Kahramankazan Oto Çekici

kahramankazan kaskolu araç çekme

İlk adı Kazan olan ve halk arasında da hâlâ aynı isimle bilinen Kahramankazan oto çekici hizmeti Alo Oto Kurtarma şirketince verilmektedir. Yüksek kaliteli ve düşük maliyetli araç kurtarma ve çoklu çekici faaliyetleri son teknoloji ürünlerimiz sayesinde daha hızlı gerçekleştirilerek büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Gerekli hassasiyeti sağlayarak Kahramankazan’da yol yardımı siz değerli sürücülerimize sunmaya gayret ediyor ve her geçen gün gücümüze güç katarak yolumuza devam ediyoruz.

Kahramankazan Oto Kurtarma Fiyatları

Aşamalar halinde sizlere verilen hizmetimize bir değer biçerek Kahramankazan çekici fiyatlarını sizlere şeffaf bir vaziyette sunuyoruz. Sizlerde Kahramankazan oto kurtarıcılarımızın uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanmak için Kahramankazan oto çekici numaramız 0850 308 50 17’yi arayın.

kahramankazan araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1100
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kahramankazan kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kahramankazan minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2000
Kaskolu - Kaskosuz
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
kahramankazan kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kahramankazan otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6000
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
kahramankazan motor çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1000
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Kahramankazan'da Çekici Hizmetlerimiz

Yolda kalmanın verdiği stres ve sıkıntı ile can güvenliğinizi de tehlikeye atmadan Kahramankazan’da çekici firmaları arasında Alo Oto Kurtarma’ya ulaşmak sizler için en doğru tercih olacaktır. Sizlerde verilen hizmetlerimizi kontrol ederek Kahramankazan’da çekici konusunda en doğru tercihi yaptığınızı bir kez daha tasdik edebilirsiniz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

İlk yola çıktığımız günden beri Kahramankazan’da araç kurtarma faaliyetlerine yeni bir nefes olduk. Sizlerin beğenisini kazandık.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Gerçekleştirdiğimiz çekici hizmetlerini Kahramankazan’da kamyon çekicisi araçlarımızla maksimum kapasitede gerçekleştiriyoruz.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Sektör genelinde tek bir standartta değil tırları da içine alarak Kahramankazan’da kurtarıcı hizmetini bir üst seviyeye taşıyoruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolculuğa ara vermeden ek otobüs desteği ile Kahramankazan otobüs çekicisi araçlarımızla sunduğumuz hizmet sayesinde kullanıcıların takdirini kazandık.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Verdiği hizmetlerle şehir trafiğinin yükünü bir hayli azaltan minibüsler için Kahramankazan minibüs çekici araçlarımız ilçemizde 7/24 hizmet vermektedir.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Küçük vasıtalara da ayrı bir önem veren firmamız Kahramankazan’da motosiklet çekicisi araçlarımızı sizler için hazırda bekletir ve anında müdahale için iletişimi asla koparmaz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?

Yeni uygulanan sistemden dolayı ücretsiz çekici hizmetini ekstra olacak şekilde sigorta şirketinizden talep edebilirsiniz. Bu talebi dile getirmezseniz karayolu taşıtlarına ücretsiz sunulan bu imkândan faydalanamazsınız. Peki bu durumda ne yapabilirsiniz? Gelin kısaca size anlatalım. Uygun bir fiyat ile aracınızı çektirmek için Kahramankazan oto kurtarma şirketleri arasında Alo Oto Kurtarma’ya ulaşabilirsiniz. Hemen ardından müşteri temsilcimize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Kahramankazan’da 7/24 yol yardım hizmetimizden istifade etmiş olursunuz.

Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?

Bu veya benzeri bir durum meydana geldiğinde ortaya farklı yasal yükümlülükler çıkabilmektedir. Araç sahibinin haklarını görmezden gelmeden özel kaskomuz sayesinde bütün hasar masraflarını karşılıyoruz.

Kahramankazan'da Çekici Nasıl Çağırılır?

Bilgilerinizi düzenli bir şekilde 0850 308 50 17 çağrı merkezimize ileterek Alo Oto Kurtarma şirketimizden çekici temin edebilirsiniz.

Kahramankazan Oto Kurtarma

Günümüzde neredeyse her çekici aracının üzerinde göreceğiniz logolarımızı kendinize bir teminat gibi kabul ederek Kahramankazan’da acil çekici ihtiyacınızı bu araçlarımızla giderebilirsiniz. Ayrıca ilçemizde hizmet veren araç türleri;

 • Kahramankazan ahtapot çekici
 • Kahramankazan kayar kasa çekici
 • Kahramankazan sabit kasa çekici

Şeklinde sıralanır ve sizlere geniş bir alanda hizmet verme imkanını da beraberinde getirir. Kazan yol yardım ekipleriyle hızlı destek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

kahramankazan çekici fiyatı

Kahramankazan En Yakın Çekici

Acele bir şekilde çekiciye ihtiyacınızın karşılanmasını istiyorsunuz ve güvenlik sorunlarını yaşamak istemiyorsunuz. İşte tam bu noktada Kahramankazan’da en yakın çekiciyi size yönlendiriyoruz. Firmamızın barındırdığı araçlar sayesinde Kahramankazan mahallelerini tamamını kapsamın içerisine almış durumdayız. Sadece bir telefon ile bahsettiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi

  Aracım arıza yapmıştı, hemen yönlendiriyoruz dediler 20-25 dakika bekledim. Çok daha hızlı olmanız gerekiyor. Otoyolun kenarında beklemenin riskini en iyi yol yardım şirketlerinin bilmesi gerekir.

  Osman A.
  Osman A.
  Sürücü