Eskişehir Oto Kurtarma

eskişehir oto çekici

Motorlu taşıtlar alanına giren her türlü aracın gerektiği zaman çekiciler tarafından kurtarılabilmesi için Eskişehir’de oto kurtarma hizmeti firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetle, aracınızın yolda kalmış olması durumunda sizlere Eskişehir’de yol yardım desteği sunmayı hedefliyoruz. Eskişehir’de çekicilerimiz tarafından dilediğiniz oto sanayiye ya da servislere götürülmektedir.

Eskişehir Oto Kurtarma Fiyatları

Çeşitli yöntemleri olan çekiciler gerekli olan en sağlam şekilde araçları taşımaktadırlar. Firmamız sizlere Eskişehir'de oto kurtarıcı, oto çekici, yol yardım, gibi daha birçok konuda hizmetler en ekonomik eskişehir oto kurtarma fiyatları ile vermektedir.

eskişehir araba çekici
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eskişehir kamyonet çekici
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eskişehir minibüs çekici
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
eskişehir kamyon çekici
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
eskişehir otobüs çekici
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
eskişehir motor çekici
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Eskişehir'de Çekici Çeşitlerimiz

Her zaman gereken hassasiyeti gösteren firmamız, Eskişehir'de araç kurtarma hizmeti sunarak aracınızın zarar görmeden kurtarılmasını sağlamaktadır. Tüm personelimiz işinin ehli olduğu için Eskişehir'de kurtarıcılar kullanılırken gereken hassasiyet gösteriliyor. Detaylı bir şekilde yaptığımız hazırlıklardan sonra araçlarınızı en iyi şekilde kurtararak bulunduğu yerden alıp istediğiniz yere taşıyoruz. Eskişehir'de çekici fiyatları her zaman makul olan firmamız kaliteli hizmet sağlayarak sizlere yardımcı oluyor.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Oto çekici arayanlar tarafından en çok tavsiye edilen firma Alo oto kurtarma olmaktadır. Hemen arayın ve acil çekici hizmetimizden yararlanın.

Otomobil Yol Yardım
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Her sınıfa hizmet veren firmamız Eskişehir'de kamyon çekisi hususunda da kalite açısından en iyi hizmeti vermektedir.

Kamyon Yol Yardım
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Geniş filosuyla Eskişehir'de kaskolu araç çekme kapsamında tır çekimi yapıyoruz. Ağırlık sınıfı fark etmeden kaliteli hizmet alın.

Tır Yol Yardım
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Sizlere en yakın çekici olan ve Eskişehir'de otobüs çekicisi işlemlerini sunan firmamızdan acil yol yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Otobüs Yol Yardım
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

%100 müşteri memnuniyeti ile Eskişehir'de minibüs çekicisi hizmeti veren en başarılı yol yardım firması Alo oto kurtarma olarak karşınıza çıkar.

Minibüs Yol Yardım
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motor kurtarma işlemleri genel olarak basit çekicilerle yapılsa da firmamız Eskişehir'de motosiklet çekicisi ile hassas bir hizmet sunar.

Motosiklet Yol Yardım
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
En Yakın Kurtarıcıya Nasıl Ulaşırım?

Yolda mı kaldınız aracınız sizi en ummadığınız anda yolda mı bıraktı zaman ve mekân fark etmeksizin sizlere her an en hızlı hizmeti sunmaya çalışan firmamız Eskişehir en yakın oto yol yardımında yanı başınızda yer alacaktır. Eskişehir ilçelerinin tamamında herhangi bir şekilde yolda kalmış iseniz sizler için konumunuza anında intikal edelim.

Yol Yardım Hizmeti Nasıl Yapılır?

Yol yardım hizmeti genellikle şu adımlarla yapılır:

 1. Çağrı Merkezi: Yolda kalan araç sahibi, yol yardım hizmeti veren bir firma ile iletişime geçer ve sorununu anlatır. Çağrı merkezi görevlisi, aracın bulunduğu yeri, sorunu ve diğer önemli bilgileri alarak, bir ekip görevlendirir.
 2. Ekip Görevlendirmesi: Yol yardım hizmeti veren firma, sorunu anladıktan sonra, olay yerine en yakın ekibi görevlendirir. Ekip genellikle bir çekici aracı, tamir ekipmanları ve personellerden oluşur.
 3. Olay Yerine Ulaşım: Görevlendirilen ekip, en kısa sürede olay yerine ulaşarak araç sahibiyle iletişim kurar. Sorunun doğasına bağlı olarak, aracın tamiri yapılabilir veya çekici yardımıyla araç çekilebilir.
 4. Sorunun Giderilmesi: Ekip, aracın sorununu belirleyerek, tamiratını yapar veya çekici yardımıyla aracı olay yerinden kaldırır. Tamirat yapılması gerekiyorsa, ekibin yanında getirdiği araç tamir ekipmanları kullanılır.
 5. Ödeme İşlemi: Hizmetin karşılığı olarak, araç sahibi, yol yardım hizmeti veren firmaya belirlenen bir ücret öder. Ödeme işlemi, nakit veya kredi kartı ile yapılabileceği gibi, bazı firmaların mobil ödeme seçenekleri de olabilir.

Yol yardım hizmetleri, genellikle 7/24 kesintisiz olarak sunulur ve acil durumlarda hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edilir.

Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmeti Nedir?

Oto kurtarma yol yardım hizmeti, aracınızın yolda kaldığı durumlarda profesyonel yardım alarak aracınızın güvenli bir şekilde bulunduğu yerden kurtarılmasını sağlayan hizmettir. Bu hizmet genellikle aracın bozulması, kaza yapması, arıza vermesi gibi nedenlerle yolda kalmış araç sahiplerine sunulur. Oto kurtarma firmaları, özel ekipmanlar ve tecrübeli personelleri ile aracınızı çekerek, taşıyarak veya tamir ederek tekrar trafiğe çıkmanızı sağlarlar.

Eskişehir Oto Çekici Hizmeti

Kaliteli ve güvenli çekici hizmeti sunan firmamız aynı zamanda Eskişehir oto yol yardım şirketleri arasında türlü kolaylıklar sağlamaktadır. Gövde tipleri ve ağırlık sınıfları ne olursa olsun;

 • Yakıt Tükenmesi
 • Lastik Patlaması
 • Kaza Durumları
 • Araç Bozulmaları
 • Lastik Değişimi

gibi hizmetleri sağlamaktayız.

eskişehir oto çekici

Eskişehir En Yakın Oto Kurtarma

Acil durumlarda Eskişehir çekici firmaları arasında Eskişehir en yakın çekicisi Alo Oto Kurtarma firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çekicilerimiz farklı türde hizmet vermektedir. Bunlar Eskişehir'de ahtapot çekici, yine Eskişehir'de kayar kasa çekici ve son olarak Eskişehir'de sabit kasa çekici şeklinde hizmet vermektedir. Eskişehir ya da güzergâhında yolda kaldıysanız sizlere Eskişehir oto çekici hususunda her türlü hizmeti sizlere vermekteyiz.

  Eskişehir 7/24 Yol Yardım

  Çekici hizmeti veren firmamız, Eskişehir 7/24 oto kurtarma sizlere her an hizmet verdiğimizi belirtmekteyiz. Firmamız için mesai her an olarak değerlendirilebilir. Yani sizlerin bize ihtiyaç duyduğu her zaman diliminde Eskişehir acil çekici hizmetini sizlere vermekteyiz. Dolayısıyla sizler için en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

  Kaliteli ve güvenli oto kurtarıcı hizmeti veren firmamız Eskişehir oto kurtarma şirketleri arasında yıllardır tecrübeli olarak sizlere hizmet vermektedir. K1Ö belgesi ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı mevzuatlarına uyan her türlü karayolu taşıtlarına hizmet vermektedir.

  eskişehir kurtarıcı fiyatları
  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
    Eskişehir'de en geniş filo imkanıyla, Alpu Oto kurtarma, Beylikova Oto kurtarma, Çifteler Oto kurtarma, Günyüzü Oto kurtarma, Han Oto kurtarma, İnönü Oto kurtarma, Mahmudiye Oto kurtarma, Mihalgazi Oto kurtarma, Mihalıççık Oto kurtarma, Odunpazarı Oto kurtarma, Sarıcakaya Oto kurtarma, Seyitgazi Oto kurtarma, Sivrihisar Oto kurtarma ve Tepebaşı Oto kurtarma Hizmetlerine Tek Bir Noktadan Ulaşın.
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  Eskişehir Oto Kurtarma Numarası

  Hizmet verdiğimiz Eskişehşir ve çevresinde her türlü araç çekme hizmeti sunarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için Eskişehir oto çekici numarası olan 0850 308 50 17’yi 7/24 açık tutuyoruz. Acil durumlarda veya planlanmış taşıma işlemlerinde ihtiyacınız olan çekici hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Firmamız, araçların her türlü çekme ve araç taşıma işlemlerinde uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Eğitimli ve deneyimli sürücülerimiz, araçlarınızı herhangi bir hasar veya sorun olmadan hedef noktaya ulaştırmak için gereken tüm önlemleri alır. Sizler de aracınızın ücretsiz çekici hizmeti veren sigorta firmaları gibi güvenli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz.