Balçova Oto Çekici

balçova oto çekici

Her türlü trafik kazası, aracın arızalanması, lastik patlaması durumunda firmamız Balçova oto çekici hizmetini her saniye size sunuyor. Fiyat olarak en ekonomik çekici ücretleri ile diğer firmalara örnek oluyoruz. Her tür araç ve her durumda Balçova oto kurtarma hizmetimiz ile sizlerin yanınızdayız. Yolda kaldığınızda beklemek istemiyorsanız araç çekici numarası aramak yerine bizleri arayın.

Balçova Oto Kurtarma Fiyatları

Sizler için en uyguna Balçova çekici fiyatları ile bütçenizi yormadan ve sizi üzmeden hizmet veriyoruz. Alo Oto Kurtarma ekiplerinin temel hedefi para kazanmak yerine sizlere Balçova'da 7/24 yol yardım hizmetini sunmaktır.

balçova araç çekme
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
1500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balçova kamyonet çekme
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
Balçova minibüs çekme
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
2500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
balçova kamyon çekme
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balçova otobüs çekme
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
6500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
balçova motosiklet çekme
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1300
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Balçova'da Çekici Hizmetlerimiz

Marka, model, yıl, sınıf fark etmeden her türlü araca profesyonel Balçova oto kurtarıcı hizmetini veriyoruz. Üstelik kredi kartına 12 taksit imkanıyla beraber sigortalı çekici ve çoklu çekici hizmeti sunuyoruz.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Balçova ilçemizde 7/24 nöbette duran Balçova otomobil çekicilerimiz dakikalar içerisinde yanınızda olacak.

Otomobil Çekici
kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Kamyonunuz ile yolda kalmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimizden filomuzda Balçova kamyon çekicisi her an hizmetinize hazır.

Kamyon Çekici
tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Tırlarınız ile bizim için gece gündüz çalışıyorsunuz. Bizde size tır ve diğer ağır vasıtalar çekicilerimiz ile Balçova çekici firmaları arasından tek biz yardımcı oluruz.

Tır Çekici
otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Balçova ilçesinde otobüslerini ile yolda kalma durumunuzda Balçova otobüs çekici hizmetimiz mevcuttur.

Otobüs Çekici
minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Geniş filomuza eklediğimiz ve ilçemizde sadece tarafımızca verilen Balçova'da minibüs çekicilerimiz sizi bekletmeden hemen yanınıza gelirler.

Minibüs Çekici
kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Küçük olduğunuz için yolda kalmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimizden, Balçova'da motosiklet çekici hizmetini size özel kampanyalı sunuyoruz.

Motosiklet Çekici
Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Aracınıza kasko yaptırma amacınızdan biri gerektiğinde ücretsiz çekici hizmetinden yararlanmak olduğunu biliyoruz. Firmamız bu hizmeti eğer poliçenizde var ise rahatlıkla vermektedir. Bunun poliçenizde olmaması durumunda endişenizi gidermek için Balçova oto kurtarma fiyatlarını en asgari seviyelerden size sunuyoruz. Firmamız bu hizmeti size sunarken zorunlu olan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı K1Ö belgesiyle profesyonel biçimde çalışır.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko poliçenizin içerisinde her türlü ince detaylar olabileceği gibi çekici sırasında oluşabilecek hasarlarda garanti altına alınmış olabilir. Bu kapsamda değerlendirildiği zaman masraflarınızı kasko şirketiniz karşılayacaktır. Poliçenizde bu hizmete dair bir detay yok yada kısmen var ise masraflarınız kasko ya kısmen yada hiç karşılamaz. Alo Oto Kurtarma Balçova yol yardım şirketlerinden farklı olarak çekici kaskosu yaptırarak bu masraflarınızı bizim sigortamız karşılaması için her şeyi yapacaktır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
Müsait bir Balçova çekici telefon numarası bulmak sizin için zor olacaktır. Bunun yerine 0850 308 50 17'yi arayarak biz sizlerin yanına hemen gelelim.

Balçova Oto Kurtarma

Sıkışık trafikte başımıza her tür olay gelebileceği artık su götürmez bir gerçektir. Lastik patlamasından çamura saplamaya kadar her durumda sizlere vermek için filomuzu geniş tutuyoruz. Bununla birlikte her model her türden araç çekebilecek çeşitli çekicilerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizlerin asıl ihtiyacının Balçova’da acil çekici olduğunun farkında olduğumuzdan araçlarımız ivedilikle yanınıza gelecektir. Hizmetimizi 3 tip çekici ile veriyoruz;

 • Kayar kasa çekici
 • Sabit kasa çekici
 • Ahtapot çekici
 • Çoklu çekici

Sizde yakıt ikmali, akü takviyesi, araba kazası durumları ve lastik değişimi için Balçova yol yardım ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

balçova oto kurtarıcı

Balçova En Yakın Çekici

Herkesin başına gelebilecek bir durum olan yolda kalmak çok can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Balçova acil çekici hizmetimiz siz değerli müşterilerimize özel bir çalışmadır. Bu hizmet için nöbetçi araçlarımız belli noktalarda beklemekte olup Balçova'da en yakın çekici aracımız yanınıza gelecektir. Ayrıca Balçova yol yardım ücretini en uygun fiyatla verirken 12 taksit imkanı da sunuyoruz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi