Gönen Oto Çekici

gönen çekici

Gönen, Türkiye’nin en hızla gelişen bölgelerinden biridir ve bu hızla gelişen bölgede aracınızla ilgili bir problem yaşarsanız, size en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Gönen oto çekici hizmetlerimizle, aracınızın güven içinde taşındığından emin olabilirsiniz. Sizde acil çekici ihtiyaçlarınız için Gönen’de 7/24 oto kurtarma ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.

Gönen Oto Kurtarma Fiyatları

En çok tercih edilen Gönen oto kurtarma firması olan Alo Oto Kurtarma en cazip çekici fiyatlarıyla sizlere hizmet veriyor. Yolda kalmanız ve kaza durumlarında acil çekici ihtiyacınızı anında karşılayarak şehiriçi taşıma ve şehirler arası araç taşıma da destek oluyoruz.

gönen çekici fiyatı
Otomobil Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
2200
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gönen kamyonet çekici fiyatı
Kamyonet Yol Yardımı
20 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Sigortalar dahil
 • Profesyonel çekici
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gönen çekici fiyatı
Minibüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
4500
7/24 Çekici
Hemen Ara
 • Profesyonel yol yardım
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar
gönen kamyon çekici fiyatı
Kamyon Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gönen otobüs çekici fiyatı
Otobüs Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
14500
Hemen Ara
 • Taksit imkanı
 • Profesyonel çekici
 • Sigortalar dahil
Tüm Detaylar
gönen motosiklet çekici fiyatı
Motosiklet Yol Yardımı
15 Kilometreye Kadar
1900
Hemen Ara
 • Profesyonel kurtarıcı
 • Sigortalar dahil
 • Taksit imkanı
Tüm Detaylar

Gönen'de Çekici Hizmetlerimiz

Gönen ve çevresinde oto kurtarıcı hizmetine ihtiyaç duyarsanız, bize güvenebilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ekibimiz, size en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için hazır. Aracınızı güvende tutmak ve en kısa sürede istediğiniz yere taşımak bizim işimiz. İhtiyaç duyduğunuzda bizi arayın, 7/24 yol yardım ekiplerimizi gönderelim.

otomobil yol yardım

Otomobil Kurtarma

Araba çekme Gönen'de uzman ekiplerimizin işidir.

kamyon çekici

Kamyon Kurtarma

Gönen kamyon yol yardım ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor.

tır kurtarıcı

Tır Kurtarma

Ağır vasıta ve tır yol yardımı Gönen ve çevresinde profesyonel sunduğumuz bir destektir.

otobüs çekici

Otobüs Kurtarma

Yolda kalan ve kaza yapan otobüslere için yol yardım desteği istiyorsanız hemen arayın.

minibüs kurtarıcı

Minibüs Kurtarma

Bir minibüs yol yardım ekibi Gönen'de her an sizin için hazır bekliyor.

kurtarma motosiklet

Motosiklet Kurtarma

Özel motosiklet kurtarıcı platformları sayesinde ucuz çekici imkanı sunan ekiplerimizden faydalanın.

Oto Kurtarma Fiyat Hesaplayıcı
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Araç Cinsi Seçin
0.00 TL
çekici fiyat hesaplayıcı
Kasko Çekici Ücretini Karşılar Mı?
Yolda kalmanız, lastik patlaması, kaza durumları, akü bitmesi ve araç bozulması esnasında kaskonuz varsa ücretsiz çekici çağırabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken kasko firmanızı aramaktır. Size anlaşmalı olduğu bir oto kurtarıcı yollayarak hizmet verebilir. Ancak kaskonuz yoksa ve ya çekici desteği vermiyorsa özel oto kurtarma firması olan Alo Oto Kurtarma'dan bir araç çekici isteyebilirsiniz.
Araç Çekilmesi Sırasında Herhangi Bir Hasar Oluşursa Ne Olur?
Kasko sigortası, aracınızın hasar görmesi durumunda oluşabilecek masrafları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu masraflar arasında, aracın tamir masrafları, çekici hizmeti, yedek araç kiralama, vb. gibi birçok farklı hizmet yer alabilir.Ancak, kasko sigortası her zaman tüm masrafları karşılamayabilir. Bazı kasko poliçeleri, çekici hizmetini belirli bir sınırda veya hiç karşılamayabilir. Bu nedenle, kasko sigortanızı satın alırken, hangi hizmetlerin karşılandığını ve hangi sınırların olduğunu dikkatlice incelemeniz önemlidir.Firmamız tarafından sunulan hizmette ise aracın taşınması esnasında çekici kaskosu ile aracınızın başına gelebilecek her durum tarafımızca güvence altına alınmıştır.
Çekici Nasıl Çağırılır?
Şehrimizde çekici çağırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0850 308 50 17'yi arayarak 7/24 oto kurtarıcı çağırabilirsiniz. Üstelik 12 taksit seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Gönen Oto Kurtarma

Gönen oto çekici hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın. Aracınızın güvenliği ve taşıma işlemleri konusunda size en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. 4 farklı şekilde karşımıza çıkan kurtarıcılarımız şu şekildedir;

 • Ahtapot çekici
 • Kayar kasa çekici
 • Sabit kasa çekici
 • Çoklu çekici

Sizlerde en uygun Gönen oto çekici fiyatları için araç kurtarma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onaylı K1(Ö) belgeli çekicilerimiz sayesinde garantili kurtarma desteği alabilirsiniz.

gönen oto kurtarma fiyatları

En Yakın Oto Kurtarma

Gönen, Türkiye'nin Marmara Bölgesi'nde bulunan bir ilçe olup, birçok vatandaşın yaşadığı bu bölgede, sıklıkla çekici hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Gönen 'de oto çekici hizmetleri, yüksek standartlarda hizmet vererek, vatandaşların bu konudaki ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır.Sonuç olarak, Gönen'de en yakın çekici hizmetleri konusunda doğru ve kaliteli bir hizmet alabilmek için yukarıda belirttiğimiz tavsiyelere dikkat ederek, güvenilir bir yol yardım firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

  +
  Memnun Müşteri
  +
  Yıllık Tecrübe
  +
  Başarılı Araç Kurtarma
  Araç Filosu
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Aramamla birlikte çekicinin gelmesi birkaç dakika sürdü. Araç çekmede daha hızlısını görmedim teşekkür ederim

  Hüseyin K.
  Hüseyin K.
  Sürücü

  Külüstür bir vasıtam vardı bu şirketten avrupa yakasından çekilmesini istedim, hızlı geldiler teşekkür ederim, keşke çekici şoförünüz de biraz kibar olsaydı. İyi çalışmalar

  Meryem F.
  Meryem F.

  Firmamız için sürekli bu platformdan destek alıyoruz. Araç çekme ve kurtarma işlemlerini oldukça profesyonel şekilde sunuyorlar. Bugüne kadar lastik patlaması ve araç arızası gibi birçok konuda iletişime geçtik. Müdahale süreleri yarım saati geçmedi. Teşekkür ederiz.

  Hasan B.
  Hasan B.

  Çekici hizmetinde oldukça iyiler, ama motosiklet için otomobil ile aynı kurtarıcıyı kullanıyorlar.

  Nuri A.
  Nuri A.

  Şehirler arası çekici fiyatları en uygun yol yardım şirketi diyebilirim. Sanırım çok transferleri var, bu nedenle daha uygun fiyat veriyorlar.

  Samet T.
  Samet T.
  Sürücü

  Trafiğin ortasında kaldığım bir an da 15 dakika içinde müdahale ederek aracımı kurtardılar. Gerçekten hızlı müdahale ve cazip fiyatlarla oto kurtarma işlemi sağlıyorlar.

  Duran Ç.
  Duran Ç.
  Kişisel Gelişim Uzmanı

  E5’te yolda kaldım ve yol yardım talebinde bulundum. Kasko şirketinden talep ettim birkaç saate göndereceklerini söylediler. Trafiği tehlikeye atmamak amacıyla bu şirketten çekici çağırdım memnunda kaldım teşekkür ederim

  Görkem Ş.
  Görkem Ş.
  Sürücü

  Erzurum’un olmadık yerinde yolda kaldım. Firmanın çekicisi hızlı şekilde geldi ve yedek araç bulmama da yardımcı oldular. Herşey güzeldi teşekkür ederim.

  Yasin Şahin
  Yasin Şahin
  Sürücü

  Çekici şoförünüz çok nazikti, teşekkür ederim.

  Rabia C.
  Rabia C.
  Araç Sahibi

  Ben K1 yetki belgeli çekici sahibiyim. Alo Oto Kurtarma ekipleri ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum. Sistemli ve kaliteli hizmetleri var. Teşekkür ederim emekleriniz için.

  Halit C.
  Halit C.
  Çekici Sahibi