Beypazarı Oto Çekici

beypazarı oto çekici numarası

İhtiyaç oluşması halinde Beypazarı oto çekici hizmetini her geçen gün genişleyen ağımız ve iş ortaklarımız sayesinde daha çok kişiye ulaştırıyoruz. Sonu gelmeyen trafik dertlerinden sıyrılmak için sizin de Beypazarı yol yardımda ilk tercihiniz Alo Oto Kurtarma olsun, yollarınız bu sayede açık olsun. Vakit kaybetmeden arayın ve çoklu çekicilerimize Beypazarı’nda erişim sağlayın.

Beypazarı Oto Kurtarma Fiyatları

Ekonomik ve avantajlı fiyatları birlikte sunan firmamız Beypazarı çekici fiyatlarını müşterilerini zor durumda bırakmayacak şekilde ve etkili bir biçimde sunuyor. Teklif almak ve Beypazarı oto kurtarıcı hizmeti için 0850 308 50 17’yi arayın.

beypazarı otomobil kurtarıcı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
beypazarı kamyonet kurtarıcı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
beypazarı minibüs kurtarıcı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
beypazarı kamyon kurtarıcı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
beypazarı otobüs kurtarıcı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
beypazarı motor kurtarıcı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Beypazarı Çekici Hizmetlerimiz

Her marka ve modele uygun çekici araçlar bulunduran ve Türkiye’nin dört bir yanında üstün kalitede hizmet vermektedir. Firmamız Beypazarı yol yardım şirketleri arasında sağlam bir konuma yükselmiş ve kalite anlayışını sunduğu hizmetlerle artırmıştır. Herhangi bir kaza durumunda, akaryakıt tükenmesi, lastik patlaması ve akü bitmesi gibi durumlarda iletişime geçebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Binek otomobiller için Beypazarı’nda araç kurtarma hizmetimiz en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Hareket edemeyen kamyonların imdadına Beypazarı kamyon çekicisi araçlarımız yetişiyor ve işinizi kolaylaştırıyor.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Zorlu bir operasyon gerektirse de Beypazarı’nda kurtarıcılarımız yüklü ve yüksüz tırlara hizmet veriyor.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Modern çekicilere sahip olan firmamız Beypazarı otobüs çekicisi araçları ile hem sizi hem yolcularınızı güven içinde tutuyor.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Pratik işlem gerektiren ve vakit kaybı olmaması gereken yerde Beypazarı minibüs çekicisi araçlarımız görev başında olur.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

En uygun fiyat seçeneği ile Beypazarı motosiklet çekici araçlarımız istediğiniz kadar mesafe için yol almaya hazır şekilde beklemektedir.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Yeni düzenlemesi yapılan poliçe sistemine göre standart kasko ve sigortalara ekstra şekilde yol yardım hizmeti eklenmektedir. Bu sayede yılda iki veya üç defaya mahsus şekilde ücretsiz çekici desteği sağlanmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmanın ön koşulu ise yukarıda bahsettiğimiz ekstra hizmeti almaktan geçer. Alo Oto Kurtarma ise özel çekici firması olup Beypazarı’nda 7/24 yol yardım hizmeti sunar.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Böyle bir problemle karşılaşılması halinde sürücülerimizin hiçbirini mağdur etmeyecek şekilde çekicilerimize yaptırdığımız özel kasko sayesinde bütün hasar masraflarını bu şekilde karşılıyoruz.

Beypazarı'nda Çekici Nasıl Çağırılır?

Yol üzerinde ihtiyaç duyduğunuz anda çekiciye ulaşmak için 0850 308 50 17 numaralı Alo Oto Kurtarma çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Beypazarı Oto Kurtarma

Güçlü motor ve aynı zamanda hem güçlü hem de uzun şaseye sahip çekicilerimiz sayesinde Beypazarı oto kurtarma şirketlerine öncülük ederek farklı türde var olan sistemleriyle hizmete devam etmektedir. Araçlarımız özelliklerine göre üçe ayrılmakta olup, bunlar;

 • Beypazarı kayar kasa çekici
 • Beypazarı sabit kasa çekici
 • Beypazarı ahtapot çekici

Şeklinde sıralanmaktadır. Her bir aracımız T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın zorunlu tuttuğu şartları sağlamakta olup K1Ö belgesi ile hizmet sunmaktadır.

beypazarı yol yardım hizmeti

Beypazarı En Yakın Çekici

Güvenlik ekipmanları, kumanda sistemi ve daha birçok teknik kısmı barındıran çekicilerimiz ile bunları kullanma konusunda üstün beceriye sahip personelimiz sayesinde Beypazarı mahallelerinin tamamında hizmetimiz devam etmektedir. Sizde Beypazarı’nda en yakın çekiciden hizmet almak isterseniz bizi arayın. Görev bilincini hiçbir zaman kaybetmeyen ekibimizden Beypazarı acil çekici hizmetini alın.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü