Çamlıdere Oto Çekici

çamlıdere araç çekici

Güvenilir şekilde yol yardım hizmeti almak adına Çamlıdere oto çekici için Alo Oto Kurtarma ile iletişime geçmeniz sizin için çok avantajlı olacaktır. Sunulan avantajlara sahip olmak ve Çamlıdere’de yol yardım hizmeti almak için firmamızın iletişim numarasını arayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi aracınızı çektirebilir ve çoklu çekici ekibimizin desteğini her an arkanızda hissedebilirsiniz.

Çamlıdere Oto Kurtarma Fiyatları

Genellikle fiyat tarifeleri üzerinde oynama yapmayan ve fiyatlarını oldukça sabit tutan firmamız aynı uygulamasını Çamlıdere çekici fiyatlarında da devam ettirmektedir. Sayfamızın altında bulunan fiyat hesaplayıcı robotu ile Çamlıdere çekici hizmetinde ödeyeceğiniz rakamı hesaplayabilirsiniz. Lütfen isabetli sonuç almak için istenilen bilgileri doğru giriniz.

çamlıdere otomobil kurtarıcı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çamlıdere kamyonet kurtarıcı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çamlıdere minibüs kurtarıcı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
çamlıdere kamyon kurtarıcı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çamlıdere otobüs kurtarıcı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
çamlıdere motor kurtarıcı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Çamlıdere'de Çekici Hizmetlerimiz

Yolda başınıza ne geleceğini önceden tahmin edemeyeceğiniz gibi farklı türdeki araçlara da Çamlıdere’de çekici firmaları rahatlıkla çekici hizmeti sunamamaktadır. Yüksek ve geniş araçlardan ziyade binek otomobillere çekici hizmeti sunarlar. Bu açığı kapatmak ve Çamlıdere’de 7/24 yol yardım hizmetini sağlamak ise Alo Oto Kurtarma’nın üstlendiği görevdir. Sizde hemen arayın ve Çamlıdere kurtarıcının sunduğu ayrıcalığa sahip olun.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Aracınızın durumunu, konumunu bizimle paylaştığınız takdirde Çamlıdere’de araç kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Olası daha büyük sorunların önüne geçmek için Çamlıdere kamyon çekicisi araçlarımızdan acil durumlar için hizmet alabilirsiniz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıta için zor bulunan çekicileri Çamlıdere yol yardım şirketleri arasında sizler için Alo Oto Kurtarma temin ederek sorununuzu hızlıca çözüyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Destek birimimiz ve saha ekibimiz ile iletişim halinde kalarak Çamlıdere otobüs çekicisi aracımızdan yol yardım hizmetini daha hızlı alabilirsiniz.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Orta ölçekli toplu taşıma hizmetinde kullanılan araçlarınız için Çamlıdere minibüs çekicisi araçları ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Kullanım açısından riskli kategoride yer alan ve yaralanmalı kazalara sebebiyet veren motorlar için Çamlıdere motosiklet çekicisini arayın.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Cebinden ekstra ücret çıkmasını istemeyen sürücüler genelde kasko poliçelerine çekici hizmetini eklettirerek yılda birkaç defaya mahsus olacak şekilde ücretsiz çekici hizmetinden faydalanır. Karayolu araç sürücüleri bu imkânı değerlendirmediği takdirde ücretli çekici hizmeti almak zorunda kalır. İşte tam burada Alo Oto Kurtarma devreye girerek Çamlıdere oto kurtarma şirketleri arasında sizlere en uygun çekici fiyatlarını sunar.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Taşıma sırasında çekici araçlarımız özel sigorta kapsamında olduğu için aracınız da hasar meydana gelirse tutanakta belirtildiği gibi hasar bedeli tarafımızca karşılanır.

Çamlıdere'de Çekici Nasıl Çağırılır?

Yol yardım alacağınız zaman çekici çağırma sürecini kısaca özetlemek gerekirse; aracınızın bozulduğu veya kaza yaptığı anda gerekli güvenlik önlemleri almalısınız. Daha sonrasında Alo Oto Kurtarma ile 0850 308 50 17 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çamlıdere Oto Kurtarma

Etkili çözümleri ile çekici sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız Çamlıdere’de acil çekici ve yol yardım taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir. Sizlerin zor durumda kalmaması için her türlü aracın çekimini sağlamak amacıyla;

 • Çamlıdere ahtapot çekici
 • Çamlıdere kayar kasa çekici
 • Çamlıdere sabit kasa çekici

Araçlarımız vardiyalı şekilde hizmet vermektedir. Özellikle yolda kaldığınızda, lastiğiniz patladığında ve akünüz boşaldığında araba çekme ve araç taşıma işlemlerini sağlıyoruz.

çamlıdere yol yardım numarası

Çamlıdere En Yakın Çekici

Güvenlik konusunda endişesi olan müşterilerimizin içinin rahat etmesi için Çamlıdere kaskolu araç çekme hizmetini devreye sokuyoruz. T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan aldığımız onaylar neticesinde ve geniş alan tecrübesi ile Çamlıdere’de en yakın çekiciyi hızlıca bulunduğunuz konuma gönderiyoruz. Ayrıca sitemizde okuduğunuz bütün hizmetleri K1Ö belgesi sahipliği ile Çamlıdere mahallelerinin tamamında müşterilerimize sunuyoruz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü