Mahmudiye Oto Çekici

mahmudiye acil oto çekici

Saha ekiplerimiz sizlerin alacağı hizmetlerde en iyi kaliteyi yakalamak için çalışmalarını sürdürür. Mahmudiye oto çekici filomuzda yer alan tam donanımlı araçlarımızla her zaman kaliteyi hedefleriz. Mahmudiye oto kurtarıcı en hesaplı kurtarıcınız konumundadır.

Mahmudiye Oto Kurtarma Fiyatları

Eskişehir ilimiz içerisinde uygun Mahmudiye çekici fiyatlarıyla beklentilerinizin üstünde hizmet sağlarız. Mahmudiye 7/24 yol yardım ekiplerimiz her zaman hazırdır.

mahmudiye araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
mahmudiye kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
mahmudiye minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
mahmudiye kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
mahmudiye otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
mahmudiye motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Mahmudiye Çekici Hizmetlerimiz

İşlemlerinizi güven içinde yapmak istediğinizde güvenilir platformlardan profesyonel destek almalısınız. Mahmudiye araç kurtarma hizmetimiz gerekli altyapı çalışmaları ile konumunuzu hızlıca tespit eder ve dakikalar içerisinde yanınızda olur. Her aracı çekebilen özel vinçlerimizden tam destek alın. Mahmudiye yol yardım şirketleri olarak faaliyetlerimizi sürdürürüz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Sunulan avantajları göz önünde bulundurarak otomobil çekme işlemlerinizde Mahmudiye araç kurtarmadan yararlanın.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Yılın herhangi bir zamanında hazırda bulunan Mahmudiye kamyon çekici araçlarımızı talep edebilirsiniz.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tırlarınızda kasa olsun ya da olmasın araçlarınızı çekeriz. Bu hizmetimizle ilçemizde ilkleri sağlarız.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Uzun ve tonajlı özel araçları çekebilmek her çekici firmasının işi değildir. Bu alana imzamızı Mahmudiye otobüs çekicisi ile atarız.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Ticari araçlarınızla iş hayatınızın devamlılığı için her arıza durumunda tek başvuru noktanız Mahmudiye minibüs çekicisidir.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Motosiklet taşınması söz konusu ise mahmudiye motosiklet çekicisi aranılan adres olmalıdır.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Araçlar üzerinde yapılan iki çeşit güvence mevcuttur. Bunlardan ilki taşıt sahiplerine zorunlu olarak yaptırılan trafik sigorta poliçeleridir. Diğeri ise özel şirketlerin teminat ettikleri kasko poliçeleridir. Ücretsiz çekici taleplerinizi ilk olarak iletmeniz gereken şirket kaskonuzdur. Anlaşmalı çekicilerle Mahmudiye kaskolu araç çekme taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız özel şirket konumunda olduğu için talep ettiğiniz hizmetlerden belli bir bedel sizlerden tahsil edilir.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Araçlarınız sizin için ne kadar değerli ise bizler için daha fazla değerlidir. Şirketimiz ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren araçlarınızın özenle taşıyıcılarımıza yüklenmesine dikkat ederiz. Bu gibi durumlardan çok düşük bir olasılık dahilinde bile olsa ortaya çıkabilecek bir hasarı özel kaskolarınızın karşılaması gerekir. Hasarın boyutuna bağlı olarak değişmesi gereken bir parçanın aracınızın orijinal parçası ile değiştiğine emin olun. Bu gibi detayları kasko poliçenizi düzenleyen sigortacınızdan öğrenmeniz sizler için son derece faydalı olur. Şirketimiz aracınızı teslim aldığı andan itibaren tarafımızca kasko yapılır.

Mahmudiye'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Yerinizden ayrılmadan konumunuza hızlıca ulaşan ekibimize 0850 308 50 17’den ulaşın. Kurtarıcınızı canlı takip ederek nerede kaldı derdine son verin. Ödeme kolaylıkları ile şirketimiz avantajlarından faydalanın.

Mahmudiye Oto Kurtarma

Hizmetlerimizde Mahmudiye çekici firmaları genelinde diğer firmalara öncülük etmekteyiz. Mahmudiye oto kurtarma şirketleri üzerinde aldığınız hizmetlerde değerli zamanınızı daha çok kaybetmeyin. Bu sektörde uzun yıllardır süregelen tecrübelerimiz iş ahlakımız ile bileşerek ortaya başarılı sonuçlar çıkarır. Otomobil, minibüs, kamyonet, tır, kamyon gibi araçlarınız donanımlı araçlarımızla çekilir. Araçlarımıza kısa yoldan ulaşmak için Mahmudiye oto çekici numaramızı kullanabilirsiniz. Araçlarımız;

 • Mahmudiye katar kasa çekici
 • Mahmudiye sabit kasa çekici
 • Mahmudiye ahtapot çekici
mahmudiye oto kurtarıcı firmaları

Mahmudiye En Yakın Oto Kurtarma

Her alanda olduğu gibi Mahmudiye’de en yakın çekici faaliyeti vermek amacıyla Mahmudiye mahalleleri tamamında hazırda bulunuruz. Işıklar, İsmetpaşa, Çal, Orta, Türkmenmecidiye, Mesudiye, Hamidiye, Bakçıkhisar, Kaymazyayla, Yeniköy, Doğanca, Tokathan, Yeşilyurt, Şerefiye, Fahriye, Akyurt, Güllüce, Yeni ve birçok noktaya hizmet götürürüz. Sizlerin aldığı hizmetten memnun kalmanız bizler için önemlidir. Mahmudiye acil çekici taleplerinizi değerlendirelim.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi