren Oto kurtarma, Haymana Oto kurtarma, Güdül Oto kurtarma, Kahramankazan Oto kurtarma, Keçiören Oto kurtarma, Kızılcahamam Oto kurtarma, Kalecik Oto kurtarma, Nallıhan Oto kurtarma, Mamak Oto kurtarma, Polatlı Oto kurtarma, Sincan Oto kurtarma, Pursaklar Oto kurtarma, Şereflikoçhisar Oto kurtarma ve Yenimahalle Oto kurtarma Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Ankara Oto Kurtarma Telefonu

  En yakın oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetimiz ile araçların arıza yaptığı ve çalışmadığı durumlarda ekibimiz hemen hizmet veriyor. İtinalı bir şekilde Ankara’da araç kurtarma hizmeti ile hiçbir sorun olmadan güvenli olarak araçlar istenen yere ekiplerimiz tarafından taşınıyor.

  En ekonomik Ankara yol yardım fiyatları ile her zaman uygun ve makul fiyat seçenekleri sunan firmamız beğenilecek işlere imza atıyor. Araçların yol yardım konusunda hizmet alması gerektiğinde hiç düşünmeden firmamızı tercih edebilirsiniz.

  Üstün hizmet anlayışıyla her zaman 7/24 olacak şekilde kurtarma hizmeti gerçekleştiriyoruz. Nitelikli ve işinde ehil olan personeller ile çalışarak faaliyetlerimize 0850 308 50 17 numaralı Ankara oto çekici telefon numarasından ulaşabilirsiniz.