Sivas Oto Kurtarma

sivas çekici firması

Alo Oto Kurtarma Sivas oto çekici filosu ile yolda kalmaya son veriyoruz. Firmamız Sivas oto kurtarma hizmetlerini yılın 365 günü kesintisiz verebiliyor. Otomobil, SUV, Kamyon, Otobüs ve her çeşit araca çekme işlemi sunabilen firmamız Sivas’ta oto çekici hizmetini taksitli olarak sunabilen tek kurumdur. Hemen arayın, yolda kalmayın.

Sivas Oto Kurtarma Fiyatları

Aşağıdaki tabloda güncel Sivas oto kurtarma fiyatları sunulmuştur. Ekonomik ücretler ile hizmet vermeyi amaçlayan firmamız Sivas çekici fiyatları üzerinde oldukça baskın rol alır.

sivas araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sivas kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sivas minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
sivas kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sivas otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
sivas motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Sivas'da Çekici Hizmetlerimiz

Yolda kalma durumu ile karşılaşıldığınızda öncelikle başvurulan oto kurtarıcıları seçerken dikkat etmeniz gereken kıstaslar bulunuyor. Bu dikkat edilmesi gereken faktörler öncelikle başvurduğunuz oto kurtarıcı firmasının kaliteli bir hizmet sunması ve son teknoloji ekipmanlara sahip olması gereklidir. Sivas oto çekicileri arasında bu konuda günümüz teknolojilerini titizlikle takip ediyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Her ilçede her an Sivas otomobil yol yardım hizmeti sağlayan ekiplerimiz hazır bulunmaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Ağırlık sınıfı fark etmeksizin Sivas kamyon çekicisi hizmetini de sizlere her zaman sağlamaktayız.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

En çok tercih edilen hizmetlerimizden olan Sivas tır yol yardım servisi hizmetimizle sizlerin her daim yanındayız.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

25 yıllık tecrübemizle Sivas'ta otobüs çekicisi hizmetlerimiz tam hızıyla ve kesintisiz şekilde sürüyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

7/24 Sivas minibüs çekicisi hizmetimiz ile yol yardım servisimiz sizlere güven vermeye devam ediyor.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Sivas’ta motosiklet çekicisi hizmetini ekonomik fiyatlarla ve kredi kartına 12 taksitle alabilirsiniz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Ücretsiz çekici hizmeti ancak anlaşmalı olan kasko ve sigorta şirketleri tarafından sağlanır. Firmamız ise Sivas oto kurtarma şirketleri arasında en uygun fiyatlarla sizlere özel bir hizmet sağlamaktadır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Araçlarınız çekilirken her hangi bir hasar oluştuğunda K1(Ö) yetki belgeli çekicilerimizin kaskosu hasarı karşılamaktadır. Çekicilerin kaskosu üzerindeki araçları da kapsamaktadır. Bu kasko sayesinde araçlarınızı gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilirsiniz.
Sivas'ta Çekici Nasıl Çağırılır?
Sivas'ta garantili oto çekici çağırmak için Alo Oto Kurtarma'yı 0850 308 50 17 müşteri temsilci numaralarımızdan ulaşarak arayabilirsiniz.

Sivas Oto Çekici

Alo Oto Kurtarma, uzun yıllara dayanan deneyimi, uzman personeli ve modern araç filosuyla her türlü araç çekme ve kurtarma ihtiyacını karşılamak için hizmet vermektedir. İşletmemiz, 7/24 hizmet vererek herhangi bir saatte araç sahiplerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir. Acil durumlarda da hızlı bir şekilde müdahale eden firmamız Sivas çekici firmaları arasında hızı ile ön plana çıkmaktadır.

Hizmet veren araçlarımız ise şu şekildedir;

 • Sivas ahtapot çekici
 • Sivas kayar kasa çekici
 • Sivas sabit kasa çekici
sivas ahtapot kurtarıcı

Sivas En Yakın Oto Kurtarma

Sizlere Sivas'ta en yakın çekici hizmeti verebilecek Alo Oto Kurtarma firması olarak bulunduğumuz sektörde her zaman itinalı hizmet veriyoruz. Sivas ilçeleri arasında sizlere en yakın olan firmamız da oldukça makul fiyatlarda sunuyor. Talep ettiğiniz durumda personellerimiz yol yardım hizmetini sizlere uygun fiyatlar ile sunuyor. Bununla birlikte en kısa zamanda acil ulaşım sağlaması en önemli amacımızdır. Bu doğrultuda Sivas'ta acil çekici hizmetini sunuyoruz. Çekici hizmeti alırken sigorta konusuna çok dikkat edilmesi gerekir. Birçok firmanın görmezden geldiği bu konu Sivas'ta kaskolu araç çekme bizim için en önemli husustur. Dikkat edilmesi gereken tüm bu faktörleri itina ile yerine getirmekteyiz.

  Sivas 7/24 Yol Yardım

  %100 müşteri memnuniyeti sağlayan 7/24 Sivas oto kurtarma hizmeti ile sadece aracın bir yerden alınıp başka yere taşınması kadar basite indirgenebilecek bir işi yerine getirmiyoruz. Bunu sizin can güvenliğinizi tehlikeye atmadan Sivas yol yardım şirketleri arasında en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

  Nakil işleminin doğru ve kısa zamanda yapılması, aracın aldığı hasara ek daha fazla zarar görmeden taşınması gibi önemli kıstasları vardır. Bunun için sadece teçhizatımızın kalitesi değil, profesyonellik ve doğru işçilik anlayışımız ile hizmet veriyoruz.

  Bu işlemlerimizin tamamı Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Geremek, Gölova, Gürün, Hafik, İmralı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışlı, Ulaş, Yıldızeli ve Zara ilçelerinin tamamında sizlere sunulmaktadır.

  sivas oto çekici
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Sivas'ın kurtarıcı hizmetini her ilçede, Akıncılar oto kurtarma, Altınyayla oto kurtarma, Divriği oto kurtarma, Doğanşar oto kurtarma, Geremek oto kurtarma, Gölova oto kurtarma, Gürün oto kurtarma, Hafik oto kurtarma, İmralı oto kurtarma, Kangal oto kurtarma, Koyulhisar oto kurtarma, Suşehri oto kurtarma, Şarkışlı oto kurtarma, Ulaş oto kurtarma, Yıldızeli oto kurtarma ve Zara'da oto kurtarma hizmeti verebilmekteyiz.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Sivas Oto Kurtarma Numarası

  Kaliteli bir şekilde Sivas’ta yol yardım hizmeti sunmak için sizleri 7/24 aktif bir şekilde ulaşım hattımızda sizleri bekliyoruz. Sivas oto çekici numarası için fazla bir arayışa girmenize gerek yok. Hizmet almak için 0 850 308 50 17 hattımızı arayabilirsiniz.

  Her ihtimali gözeterek firmamızın Sivas çekici numarası bilgilerini kaydetmenizi öneriyoruz. Firmamız sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürür.

  Sizlere T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen belgeler doğrultusunda en profesyonel hizmeti sunarak karayolu taşıtlarının geneline çekici hizmeti sağlamaktayız. Araçlarımızın tamamında yetki belgesi sayılan K1Ö belgesi bulunmaktadır.